Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Czyje srebrne A4 B5 sedan ZS 19**l stało wczoraj około 15.15 pod pizzerią Marco Polo Na rogu Pl. Kościuszki i Al.Piastów? Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie on jego jest obecnie czarne B6 awant na olbrzymich alu czarnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granatowe b5 z białymi felgami i dachem ok 14 z castoramy koło makro :D czyje to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kogo to czarne b6 na czarnej feldze avant, deski DKL ....., wczoraj stało na karola miarki a niedawno widzialem na limanowskiego obok sadu??

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

A dzisiaj z kolei na potulicka wyjeżdżała taka sympatyczna blondynka za kółkiem avanta b5 granat z tylu na klapie klubowa naklejka i na szybie jakieś naklejki, kto to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granatowe b5 z białymi felgami i dachem ok 14 z castoramy koło makro :D czyje to ?

chyba yamahayzfr13

spiidy czy ty czasem nie mieszkasz opodal szosy polskiej?? bo jakos tak samo wygladające B6 otarło by sie o mnie ścinajac zakret w ogrodniczą :) (osoba prowadzaca wygladała na starszego pana )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam na Gumieńcach a mój Tata to auto bardzo rzadko prowadzi więc musiał być to ktoś w podobnym autku :decayed: jak by to było gdzieś bliżej mnie i kierowcą nie była by starsza osoba to kto wie.. :kox: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnia niunia, ktoś wyżej pisał ze koleś ze zlotowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ja często widuje jak idę na uczelnie :) obok dworca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów, to czarne na czarnych kółkach z rej. DKL to moje ;) ostatnio dawno na forum nie zaglądałem, ale szykuje się nowy mod więc znów mnie tu przyciągnęło :)

ps. Jakiś czas temu miejscówkę zajmowała mi pod domem jakaś A4 ;) coś czuje, że klubowa - Limanowskiego obok sądu.

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Witam Panów, to czarne na czarnych kółkach z rej. DKL to moje ;) ostatnio dawno na forum nie zaglądałem, ale szykuje się nowy mod więc znów mnie tu przyciągnęło :)

ps. Jakiś czas temu miejscówkę zajmowała mi pod domem jakaś A4 ;) coś czuje, że klubowa - Limanowskiego obok sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gik to ty wczoraj siedziales za fajera DKL po południu na światłach koło kaskady z jakas blondyna z przodu i dzieckiem z tylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gik to ty wczoraj siedziales za fajera DKL po południu na światłach koło kaskady z jakas blondyna z przodu i dzieckiem z tylu?

Tak to byłem ja ze swoją blondyną :) a dziecka nie mam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalem obok ciebie na swiatłach , chcialem Cie zatrzymac i powiedziec siemano ale wszyscy w pasach byliscie to nie mialem powodu hihihihihihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jest ciężko nabyć nawyk zapinania , zapinam tylko w trasie, w sumie mogłem puścić wiązkę sygnałami ale nie chciałem Cię stresować, byś pomyślał ze psiarnia na darmo się Cię czepia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gik to ty wczoraj siedziales za fajera DKL po południu na światłach koło kaskady z jakas blondyna z przodu i dzieckiem z tylu?

Tak to byłem ja ze swoją blondyną :) a dziecka nie mam jeszcze.

to czyje ty dziecko wiozłeś :shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...