Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wewnętrzne


Gość Artex

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem w A4 Tdi 95 r otóż nie mogę ustawic oświetlenia wewnętrznego tak aby przy otwieraniu drzwi zaświecało sie ,czym to może być spowodowane sprawdzałem bezpieczniki i oki oświetlenie działa tylko po przełączeniu w prawo lub w lewo ale się nie wyłącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ustawisz po środku i otworzysz drzwi to nie świeci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze wylacznik we dzwiach szwankuje???jak otwierasz ktorekolwiek to nigdy sie nie zaswieca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zachęcony sprawdziem w moim avanciku i czujniki w dzwiach są ale tylko w tylnich... w przednich znaleźć nie mogę.... może są w jakimś dziwnym miejscu... a lampka potwierdzam że nie działa w środkowym położeniu jak dzwi otworzę... ale w obu bocznych działa tyle że stale...

z tyłu te boczne nad dzwiami też mają trzy położenia ale nie zdążyłęm tego jeszcze sprawdzić czy na otwarcie dzwi reagują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe sterowanie jest w pompce od centralnego
no ale w tylnych dzwiach mam wyłączniki z gumką obok zamków...

[ Dodano: 2006-06-21, 19:54 ]

też tak myślałem że przełącznik powinien byc po środku , ale niestety podczas otwierania drzwi nie świeci się

sprawdzałem wczoraj... przełącznik musi być przełączony w stronę pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem w A4 Tdi 95 r otóż nie mogę ustawic oświetlenia wewnętrznego tak aby przy otwieraniu drzwi zaświecało sie ,czym to może być spowodowane sprawdzałem bezpieczniki i oki oświetlenie działa tylko po przełączeniu w prawo lub w lewo ale się nie wyłącza

Witam

U mnie za to działa dopiero jak przekręcę stacyjkę (może musi tak być?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest tak, ze oswietlenie sie zapala wtedy, jak otwieramy niunie kluczykiem lub wyjmujemy kluczyk ze stacyjki ? bo u mnie tez sie nic nie swieci jak otwieram drzwi

U mnie jest tak: przełącznik ustawiony po środku, lampka zaświeca się przy otwarciu zamka (rozbrojenie alarmu), przy każdym otworzeniu drzwi, włączam zapłon - wszystko gaśnie, potem znowu świeći kiedy "gaszę" silnik. Potem uzbrajam alarm i gaśnie. Ufff... Ale namieszałem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem , odkręciłem całą lampke i okazało sie że blaszka jest za bardzo przesunięta w lewo . Teraz jest wszystko oki , po wyjęciu kluczyka światło sie zaswieca , i tak samo po otworzeniu drzwi pilotem też sie zaswieca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak: przełącznik ustawiony po środku, lampka zaświeca się przy otwarciu zamka (rozbrojenie alarmu), przy każdym otworzeniu drzwi, włączam zapłon - wszystko gaśnie, potem znowu świeći kiedy "gaszę" silnik. Potem uzbrajam alarm i gaśnie. Ufff... Ale namieszałem :razz:

A jak juz masz zamki odblokowane odczekasz az swiatełko zgasnie, po jakims czsie otwierasz drzwi to zapala ci sie lampka ponownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak: przełącznik ustawiony po środku, lampka zaświeca się przy otwarciu zamka (rozbrojenie alarmu), przy każdym otworzeniu drzwi, włączam zapłon - wszystko gaśnie, potem znowu świeći kiedy "gaszę" silnik. Potem uzbrajam alarm i gaśnie. Ufff... Ale namieszałem :razz:

A jak juz masz zamki odblokowane odczekasz az swiatełko zgasnie, po jakims czsie otwierasz drzwi to zapala ci sie lampka ponownie?

Dokładnie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jak poczekam az lampka zgasnie po odblokowaniu drzwi kluczykiem i potem otworze drzwi to sie nic nie zapala nawet te swiatelka na drzwiach, czy to tak ma byc w rocznikach 98 czy mam cos nie tak z instalacją elektryczną ??? :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak to sie ma do B6 bo nie moge temtu znalesc

podczas otwierania drzwi tylnych prawych lampka sie nie zalacza a tak to przy innych bagla ok

co to i gdzie mam szukać co naprawic co wymienic jakie koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...