Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] W koncu jest

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było B5 1.9TDI 1Z+7a5e7e51b207846fm.jpg

89fbb1a478692a6fmed.jpg

A teraz moje nowe A4 B6 1.9TDI AWX

Tak wyglądało jak go kupiłem

f186b6d7bcbb4197med.jpg

Lekka zmiana felgi 16 cali

8b8979b0ee908869med.jpg

22ad3d45e194333emed.jpg

Felgi 16 poszły 15 zostały na zime a na lato 17

fdbef06ce44eb08bmed.jpg

Teraz jestem przy zmiane zawiasa na 1be

W miedzy czasie zrobiłem program e9310265a998d133med.jpg

Opublikowano

fajna a4, wygląda na zadbaną :) powodzenia w modach i żeby się dobrze sprawowała :cool1:

Opublikowano

bardzo ladna :good: oby dobrze słuzyła

Opublikowano

Daje rade :D W srodku jak tapicerka i wogole bo z Francji wiekszosc zaniedbana, popalona tapicera, dziurki itd , jak u Ciebie ? Czyli podobnie wychodzi 31 tys + oplaty czyli 33 + cos tam jeszcze wlozysz i taka sama cena jak rynkowe auta ... Myslalem ze za 31 juz zarejstrowana :good:

Opublikowano
  • Autor

Daje rade :D W srodku jak tapicerka i wogole bo z Francji wiekszosc zaniedbana, popalona tapicera, dziurki itd , jak u Ciebie ? Czyli podobnie wychodzi 31 tys + oplaty czyli 33 + cos tam jeszcze wlozysz i taka sama cena jak rynkowe auta ... Myslalem ze za 31 juz zarejstrowana :good:

O dziwo tapicerka w b.dobrym stanie nic niewypalone troszke klimatronik podtarty ale nie tragedia,widac ze ktos dbał o autko , nówki opony 15 dunlop 300 0826r.Cena no nie stety + opłaty około 2tyś :(

Opublikowano

Ty chcesz zakladac te 16" z B5 ze zdjecia? Przeciez one sa dramatyczne.

15" z B6 sa o klase lepsze.

Opublikowano
  • Autor

No taki mam plan ale sam nie do końca jestem jeszcze przekonany

Opublikowano

pchnij 16" pozbieraj trochę i min 17 18, ja mam nie ori 16 i nie wygląda to szłowo. generalnie fajne autko-najładniejszy jest kubełek którego nie mam ja :wallbash: :wallbash: :wallbash:

bądz dla niej dobry a się odwdzięczy (ale walnąłem mądrość :polew: :polew:)

Opublikowano
  • Autor

Gosc chce mi sprzedzac ori 18 za chyba 1300 ale jak zobaczylem jaka ta fela jest wielka ,szeroka to zrezygnowałem.Miałem wczesniej 16 to juz bylo czuc w jezdzie,a co dopiero na 18

Opublikowano

cena dobra ale musisz być zadowolony z jazdy-nie chcesz nie zmieniaj tylko możę wzór felgi zmień :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.