Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba przyznać że ładnie nim buja :slina:

Opublikowano

Trzeba przyznać że ładnie nim buja :slina:

No sprzet niczego sobie :slina: no i zrobione z gustem :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

cd.

doszły plexy pod piece i nowa budka dla SR'a :)

Mogę wstawić fotorelację jak została zrobiona na życzenie :hi:

dscf80044.jpg

dscf80022.jpg

dscf8018a.jpg

dscf8037i.jpg

dscf8044g.jpg

dscf8023.jpg

dscf8015c.jpg

Opublikowano

A jaką ma to objętość :mysli:

Opublikowano

Jest ciekawiej niż wcześniej ale dlaczego nie 2 głośniki ;(

Opublikowano
  • Autor

ok 22 litry brutto.

Jest ciekawiej niż wcześniej ale dlaczego nie 2 głośniki ;(

Ten robi robotę póki co ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Na początek pozdro dla kolegi ze Strefy CA :hi: widze że odwaliłeś kawał dobrej roboty, tylko zastanawiam sie czemu zrezygnowałeś że skrzyni z BR szczelinowym i wsadziłeś te RE do kupy maty i żywicy closed ? Za bardzo łubało przy otwartej skrzyni :naughty: jak jest teraz? Czekam na jakieś wrażenia z odsłuchu :cool1: aaa i jak sie sprawują te DLS-y z porzodu?

Opublikowano
  • Autor

Po kolei ;)

RE wsadziłem w klozet bo chciałem mieć dwie skrzynki w zależności od słuchania muzyki..

Gra to bardzo przyjemnie a właściwie grało bo teraz siedzi stary poczciwy Focal jako lekkie uzupełnienie. A na przodzie siedzi Morel Maximo bo wpadł na testy i muszę powiedzieć że jest lepiej niż na DLS'ach!

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Sprzedaj mi to radio :kox:

Najlepsze radio jakie może być :gwizdanie:

Nigdzie nie mogę go znaleść :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Ktoś chyba nie przejrzał tematu... bo 9812 była tylko na początku a później wskoczył Clarion DRX 960 ;) A obecnie... nie ma nic :hi:

Opublikowano

to tylko kolega Reggie może zdementować o co Mu chodziło, bo ja nie nazwał bym decka radiem :cool1:

Opublikowano

Słowa uznania dla autora zabudowy audio w przecież nie łatwym do tego B5.

Podoba mi się odwaga w pójście w panele MDF na przedzie, z drugiej strony tylko czy nie dało się ich zrobić mniej wysuniętych do wnętrza auta. Pierwotna Zabudowa skrzyni w bagażniku też lepiej mi pasowała - no ale każdy robi pod siebie mi nie w głowie poświęcenie funkcjonalności bagażnika na rzecz audio.

Niemniej najważniejsze to efekt brzmieniowy...

Do Dzejms'a miałbym tylko jedno pytanie/kwestię. Widzę, że używałeś różnych mat od STP po saudala - co możesz o nich powiedzieć (o jakości, skuteczności) i jaki przekrój cenowy reprezentują? Co byś polecał na wytłumianie drzwi?

Opublikowano
  • Autor

Na furtki polecam Vibroplasta bez dwóch zdań. A wytłumienie bagażnika, rejestracji i innych drgających ,,wkurzaczy" śmiało dekara. Na furtki raczej dekary bym nie dawał bo pod wpływem temperatury bywa że ,,zjeżdża" A vibroplast jest nie do zdarcia praktycznie. Oczywiscie pomijam Stingera i Dynamata, ale myślę że stostunek jakość cena to STP :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.