Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] 220tys i zapchany kat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czy jest to mozliwe ze Audi b6 AWX przy 220 tyś.ma zapchany katalizator(tak mowi handlarz bo go muli ) czy to raczej turbo (zapieczone łopatki)

Opublikowano

tylko VAG prawdę ci powie

Opublikowano

logi, logi i jeszcze raz logi

Opublikowano

handlarz zapomniał ci powiedzieć, że KAT i Turbo :naughty:

220km dla kata to bardzo dużo

Opublikowano

kurde ja mam 210tys i oryginalnego kata i turbo, nic nie muli ani nie dymi :)

Opublikowano

zalezy kto jak jezdzi i na czym :cool1:

Opublikowano

ja w AFN kata wywalałem właśnie przy 220tys. ale podstawa to zrobić logi

Opublikowano

ja w AFN kata wywalałem właśnie przy 220tys. ale podstawa to zrobić logi

jeszcze ciekawe na ile prawdziwe było to 220 tyś :gwizdanie:

Opublikowano

ja w AFN kata wywalałem właśnie przy 220tys. ale podstawa to zrobić logi

u mnie jest 340000 tys kat jeszcze oryginał turbo ciągnie jak szalone :>

Opublikowano

skad wiesz ze ori?moze zostalo wymienione 150tys temu

Opublikowano

igła jak to pisze sprzedawca a się muli :mysli:

jakaś śmierdząca okazja

przebieg do sprawdzenia w aso, najlepiej zadzwoń i niech poda VIN

Opublikowano

wymieniałem kiedyś plecionkę mechanior stwierdził ze ze mam jeszcze oryginalny kata :shocked:

Opublikowano

Witam

Jak to ma być igła i mega okazja to sie wypisuje z tej bajki. Tak jak piszesz ze muli to co to za igła. Igła ma za....lać aż miło i co najważniejsze to auto jest walone w bok to gdzie ta igła. No chyba za jakaś igła go walnęła w bok i teraz masz jako doatak igłe. A może iglice z jakiegoś kościoła.

Daj se siana z tym padłem i znajdz coś ciekawszego. Bo to naprawde nic ciekawego nawet za tę kase. No i jeszcze błotnik z przodu. Echh. ludzie to mają tupet.

Pozdro

ZC

P.S. Powiedz mu ze zrobisz logi stat i dynam. Pewnie uciekanie w tej samej chwili. A z tym katem to moze sobie scieme walić kochance.

Na bank coś leży a nie zapchany kat.

Opublikowano

Krzy0 widzę, że bardzo zależy Ci na kupnie taniego B6

to już kolejna mina

sorx za OT

Opublikowano

Witam

Jak to ma być igła i mega okazja to sie wypisuje z tej bajki. Tak jak piszesz ze muli to co to za igła. Igła ma za....lać aż miło i co najważniejsze to auto jest walone w bok to gdzie ta igła. No chyba za jakaś igła go walnęła w bok i teraz masz jako doatak igłe. A może iglice z jakiegoś kościoła.

Daj se siana z tym padłem i znajdz coś ciekawszego. Bo to naprawde nic ciekawego nawet za tę kase. No i jeszcze błotnik z przodu. Echh. ludzie to mają tupet.

Pozdro

ZC

P.S. Powiedz mu ze zrobisz logi stat i dynam. Pewnie uciekanie w tej samej chwili. A z tym katem to moze sobie scieme walić kochance.

Na bank coś leży a nie zapchany kat.

a mozesz podac o ktory bok Ci chodzi i o ktory blotnik?

Tak z ciekawosci pytam moze wyjasnisz szarakowi :kox: bede madrzejszy na przyszlosc

Pzdr

Opublikowano

patrz na lewy tył :decayed:

Opublikowano

tak na szybko patrzylem i nie zauwazylem :embarrassed: skupilem sie na przodzie lol :hi:

Opublikowano

patrz na lewy tył :decayed:

... i prawy przód. Tam tez masz walnięty błotnik. Lekko ale jest. Daj sobie z tym autem juz spokój. Naprawde.

Pozdro

ZC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.