Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek


tymonA4

Rekomendowane odpowiedzi

Rybnik

15 zł za jedno koło, czyli ściągnięcie koła, ściągnięcie opony letniej, założenie opony zimowej, wyważenie i założenie koła na auto, czasem myją nawet felgi

ale akurat w tym roku miałem za free bo kupiłem nowe opony, zresztą i tak w bardzo dobrej cenie :)

a no i mam zimowki na drugim komplecie felg więc tylko raz mnie założenie kosztuje, no i bez stania w kolejkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Af6Wi.jpg

ja wymieniam w tym serwisie od lat i żadnych problemów cennik powyżej:

Wymiana kół, wyważanie i pompowaniem gazem na bazie azotu w całości: 80,00 zł ( jak do wyważania potrzebne więcej ciężarków to cena się zmienia)

Wymiana opon na wszystkich kołach alu 16' z pompowaniem gazem na bazie azotu + wyważenie: 140,00 zł...

Widzę, że dosyć drogo w porównaniu do pozostałych ale mam tam blisko i profesjonalna jak dla mnie robota.

Kiedyś w Wejherowie ( miasto leżące około 20 km od Gdyni) zapłaciłem za wymianę kół z wyważaniem 40,00 zł w też dosyć profesjonalnie wyglądającym warsztacie ( maszyny nowiutkie, czyściutko i cieplutko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wawie wymieniałem za 15zł ale nie polecam tego warsztatu a tak normalnie to płace 20zł i t jest cena standart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwaszczyno, 50pln za zdjęcie alu z oponami, zmiana gum na stalówkach, wyważenie i wrzucenie tego na auto. Zezłomowanie starych zimowych gum - w cenie.

Pompowane oczywiście powietrzem o wysokiej zawartości azotu - jakieś 75-80%. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu stolica :decayed: Chyba ze rozmiar kół ma znaczenie , ja 15 zamienialeem

Z jakiejś przyczyny zawsze pytają o rozmiar felg, więc ma znaczenie.

Poza tym wydaje mi się, że im mniejszy profil (i większa felga) to tym trudniej jest ściągnąć oponę z felgi. Od pewnego profilu opony mają wzmacniany bok (chyba od profilu 55) co powoduje, że jest on twardszy i raczej gorzej poddaje się niż opona z profilem typu 'balonik'.

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie kolega pojechał :gwizdanie:, ale w wiekszym mieście zawsze drożej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie 60 za komplet wliczając w to ściągnięcie letnich, założenie i wyważenie zimowych 16' alu. A przy zakupie nowych oponek serwis free... :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...