Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bezprzewodowa myszka bluetooth czy USB


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić bezprzewodową myszkę do lapka. Wybór padł na:

http://www.allegro.pl/item849154377_mysz_laptop_bluetooth_laser_5000_mercedes_kabli_0.html

Czy ktoś z was używa myszki bluetooth? Czy lepiej kupić mysz właśnie na bluetooth czy taką z odbiornikiem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używałem bezprzewodowej ale dawno temu ale zrezygnowałem bo za często trzeba było baterie wymieniać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam myszki BT. Żrą baterie błyskawicznie a i z dokładnością pracy nie jest za dobrze.

Radiowa owszem, ale w zwykłej, analogowej technologii. W domu i w pracy używam myszek Microsoft Intellimouse i dają radę.

Zarówno wersja dla stacjonarnego jak i lapka. Baterie wymieniam mniej więcej co 3-4 miesiące (przy codziennej pracy po 6-7h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolona z bezprzewodowej myszki. Bateryjki starczają mi na kilka miesięcy(nawet do 6 m-cy). Myszka taka nie musi być ciągle podłączona do komputera, wystarczy, że odpinasz wtyczkę od USB i wkładasz ją we właśicwe miejsce w myszce, albo wyłączasz samą myszkę i od razu wzrasta czas jej użytkowania. Moja jest Logitecha i wcale nie mam żadnego dyskomfortu z powodu jej używania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja tez Logitecha mam już 5 miesiąc i dalej działa bez zmiany bateri polecał bym wcześniej też miał i była git warto zwrócić uwagę na w tyk usb aby był mały nie odstający bowiem jesli laptop jest często przenoszony nie trzeba będzie go wyciągać a wtyki standardowe sa odstające wiec często ulegają uszkodzenia(tak miałem w poprzedniej ) to jedyna wada myszek ja mam

http://www.agito.pl/myszy/logitech-vx-nano-cordless-laser-notebook.0.327020.html?attr=1:2894

szukać z takim wtykiem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecę zwykła mysz na kabel USB. jak jest za długi - skręcamy go drutem i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu :wink4:

Tania dobra myszka jest potrzebna. Myślałem nad bezprzewodową, ale ceny są chore i precyzja tych myszek niekoniecznie dobra. A U mnie precyzja jest bardzo ważna, zabawa przy projektach w AutoCADzie :wink4: Drugą bardzo ważną rzeczą w myszce jest dla mnie scroll, niestety w mojej dotychczasowej padł (to też wynik częstego używania związanego z rysowaniem w CADzie, ale nie tylko). No i przyciski przód/tył mile widziane :wink4: Co polecanie? Miałem A4techa... ale właśnie scroll nie dał rady :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... jak precyzja to tylko tablet. Polecam Wacom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja tez Logitecha mam już 5 miesiąc i dalej działa bez zmiany bateri polecał bym wcześniej też miał i była git warto zwrócić uwagę na w tyk usb aby był mały nie odstający bowiem jesli laptop jest często przenoszony nie trzeba będzie go wyciągać a wtyki standardowe sa odstające wiec często ulegają uszkodzenia(tak miałem w poprzedniej ) to jedyna wada myszek ja mam

http://www.agito.pl/myszy/logitech-vx-nano-cordless-laser-notebook.0.327020.html?attr=1:2894

szukać z takim wtykiem !

ta jest :kox: jest mega oszczędna mam ją od zeszłych świąt i chyba raz albo dwa razy zmieniałem baterie , a sporo pracuje na kompie

ma fajną funkcje szybkiego przewijania na rolce , po kliknięciu na rolke obraca sie prawie bez tarcia i można kilometr forum przewinąc w 2sekundy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu :wink4:

Tania dobra myszka jest potrzebna. Myślałem nad bezprzewodową, ale ceny są chore i precyzja tych myszek niekoniecznie dobra. A U mnie precyzja jest bardzo ważna, zabawa przy projektach w AutoCADzie :wink4: Drugą bardzo ważną rzeczą w myszce jest dla mnie scroll, niestety w mojej dotychczasowej padł (to też wynik częstego używania związanego z rysowaniem w CADzie, ale nie tylko). No i przyciski przód/tył mile widziane :wink4: Co polecanie? Miałem A4techa... ale właśnie scroll nie dał rady :decayed:

Ja używam myszek A4Tech do AutoCad'a już od chyba 5 lat (oczywiście nie 1 szt non stop :naughty:) i jeszcze żadnej nie spieprzyłem od samego użytkowania :shocked: Albo masz mega niezgrabne i wielkie palce :naughty:, albo nią walisz po ścianach :kwasny:

Używam ich również w nauce Catii, a tam głównie scroll'a się wciska i też nic się nie stało nigdy.

Ogólnie nie polecam myszek BT i bezprzewodowych do tego typu programów - straszny kibel :thumbdown:

tablet do Autocad'a to baaaaardzo zbędny wydatek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam myszek A4Tech do AutoCad'a już od chyba 5 lat (oczywiście nie 1 szt non stop :naughty:) i jeszcze żadnej nie spieprzyłem od samego użytkowania :shocked: Albo masz mega niezgrabne i wielkie palce :naughty:, albo nią walisz po ścianach :kwasny:

Używam ich również w nauce Catii, a tam głównie scroll'a się wciska i też nic się nie stało nigdy.

Ogólnie nie polecam myszek BT i bezprzewodowych do tego typu programów - straszny kibel :thumbdown:

tablet do Autocad'a to baaaaardzo zbędny wydatek :gwizdanie:

Palce mam raczej bardzo zgrabne :naughty: To raz, a dwa to że nie "walę" nią o ścianę :wink4:

Scroll padł od przewijania, teraz jak przybliżam coś w CADzie, albo przewijam strony na necie to jest 2 x skok w dół 1 skok w górę i odwrotnie. Nie da się nic robić. Rozbierałem ją już i czyściłem, nic to nie dało. Mam już ją chyba 3 rok więc pewnie jej życie dobiegło końca. Jakaś wyczesana też nie była. Ja nie chcę kupować myszki za setki zł. :decayed: Ta co mam była ok do czasu aż siadł scroll... Kupić taką samą? Ma wszystko co mi pasuje :mysli: Ale... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem, że używam do AutoCad'a A4Tech laserowych (nie optycznych) i przewodowych z serii G. Wg mnie jedne z bardziej precyzyjnych myszek do tego typu zabaw. Ustawiane dpi, nie zmulają, nie ma efektu, że myszką ciągniesz, a kursor sterczy dalej jak wazon w miejscu :naughty:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 13:39_________________________________________________Nadal się dziwię, jak można zajechać w ACadzie myszkę :kox::naughty: to nie Catia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal się dziwię, jak można zajechać w ACadzie myszkę :kox::naughty: to nie Catia :decayed:

Nie mówię że tylko w CADzie :naughty: jakiś ch#jowy ten scroll był :naughty: Podeślij lnka do jakiejś myszki tej z serii G :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...