Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Metallica w Warszawie!


zyzgak

Rekomendowane odpowiedzi

Parkingów to tam jest dużo :decayed: Ja też jadę autem ale chyba nie będę się pchał jak najbliżej bo na bank będzie problem z zaparkowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkingów to tam jest dużo :decayed: Ja też jadę autem ale chyba nie będę się pchał jak najbliżej bo na bank będzie problem z zaparkowaniem

Cieszy mnie ten post, bo o miejscu "przy trybunie":facepalm: na pewno nie ma szans. Chodzi mi o jakiś parking (może być strzeżony lub nie) z którego można metrem czy pieszo jakoś bez bólu dostać się do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja poszukam jakiegoś strzeżonego a potem metodą prób i błędów będę starał się trafić do celu :decayed: Jak zabłądzę to zamówię taryfę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali radę dziadunie :decayed:

A co do ilości osób z klubu... raczej nie bylo by się tam łatwo spotkać

Wysłane tosterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali radę dziadunie :decayed:

A co do ilości osób z klubu... raczej nie bylo by się tam łatwo spotkać

Wysłane tosterem

Dziadunie TAK ale nagłośnienie reszty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali radę dziadunie :decayed:

A co do ilości osób z klubu... raczej nie bylo by się tam łatwo spotkać

Wysłane tosterem

Dziadunie TAK ale nagłośnienie reszty :facepalm:

Zdecydowanie za dużo echa było, mogli ściągnąć trochę na stole ale wydaje mi się że winą był zamknięty dach bo jednak jak by był otwarty poziom słyszalnego echa spadł by drastycznie w dół dzięki temu samo nagłośnienie było by o wiele lepsze. Osoby nagłaśniające powinny to wyłapać podczas koncertu i wprowadzić korekty ale nagłośnić stadion jest sto razy gorzej niż jakąś otwartą scenę także nie ma co narzekać (no dobra jest ale byłem już na takich koncertach, że to nagłośnienie było cudowne :decayed: ). A co do dachu to słyszałem gdzieś że był zamknięty bo mierzyli natężenie dźwięku bo tam okoliczni mieszkańcy niby narzekają, że jak są koncerty to jest strasznie głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali radę dziadunie :decayed:

A co do ilości osób z klubu... raczej nie bylo by się tam łatwo spotkać

Wysłane tosterem

Dziadunie TAK ale nagłośnienie reszty :facepalm:

Zdecydowanie za dużo echa było, mogli ściągnąć trochę na stole ale wydaje mi się że winą był zamknięty dach bo jednak jak by był otwarty poziom słyszalnego echa spadł by drastycznie w dół dzięki temu samo nagłośnienie było by o wiele lepsze. Osoby nagłaśniające powinny to wyłapać podczas koncertu i wprowadzić korekty ale nagłośnić stadion jest sto razy gorzej niż jakąś otwartą scenę także nie ma co narzekać (no dobra jest ale byłem już na takich koncertach, że to nagłośnienie było cudowne :decayed: ). A co do dachu to słyszałem gdzieś że był zamknięty bo mierzyli natężenie dźwięku bo tam okoliczni mieszkańcy niby narzekają, że jak są koncerty to jest strasznie głośno.

A nagłaśniacze Metallici dali radę z dachem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugim utworze bylo lepiej ;) ale tak sie dzieje jak soundcheck jest robiony przy otwartym dachu a sam koncert przy zamknietym :/ Iron Maiden w Poznaniu - to byla tragedia jezeli chodzi o naglosnienie, echa, odbicia i znieksztalcenia :/ MetallicA zawsze daje rade na koncertach :decayed:

niestety pierwszy raz na koncertach tego typu spotkalem sie z bydlem rzucajacym piwo z gornej trybuny :/ to bylo mega slabe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...