Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem żeby zatrzymać kuuuuuuuu...wa za porwanie dostal bym niezla sumke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wydało! Po godzinach pracy robię za czarne taxi ;) Te napiwki za komfort jazdy są warte tych dodatkowych godzin :D.

Wiedziałem żeby zatrzymać kuuuuuuuu...wa za porwanie dostal bym niezla sumke

A to za takie akcje są premie? To może jakaś ustawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są są ale się nie ustawiam bo nie jeden prokurator jeździ a4 tak jak i gliniarze i pewnie czyta i później mnie zamknie i będę miał z d*py jesień średniowiecza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wpuszczenie na skrzyzowanie kolo policji bo bym chyba tam zakwitl:) niezy sajgon dzisiaj byl....:\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry !!! Ja pierdziu ale dzis mieliście sajgon w szczecinie po 16h...masakra ....tyle A4 widziałem a żadna nie klubowa ?? dobrze że ja mam rameczki klubowe z tyłu :D widział ktoś mnie ?? takie A4 z Logiem Monster na klapie :kox: Avancik z czarnymi szybkami i kołami od RS'a C5 blachy ZK 6XXXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj tylko Gika widzialem i oflagowna b5 ZGR avant na matejki z wlepa klubowa. Trabila tez na mnie jakas 80 na Orawskiej rowniez we flagach polski:) sami patrioci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeźwy jedz bo teraz wiem w razie co gdzie sie ustawić z alkomatem%-)

---------- Post dopisany at 02:46 ---------- Poprzedni post napisany at 02:44 ----------

Frosty to przyjedź do Choszczna to zobaczysz chociaż jedna :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna B5 z klubową ramką widziana na placu Grunwaldzkim jakoś po 16, ale taki młyn był że nie zdążyłem się nawet dokładnie przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek czyje to granatowe B7 avant z czarnymi szybami odwiedziło M-B Mojsiuk...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje :D miałem awarie szyby pasażera ( linki podnoszenia kaput ) a że Mojsiukowie to przyjaciele to podjechałem :kox: , zresztą w szczecinie 4 dni byłem :D i po mieście śmigałem ,aż dziw że dopiero u Mojsiuka mnie zobaczyliście :D haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem bo tam pracuje...a wiem co poszło bo koleś do mnie przylazł i się pytał co trzeba odkręcić aby nie zj***ć tapicery...

w uliczce sie mijaliśmy -sprinterem na próbę jechałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kolega twój podniósł szybę , a ja dziś 3h wojowałem aby linki wymienić :D , ramki klubowe mam to mnie rozpoznają :D hehe a ty masz taką srebrną B5?? jak tak to kiedyś też widziałem u Mojsiuka , teraz to do firmy macie przejebany dojazd ...

pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas nikt nie ma srebrnej b5... jesli chodzi o B5 to sa 2szt granatowe -sedany(chyba), 1 szary avant i mój -jasny niebieski avant(nie posiada barw 4um).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to ja ślepy jestem , nie mniej jednak pozdrawiam i do nastepnego może następnym razem kolega wyjdzie jak widzi klubowe ramki ...ja nie gryzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to wiem ze to auto którym jeździ forumowicz... już się kiedyś naciąłem na klubowe barwy innego 4um podbiłem do gość- siema tu tego...a on się na mnie spojrzał jak na debila- o co mi chodzi...?? a chłopina poprostu kupił auto od forumowicza...a tu podjeżdża Chojny na gadulca... :) lipa jak ch... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z b6 DKL na kaszubskiej dziś o 7.15 wyjeżdżał z limanowskiego , widzę mały crash face był? Ja akurat z komendy z roboty wychodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...