Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Metallica w Warszawie!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Parkingów to tam jest dużo :decayed: Ja też jadę autem ale chyba nie będę się pchał jak najbliżej bo na bank będzie problem z zaparkowaniem

Opublikowano
Parkingów to tam jest dużo :decayed: Ja też jadę autem ale chyba nie będę się pchał jak najbliżej bo na bank będzie problem z zaparkowaniem

Cieszy mnie ten post, bo o miejscu "przy trybunie":facepalm: na pewno nie ma szans. Chodzi mi o jakiś parking (może być strzeżony lub nie) z którego można metrem czy pieszo jakoś bez bólu dostać się do celu.

Opublikowano

No ja poszukam jakiegoś strzeżonego a potem metodą prób i błędów będę starał się trafić do celu :decayed: Jak zabłądzę to zamówię taryfę :polew:

Opublikowano

Coldplay jest tez rewelacyjne na koncertach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ooo! Jak super dowiedzieć się, że tak dużo osób z forum było na koncercie! Ja też byłem ;) Szkoda, że nie poznaliśmy się wcześniej to byśmy się może znaleźli w tym tłumie.

Opublikowano

Dali radę dziadunie :decayed:

A co do ilości osób z klubu... raczej nie bylo by się tam łatwo spotkać

Wysłane tosterem

Opublikowano
Dali radę dziadunie :decayed:

A co do ilości osób z klubu... raczej nie bylo by się tam łatwo spotkać

Wysłane tosterem

Dziadunie TAK ale nagłośnienie reszty :facepalm:

Opublikowano
Dali radę dziadunie :decayed:

A co do ilości osób z klubu... raczej nie bylo by się tam łatwo spotkać

Wysłane tosterem

Dziadunie TAK ale nagłośnienie reszty :facepalm:

Zdecydowanie za dużo echa było, mogli ściągnąć trochę na stole ale wydaje mi się że winą był zamknięty dach bo jednak jak by był otwarty poziom słyszalnego echa spadł by drastycznie w dół dzięki temu samo nagłośnienie było by o wiele lepsze. Osoby nagłaśniające powinny to wyłapać podczas koncertu i wprowadzić korekty ale nagłośnić stadion jest sto razy gorzej niż jakąś otwartą scenę także nie ma co narzekać (no dobra jest ale byłem już na takich koncertach, że to nagłośnienie było cudowne :decayed: ). A co do dachu to słyszałem gdzieś że był zamknięty bo mierzyli natężenie dźwięku bo tam okoliczni mieszkańcy niby narzekają, że jak są koncerty to jest strasznie głośno.

Opublikowano
Dali radę dziadunie :decayed:

A co do ilości osób z klubu... raczej nie bylo by się tam łatwo spotkać

Wysłane tosterem

Dziadunie TAK ale nagłośnienie reszty :facepalm:

Zdecydowanie za dużo echa było, mogli ściągnąć trochę na stole ale wydaje mi się że winą był zamknięty dach bo jednak jak by był otwarty poziom słyszalnego echa spadł by drastycznie w dół dzięki temu samo nagłośnienie było by o wiele lepsze. Osoby nagłaśniające powinny to wyłapać podczas koncertu i wprowadzić korekty ale nagłośnić stadion jest sto razy gorzej niż jakąś otwartą scenę także nie ma co narzekać (no dobra jest ale byłem już na takich koncertach, że to nagłośnienie było cudowne :decayed: ). A co do dachu to słyszałem gdzieś że był zamknięty bo mierzyli natężenie dźwięku bo tam okoliczni mieszkańcy niby narzekają, że jak są koncerty to jest strasznie głośno.

A nagłaśniacze Metallici dali radę z dachem?

Opublikowano

No właśnie nie za bardzo

Wysłane tosterem

Opublikowano

po drugim utworze bylo lepiej ;) ale tak sie dzieje jak soundcheck jest robiony przy otwartym dachu a sam koncert przy zamknietym :/ Iron Maiden w Poznaniu - to byla tragedia jezeli chodzi o naglosnienie, echa, odbicia i znieksztalcenia :/ MetallicA zawsze daje rade na koncertach :decayed:

niestety pierwszy raz na koncertach tego typu spotkalem sie z bydlem rzucajacym piwo z gornej trybuny :/ to bylo mega slabe...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.