Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

mi została juz tylko ramka z tylu została, przednia dokonała żywota po bliskim spotkaniu ze sciana Biedronki :facepalm:

Miałem też.metalowe logo na grillu ale po roku też juz umarło od warunków atmosferycznych

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 03:46 ----------

Gik co Ci się fura spsula ze u chłopaków ma Dąbrowskiego dzisiaj rano :decayed:

I jak się ogarniasz ze strefa parkowania na limanowskiego :kox:

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Gik co Ci się fura spsula ze u chłopaków ma Dąbrowskiego dzisiaj rano :decayed:

I jak się ogarniasz ze strefa parkowania na limanowskiego :kox:

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Gik co Ci się fura spsula ze u chłopaków ma Dąbrowskiego dzisiaj rano :decayed:

I jak się ogarniasz ze strefa parkowania na limanowskiego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się szkoda Ci 12 zet:kox:

Narazie inwestuje w pakiet oświetlenia wnętrza, już idą do mnie poliftowe nawiewy z podświetleniem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłem w Car Line pokazywałem im parę pierdołek ;) które mnie denerwują i mają poprawić. Fura natomiast śmiga bardzo dobrze, dorzuciłem ponad 40m kabla ostatnio i nawet wszystko działa jak należy :D

Czujnik deszczu dziś testowałem i da się go polubić :D.

Co do strefy parkowania... może to i lepiej, przynajmniej większa szansa, że będę miał gdzie zaparkować przyjeżdżając z pracy w południe... .Tylko nie widzi mi się pompowanie kasy za miejsce które zimą muszę odśnieżać i oczyszczać.

Przydał by się jakiś garaż w okolicy, ale chyba nikt nie sprzedaje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz meldun na limanowskiego?

Bo jak tak to 100 zł chyba za rok na sama jedna ulice

A co do garażu to w centrum to chyba za kosmiczne ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 9.30 czarna B6 Avant na czarnych kołach rejestracja DKL .... z klubową ramką widziana na końcu trasy zamkowej przed bramą królewską. Jechałem swoją parówą ale nie zdążyłem machnąć bo kierowca skręcił w prawo pod komendę policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę w A4 B7 Avant na wyjebanych felach i ledach z tyłu (wlepa klubowa ) ZS 2888T .Widziany dziś koło 13 w Koszalinie na ulicy morskiej .Dałem Awaryjnymi ale chyba kolega nie skumał , jakiś taki przestraszony był .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło kogo wczoraj postawiłem swoją a4 pod media markt? czarny sedan b6 1.8t z klubową ramką ZLO 0***3.

I jeszcze po 14 widziana b5 sedan ZBI z klubową naklejką na klapie stała pod akademikiem bakałarzem

/ belferkiem. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh też mam zdjęcie twojej:grin:, moja była dzień wcześniej na myjce, bo tak to też już była cała uwalona. Zresztą moja już ma pakiet zima czyli stalówki:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...