Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiedziałem żeby zatrzymać kuuuuuuuu...wa za porwanie dostal bym niezla sumke

Opublikowano

Się wydało! Po godzinach pracy robię za czarne taxi ;) Te napiwki za komfort jazdy są warte tych dodatkowych godzin :D.

Wiedziałem żeby zatrzymać kuuuuuuuu...wa za porwanie dostal bym niezla sumke

A to za takie akcje są premie? To może jakaś ustawka?

Opublikowano

No są są ale się nie ustawiam bo nie jeden prokurator jeździ a4 tak jak i gliniarze i pewnie czyta i później mnie zamknie i będę miał z d*py jesień średniowiecza

Opublikowano
;) wiesz ja też nie chciał bym być tym co porywa...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzieki za wpuszczenie na skrzyzowanie kolo policji bo bym chyba tam zakwitl:) niezy sajgon dzisiaj byl....:\

Opublikowano

Dzień Dobry !!! Ja pierdziu ale dzis mieliście sajgon w szczecinie po 16h...masakra ....tyle A4 widziałem a żadna nie klubowa ?? dobrze że ja mam rameczki klubowe z tyłu :D widział ktoś mnie ?? takie A4 z Logiem Monster na klapie :kox: Avancik z czarnymi szybkami i kołami od RS'a C5 blachy ZK 6XXXX

Opublikowano

Ja dzisiaj tylko Gika widzialem i oflagowna b5 ZGR avant na matejki z wlepa klubowa. Trabila tez na mnie jakas 80 na Orawskiej rowniez we flagach polski:) sami patrioci :D

Opublikowano

hheeh ok jutro ostatni dzien u was...będe z Wielgowa na Kapitanską jechał :kox: wiec jak coś to od 11:00 tam będę :D

Opublikowano

Kurde ja tyle tych A4 mijam a żadna nie ma ramek klubowych :(

Opublikowano

Tylko trzeźwy jedz bo teraz wiem w razie co gdzie sie ustawić z alkomatem%-)

---------- Post dopisany at 02:46 ---------- Poprzedni post napisany at 02:44 ----------

Frosty to przyjedź do Choszczna to zobaczysz chociaż jedna :-D

Opublikowano

Srebrna B5 z klubową ramką widziana na placu Grunwaldzkim jakoś po 16, ale taki młyn był że nie zdążyłem się nawet dokładnie przyjrzeć.

Opublikowano

w piątek czyje to granatowe B7 avant z czarnymi szybami odwiedziło M-B Mojsiuk...??

Opublikowano

Moje :D miałem awarie szyby pasażera ( linki podnoszenia kaput ) a że Mojsiukowie to przyjaciele to podjechałem :kox: , zresztą w szczecinie 4 dni byłem :D i po mieście śmigałem ,aż dziw że dopiero u Mojsiuka mnie zobaczyliście :D haha

Opublikowano

zobaczyłem bo tam pracuje...a wiem co poszło bo koleś do mnie przylazł i się pytał co trzeba odkręcić aby nie zj***ć tapicery...

w uliczce sie mijaliśmy -sprinterem na próbę jechałem....

Opublikowano

ale kolega twój podniósł szybę , a ja dziś 3h wojowałem aby linki wymienić :D , ramki klubowe mam to mnie rozpoznają :D hehe a ty masz taką srebrną B5?? jak tak to kiedyś też widziałem u Mojsiuka , teraz to do firmy macie przejebany dojazd ...

pozdrawiam .

Opublikowano

u nas nikt nie ma srebrnej b5... jesli chodzi o B5 to sa 2szt granatowe -sedany(chyba), 1 szary avant i mój -jasny niebieski avant(nie posiada barw 4um).

Opublikowano

kurde to ja ślepy jestem , nie mniej jednak pozdrawiam i do nastepnego może następnym razem kolega wyjdzie jak widzi klubowe ramki ...ja nie gryzę

Opublikowano

teraz to wiem ze to auto którym jeździ forumowicz... już się kiedyś naciąłem na klubowe barwy innego 4um podbiłem do gość- siema tu tego...a on się na mnie spojrzał jak na debila- o co mi chodzi...?? a chłopina poprostu kupił auto od forumowicza...a tu podjeżdża Chojny na gadulca... :) lipa jak ch... ;)

Opublikowano

pare dni temu galec i spidy na błoniach ;)

Opublikowano

Kolega z b6 DKL na kaszubskiej dziś o 7.15 wyjeżdżał z limanowskiego , widzę mały crash face był? Ja akurat z komendy z roboty wychodziłem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.