Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problematyczny boczek


rychow

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc chłopaki mam takie oto pytanie

w mojej audi znajomy o nieałej posturze tak sie podparł o podłokietnik w boczku drzwi pasażera że część obicia jakby sie zapadła do środka i teraz ni jak nie mogę tego przymocować a z szczeliny czuć zimne powietrze co raczej nie wpływa dobrze na komfort jazdy pasarzera.Proszę poradźcie coś mam wymienić boczek czy da sie to jakoś to podreperować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc chłopaki mam takie oto pytanie

w mojej audi znajomy o nieałej posturze tak sie podparł o podłokietnik w boczku drzwi pasażera że część obicia jakby sie zapadła do środka i teraz ni jak nie mogę tego przymocować a z szczeliny czuć zimne powietrze co raczej nie wpływa dobrze na komfort jazdy pasarzera.Proszę poradźcie coś mam wymienić boczek czy da sie to jakoś to podreperować ?

Przydałoby się zdjęcie, zdejmij boczek i obejrzyj dokładnie od środka.

Jeśli będziesz miał to na widoku i stwierdzisz, że cieżki temat to pozostaje Ci kupić boczek.

Dla pocieszenia powiem Ci, że 50zł masz do wyboru do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bede musiał sie tym zająć na weekendzie wygospodaruje troche czasu i odkrece gada mam nadzieje że da sie naprawić bo ceny boczków w odcieniu niebieskim które znalazłem były w okolicy 100 zł. jak macie namiary na tańsze to dajcie linka albo jakieś namiary. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równiez miałem peknięty ten boczek (od kierowcy) i równiez było czuć jak powietrze leci.zkleiłem go poprzez zgrzanie plastiku ze sobą lutownicą a potem nakleiłem na to jeszcze taką matę (znalazłem taka gombeczkę - matę która sie kładzie pod panele podłogowe) i problem był już rozwiązany :> jesli nie jest mocno popekany boczek możesz go tak spróbować zgrzać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...