Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zakładał ktoś tego typu grill ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już kilka przerobiłem :decayed:

najpierw był zwykły :

023c3a512d541eb8.jpg

następnie jako młody rezacz założyłem sobie super hiper extra tuningowy grill kamei :yeah:

f093ba5e0fd78ed9.jpg

ale wkońcu mi sie odwidział i wciepłem równie tuningowy grill matig

84b430da96348ae4.jpg

a wkońcu odzyskałem gust i wychaczyłem na allegro piękny grill S4

0e58c189cd89bbaf.jpg

ale jakoś tak wyszło że wymieniłem sie ze znajomym na grille , bo on miał zderzak z S4 i mu bardziej pasował i założyłem grill po 2lifcie

aad76626d34eff88.jpg

wkońcu wymyśliłem że chce mieć czarną ramke w grillu i wymieniłem sie z innym kumplem żeby zobaczyć jak będzie to wyglądać , zwykły grill z polakerowaną na czarno ramką :decayed:

5c5557144b15de34.jpg

potem wróciłem do grilla z S4 i zamieniłem sie z kumplem Krolem na taki sam, ale cały czarny i jest mega koks (niestety mam tylko takie zdjęcie):

4da09cb8d266c93d.jpg

brakuje mi w swojej kolekcji z fajniejszych pozycji jeszcze grila z RS4 :evil:

Opublikowano
brakuje mi w swojej kolekcji z fajniejszych pozycji jeszcze grila z RS4

moge ci pozyczyc i zobaczysz jak bedzie wygladal :decayed:

Opublikowano

na twoim miejsu nie bawil bym sie w takie mody :wink4: ale to twoje auto nie moje... o gustach sie nie dyskutuje. Moim zdaniem lepiej zrobisz jak zmienisz sobie na gril z II lifta albo jakis ladny od S4 :wink4: Mysle ze to OOOO na 4 zdjeciu u kolegi wyzej najladniej sie prezentowalo :rolleyes: no i oczywiscie gril od RS4 wymata :naughty::decayed:

Opublikowano

witam

Panowie i Panie montował to ktoś u siebie http://allegro.pl/item825346826_grill_sportowy_atrapa_audi_a4_b5_95_01_z_abs_od_fk.html

Dzięki za wszelkie informacje. :hi:

Taki grill to lipa. Lepiej zostawić seryjny i maznąć maskę na czarno.

Marki się wstydzisz? Rozumiem jak byś miał znaczek opla ale audi :disgust:

Opublikowano

Co prawda to prawda. Grill bez znaczka nie wygląda. W passacie może jeszcze... Jak koledzy piszą: lepiej kupić S4 lub RS4 lub ewentualnie pomalować ramkę grilla na czarno - też ładnie wygląda.

Opublikowano
  • Autor

witam

Panowie i Panie montował to ktoś u siebie http://allegro.pl/item825346826_grill_sportowy_atrapa_audi_a4_b5_95_01_z_abs_od_fk.html

Dzięki za wszelkie informacje. :hi:

Taki grill to lipa. Lepiej zostawić seryjny i maznąć maskę na czarno.

Marki się wstydzisz? Rozumiem jak byś miał znaczek opla ale audi :disgust:

Gdbym się marki wstydził to bym nie kupił A4 :) Chce zmienić bo mój jest ścichany i powłoka srebrna jest zaśniedziała.

Rozejrzę się za grilem od S4

Opublikowano

witam

Panowie i Panie montował to ktoś u siebie http://allegro.pl/item825346826_grill_sportowy_atrapa_audi_a4_b5_95_01_z_abs_od_fk.html

Dzięki za wszelkie informacje. :hi:

Taki grill to lipa. Lepiej zostawić seryjny i maznąć maskę na czarno.

Marki się wstydzisz? Rozumiem jak byś miał znaczek opla ale audi :disgust:

Gdbym się marki wstydził to bym nie kupił A4 :) Chce zmienić bo mój jest ścichany i powłoka srebrna jest zaśniedziała.

Rozejrzę się za za grilem od S4

sposob domowy:

wymontuj

zmatuj

prysnij szzzprajem na czarno ;) jak ci sie uda to nawet zaciekow nie zrobisz

sposob lepszy:

wymontuj zmatuj

daj do lakiernika niech prysnie ;)

sposob drozszy:

daj auto do lakiernika niech zrobi wszystko ;)

Opublikowano

Sam myśle nad grilem.Keżor fajne fotki bardzo pomagają.Grzesu3 widziałem to na żywca i ...lipa.Najlepiej wygląda S4 zwłaszcza na ciemnym lakierze , ale ceny ,mnie przerażają.50 a 500 to różnica , choc ja czekam aż się uzbiera i będzie S4

Opublikowano
  • Autor

Sam myśle nad grilem.Keżor fajne fotki bardzo pomagają.Grzesu3 widziałem to na żywca i ...lipa.Najlepiej wygląda S4 zwłaszcza na ciemnym lakierze , ale ceny ,mnie przerażają.50 a 500 to różnica , choc ja czekam aż się uzbiera i będzie S4

Właśnie mam ciemny lakier. Różnica w cenie wyrombista :) :gwizdanie: Trzeba wykombinować kasę :) Pomyślę po świętach :)

Opublikowano

pomaluj i bedzie :good::)

Opublikowano
  • Autor

pomaluj i bedzie :good::)

A z tego sreberka farba nie zjedzie ? :)

Opublikowano

musisz to sreberko ściągnąć wyczyścić i pomalować :wink4: nie powinno zejść :wink4: oczywiście pamiętaj żeby po wyczyszczeniu odtłuścić ramkę :naughty:

Opublikowano

ja już kilka przerobiłem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja już śmigam na pomalowanej ramcę od grilla RS, ponad pół roku i póki co jest wszystko OK, tylko pierwotny lakier zdrapany do plastiku, i dopiero malowany :wink4:

Opublikowano
  • Autor

musisz to sreberko ściągnąć wyczyścić i pomalować :wink4: nie powinno zejść :wink4: oczywiście pamiętaj żeby po wyczyszczeniu odtłuścić ramkę :naughty:

Panowie jakiej grubości papieru ściernego użyć do starcia sreberka?

Opublikowano

200 - 180 - 150 - któryś z tych :wink4:

Opublikowano
  • Autor

200 - 180 - 150 - któryś z tych :wink4:

Zedrzeć sreberko, odtłuścić i dać podkład bezbarwny? i potem lakier czarny ?

Opublikowano

200 - 180 - 150 - któryś z tych :wink4:

Zedrzeć sreberko, odtłuścić i dać podkład bezbarwny? i potem lakier czarny ?

dokładnie :good:

podkład nie musi byc bezbarwny , przeważnie jest szary ale to nie istotne.

Opublikowano

Ja kupiłem spray czarny mat, i był on razem z podkładem, trzy, cztry warsty i jest malina :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.