Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Passat 1.8 90KM vs moja 1.6 raczej nie mial szans.

Opublikowano

ja nie twierdze ze 1Z by z ADP na 1/4 mili wygrał:) tak jak ykk zauważył, benzyna ma dłuższe biegi, tzn szczególnie 1,2 i w tym może być problem :) poza tym w takiej próbie za dużo zależy od kierowcy:) jeździłem 1Z'tem, jeździłem ADP kiedyś i ogólnie i tak wole traktory, mnie sie TDI przyjemniej jeździ i moim subiektywnym zdaniem charakterystyka 1Z'ta wywarła nam nie lepsze wrażenie:P ale to takie moje prywatne zboczenie, właściciele benzynek na pewno myślą dokładnie odwrotnie :) każdy chwali swoje:P

Opublikowano

z tym, że AFN (lub inna jednostka 110 konna) bez problemu odstawia 1.8 to bym się nie zgodził. Zdrowy ADR vs seryjny AFN uwzględniając że kierowcy są równych umiejętności i wcale nie byłoby tak kolorowo dla diesela.

Poza tym skończmy porównywać silniki turbodoładowane z silnikami wolnossącymi. Prawda jest taka, że diesele są wolniejsze.

1.8T vs 1.9 TDI i nie ma co zbierać z klekota.

Opublikowano
Nie chce sie kłócić ale moim zdaniem 1.8 objedzie 1.9 110

Mógłbyś się zdziwić :cool:

Trzeba się zgodzić z racją, że słabego kierowce można objechać dużo słabszym samochodem.

Opublikowano

110 km ma do 100 km/h 11 sekund

a ADR 10,5

Ja tutaj widzę tylko jedno rozwiązanie - wyrównana walka.

Opublikowano

Nie zla wymiana pogladow pomiedzy benzynowcami a dieslowcami

Rowniez moge sie wypowiedziec bo doswiadczylem kilka pojednykow na wlasnej skorze, a zatem:

Swoim 1Z objezdzam 1.6 i 1.8 naprawde nie ma problemu raz mialem okazje startowac z Passkiem 1.8T i byl to wyrowany pojednynek :evil:ale bylo ostro

Opublikowano

110 km ma do 100 km/h 11 sekund

a ADR 10,5

Ja tutaj widzę tylko jedno rozwiązanie - wyrównana walka.

Dokladnie. A pozatym jeden wyscig nie rozwiarze problemu ..jednemu pojdzie lepiej drugiemu gozej dlatego najlepiej sprobowac 3 razy i bedzie jasne ;)

ykk moze sprobojemy ktoregos pieknego wieczora ? :)[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 20:26 _________________________________________________

Nie zla wymiana pogladow pomiedzy benzynowcami a dieslowcami

Rowniez moge sie wypowiedziec bo doswiadczylem kilka pojednykow na wlasnej skorze, a zatem:

Swoim 1Z objezdzam 1.6 i 1.8 naprawde nie ma problemu raz mialem okazje startowac z Passkiem 1.8T i byl to wyrowany pojednynek :evil:ale bylo ostro

HAHAHAHAHHAHAHAHA :polew: Musialbym byc chyba pijany zeby uwierzyc w to co piszesz. Chyba ze masz super chip zamontowany

Opublikowano

moim skromnym zdaniem start z zatrzymania wygra 1.6 ale juz np jakies scigania w ruchu czyli od 60 -80 to diesel. oczywiscie oba auta bdb stanie technicznym. ale przy tak małej roznicy w sek.... to liczy sie przedewszystkim kierowca i stan auta.

Ja kupowałem 1.6 tylko ze wzgledu na cene całego auta jak i cene czesci i napraw, i nie mówicie mi ze D sie nie psują ...ja jestem w stanie zepsuc wszystko :-)

Opublikowano
  • Autor

HAHAHAHAHHAHAHAHA :polew: Musialbym byc chyba pijany zeby uwierzyc w to co piszesz. Chyba ze masz super chip zamontowany

Kolega ma 130 KM :wink:

Przy duzych predkosciach 1,8 dochodzi 1,9TDI 110 KM, przy starcie 1,8 nie ma szans, gore bierze moment ktorego w 1,6 i 1,8 jest mało :a4fan:

Opublikowano

pragnę podkreślić, że żeby wyrównać szanse trzeba byłoby się ścignąć z 1.8T + czip. Pokreślam disesele są wolniejsze.

A pojedynek TDI + czip vs 1.6 to w ogóle już nie ma się czym chwalić.

Przepraszam ale jestem dosyć utwierdzony z swoich poglądach.

Opublikowano

HAHAHAHAHHAHAHAHA :polew: Musialbym byc chyba pijany zeby uwierzyc w to co piszesz. Chyba ze masz super chip zamontowany

Kolega ma 130 KM :wink:

Przy duzych predkosciach 1,8 dochodzi 1,9TDI 110 KM, przy starcie 1,8 nie ma szans, gore bierze moment ktorego w 1,6 i 1,8 jest mało :a4fan:

130 koni to ok zgodze sie ze mogl byc zaras za 1.8T - jesli jest dobrym kierowca

Opublikowano
  • Autor

Pokreślam disesele są wolniejsze.

Kiedy są wolniejsze ?? :grin:

Opublikowano

pragnę podkreślić, że żeby wyrównać szanse trzeba byłoby się ścignąć z 1.8T + czip. Pokreślam disesele są wolniejsze.

A pojedynek TDI + czip vs 1.6 to w ogóle już nie ma się czym chwalić.

Przepraszam ale jestem dosyć utwierdzony z swoich poglądach.

Zgadzam sie z toba calkowicie ;)

Opublikowano

Pokreślam disesele są wolniejsze.

Kiedy są wolniejsze ?? :grin:

diesle są wolny silnikami (mówię o wolnossącym) dlatego się pakuje w nie turbo. Ludzie nie porównujmy wolnossącego do doładowej jednostki.

Tak czy siak 1.8 PB nawet wolnossący wykazuje się lepszymi osiągami (do 100 km/h) i większą mocą niż 1.9 TDI.

Opublikowano
  • Autor

Tak czy siak 1.8 PB

Chociaz tego nie widac :wink: Koniec sprzeczania, jak ktos mial jakies doswiadczenia niech pisze .

Opublikowano

Pokreślam disesele są wolniejsze.

Kiedy są wolniejsze ?? :grin:

Kiedy kierowca śpi :polew:

Ale nie ma co porównywać 1Z+c*p z 1.6 czy 1.8 bo to całkiem inna bajka.

Opublikowano

nie widać bo takie pojedynki są niejednoznaczne i nierówne.

Proponuję zakończyć na tym temat bo i tak do konsensusu raczej się nie dojdzie.

Opublikowano
  • Autor

Dobrze konczmy, tak czy siak wiadomo ze TDI gorą :afro: :afro: :audi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.