Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku


The_Dzejms

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać że ładnie nim buja :slina:

No sprzet niczego sobie :slina: no i zrobione z gustem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek pozdro dla kolegi ze Strefy CA :hi: widze że odwaliłeś kawał dobrej roboty, tylko zastanawiam sie czemu zrezygnowałeś że skrzyni z BR szczelinowym i wsadziłeś te RE do kupy maty i żywicy closed ? Za bardzo łubało przy otwartej skrzyni :naughty: jak jest teraz? Czekam na jakieś wrażenia z odsłuchu :cool1: aaa i jak sie sprawują te DLS-y z porzodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei ;)

RE wsadziłem w klozet bo chciałem mieć dwie skrzynki w zależności od słuchania muzyki..

Gra to bardzo przyjemnie a właściwie grało bo teraz siedzi stary poczciwy Focal jako lekkie uzupełnienie. A na przodzie siedzi Morel Maximo bo wpadł na testy i muszę powiedzieć że jest lepiej niż na DLS'ach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj mi to radio :kox:

Najlepsze radio jakie może być :gwizdanie:

Nigdzie nie mogę go znaleść :wallbash:

http://allegro.pl/high-end-alpine-cda-9812-rb-rarytas-cult-okazja-i1477075358.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko kolega Reggie może zdementować o co Mu chodziło, bo ja nie nazwał bym decka radiem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa uznania dla autora zabudowy audio w przecież nie łatwym do tego B5.

Podoba mi się odwaga w pójście w panele MDF na przedzie, z drugiej strony tylko czy nie dało się ich zrobić mniej wysuniętych do wnętrza auta. Pierwotna Zabudowa skrzyni w bagażniku też lepiej mi pasowała - no ale każdy robi pod siebie mi nie w głowie poświęcenie funkcjonalności bagażnika na rzecz audio.

Niemniej najważniejsze to efekt brzmieniowy...

Do Dzejms'a miałbym tylko jedno pytanie/kwestię. Widzę, że używałeś różnych mat od STP po saudala - co możesz o nich powiedzieć (o jakości, skuteczności) i jaki przekrój cenowy reprezentują? Co byś polecał na wytłumianie drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na furtki polecam Vibroplasta bez dwóch zdań. A wytłumienie bagażnika, rejestracji i innych drgających ,,wkurzaczy" śmiało dekara. Na furtki raczej dekary bym nie dawał bo pod wpływem temperatury bywa że ,,zjeżdża" A vibroplast jest nie do zdarcia praktycznie. Oczywiscie pomijam Stingera i Dynamata, ale myślę że stostunek jakość cena to STP :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...