Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Metallica w Warszawie!


zyzgak

Rekomendowane odpowiedzi

Eee drogo, po 140 kupiłem :P

A jak komuś się nie pali z wejściem od samego początku to i poniżej stówki kupi na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja sąsiadka z kumplem śmiga a ja kurwka przez sytuację z córką nie pojadę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem... i nie da się napisać jak było. Dziś już mogę mówić :) Kurde, supppppeeerrrr sprawa taki koncert!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee PRAWDZIWY HARD jest jutro na Europe. Na Metallice nie problem pojechac - żaden wyczyn. Mowisz "Jadę na Metallica`e, Megadeath itp" Ja mówie "OK spoko". Mówisz: "Jadę na Europe" Ja mówię: "f*ck me Mama??!" :decayed:

Jutro jezdem w Wawie w związku z tym: emoticon_rock.gifheadbang.gif

EUROPE - Cherokee (Live 1986-2007)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewaj się nie wiadomo czego - w końcu to darmowy koncert :P

Napisz jak wrócisz jak było i czy warto się do Lublina wybierać.

A co do Sonisphere to jakoś tak średnio jak dla mnie.

Wyszło to tak, że zagrała Metallica + supporty a nie koncert Big Four :)

Co do poszczególnych kapel:

- na Behemoth i Anthrax niestety nie zdążyłem

- Megadeth widziałem połowę - jakoś tak przeciętnie

- Slayer - liczyłem na więcej ale ogólnie w porządku

- Metallica na stałym dobrym poziomie, dobre nagłośnienie i niezła setlista.

Organizacja lepsza niż na AC/DC (dobrze, że organizatorzy wyciągnęli wnioski) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewaj się nie wiadomo czego - w końcu to darmowy koncert :P

Napisz jak wrócisz jak było i czy warto się do Lublina wybierać.

Wlaśnie wróciłem :decayed:. Trzeba być totalnym popierdoleńcem żeby jechać na Europe (do tego jedyny darmowy w całej trasie). Nastawiłem sie od pół roku na ten koncert. Wiedziałem, żę będzie jazda. Było 5 razy lepiej!

Tempest - głos rewelacja; Norum - wirtuoz; Nagłosnienie - rewelacja; 2,5 h potężnej dawki zajebistego hard rocka. Esencja gitarowego rocka z domieszką pudel matalu. Nice. WARTO ZA KAŻDE PIENIĄDZE. Miejsce tylko pod sceną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu - aby udowodnić, że jesteś "totalnym popierdoleńcem" :evil: wpadnij do Lublina w sobotę.

Zrobimy mały spocik przed koncertem :) Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dancing_cat.gif[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 21:54_________________________________________________

Endriu - aby udowodnić, że jesteś "totalnym popierdoleńcem" :evil: wpadnij do Lublina w sobotę.

Zrobimy mały spocik przed koncertem :) Co Ty na to?

i jak dziadu - byłeś?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że byłem - zagrali 2 godzinki, nawet nieźle i ludzi też trochę przyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszę w tym wątku by nie zakładać nowego. Wybieram się na Narodowy w dniu 11.07 br:dance:. autem, ale że nie mam pojęcia co do parkingów. Nie znam W-wy i dlatego proszę o ewentualne podpowiedzi gdzie najlepiej (najwygodniej) zaparkować na czas koncertu 558px-Metallica_wordmark.svg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś odgruzował temat :decayed: Pisz po koncercie jak było :kox: Ja muszę się wybrać na ich koncert jeszcze w tym życiu :banan2: ewentualnie Iron Maiden i będę spełniony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś odgruzował temat :decayed: Pisz po koncercie jak było :kox: Ja muszę się wybrać na ich koncert jeszcze w tym życiu :banan2: ewentualnie Iron Maiden i będę spełniony :decayed:

Chronologia :grin: najpierw dojechać później napisać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś odgruzował temat :decayed: Pisz po koncercie jak było :kox: Ja muszę się wybrać na ich koncert jeszcze w tym życiu :banan2: ewentualnie Iron Maiden i będę spełniony :decayed:

Polecam:wink: Dla mnie po U2 najlepszy band koncertowy(dwadzieścia lat temu był pierwszy:grin::facepalm:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...