Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

powiem Ci tak, na finałach w słupku startuja po dwie najlepsze ekipy z kazdego województwa, tamtym razem bylem przygotowany z 10 razy lepiej niz teraz i bylem ledwo 12 na 34 ekipy, moze dobrze ze nie jade bo tam poziom jest kosmiczny

a teraz wygrałem ten turniej mozna powiedziec doswiadczeniem , bo juz wiedzialem na co trzeba zwracac uwage i jak wygrac ten turniej który tak naprawde nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia na ulicy, ale do tvn twardo klamalem ze ma :kox:

---------- Post dopisany 14-09-2012 at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 16:29 ----------

Dzisiaj jak ciemno juz było pod rayskiego 23 czarny avant b6 na klubowej ramce ZPL......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby tak ci wszyscy widziani na spoty wpadali to może by te spoty jeszcze istniały.. eh :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak, na finałach w słupku startuja po dwie najlepsze ekipy z kazdego województwa, tamtym razem bylem przygotowany z 10 razy lepiej niz teraz i bylem ledwo 12 na 34 ekipy, moze dobrze ze nie jade bo tam poziom jest kosmiczny

a teraz wygrałem ten turniej mozna powiedziec doswiadczeniem , bo juz wiedzialem na co trzeba zwracac uwage i jak wygrac ten turniej który tak naprawde nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia na ulicy, ale do tvn twardo klamalem ze ma :kox:

---------- Post dopisany 14-09-2012 at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 16:29 ----------

Dzisiaj jak ciemno juz było pod rayskiego 23 czarny avant b6 na klubowej ramce ZPL......

Bediks z czarnymi dużymi felgami był ten czarny avant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło południa na 9maja czarny avany b6 zs.... Na klubowej ramce z tylu

---------- Post dopisany 21-09-2012 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2012 at 15:51 ----------

Dzisiaj o 16.40 w Stargardzie na armii krajowej mijałem się z czarnym sedanem b6 zst... Na klubowej ramce jak do kosiaka jechałem , a no i dzisiaj interes z kosiakiem ubile:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ramki z przodu to nikt nie pozna , tylko z tylu bo z przodu rozjebalem.

Za późno się skapnalem bo bym mrugnął

Dzisiaj widziałem zaparkowane b5 sedan ciemnoszary polift, na parkingu skrzyżowania Łokietka i kr. Jadwigi z tylu ramka klubowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiej B6 rej. ZGL**** odjeżdżającej z podziemnego parkingu w centrum handlowym w Stargardzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, to bede sie rozgladał ;) mnie to łatwo rozpoznać bo na tablicy mam naklejony srebrny pas z flaga polski na srodku i zapisem POLAND na blachach ZWA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...