Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gorne wahacze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

wlasnie wrocilem z szarpania :) okazuje sie ze mam 2 wahacze gorne w prawym kole walniete pytanie teraz takie czy wymieniac same 2 gorne wahacze czy odrazu wszystkie 4 wymienic ??

Druga sprawa to taka czy podczas wymiany gornych wahaczy wymieniac tez np. końcówke drozka i łacznik stabilizatora ?? czy wymienic same 2 wahacze gorne a z reszta dac sobie spokoj ?

uzupełnij profil

Opublikowano

U mnie tez sie szykuje wymiana, gdy jade szybko po wybojach to slychac dziwny stukot. Na poczatku przyszlego tygodnia jade na diagnoze zobaczymy co bedzie. Ja na twoim miejscu wymienil bym wszystkie, ja tak bede robil bo puzniej pojezdzisz chwile i bedziesz mial nastepne do wymiany i znowu rozkrecanie wszystkiego, jak robic to raz to konkretnie takie jest moje zdanie.

Opublikowano

wymień tylko górne jak sa walnięte, dolne możesz wymienic póżniej jak będzie potrzeba, chyba że masz nadwyżki finansowe to wymoien wszystkie

Opublikowano

A jakiej firmy sa najlepsze i najwytrzymalsze wedlug was.

Opublikowano

Najbardziej wybijajace są przednie dolne,wiec lepiej żeby byly jakiejś lepszej firmy,Febi,TRW.Nie wiem co sadzic o firmie MEYLE,bo niby jakieś wzmacniane,może kiedyś sie skusze i założę.

Opublikowano
  • Autor

a co myslicie o wahaczach firmy dello ?? warto je kupic czy nie ?

Opublikowano

Dello,teknorot to raczej lipa.

Opublikowano
  • Autor

a firma QAP, HART ?

uzupełnij profil

Opublikowano

ml0dy

Jest sporo o tym:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11086.15

Nawet nie szukasz, poza tym ignorujesz prośby o uzupełnienie profilu.

Właściwie temat prawie się wyczerpał i kwalifikuje do zamknięcia.

Opublikowano

Wymieniasz całą górę (2 wahacze + śruby i nakrętki) bez końcówki drążka. Firmy (w takiej kolejoności): OOOO, Lemforder lub TRW, Febi reszta raczej nie polecana.[br]Dopisany: 28 Maj 2007, 13:59 _________________________________________________

a co myslicie o takim zestawie wahaczy http://www.allegro.pl/item198924877_komplet_wahaczy_audi_vw_skoda_.html ??

warto to kupic czy nie bardzo ?

:a4fan:

Nie warto bo to lipa.

Możesz coś więcej o tym kpl. powiedzieć?

Fakt cena mocno podejrzana.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wszystko wrocilo do normy jestem po wymiane calej prawej strony :)

4 wahacze, drazek, stabilizator ;-)

odrazu lepiej :) teraz tylko pozostaje wymiana lozysk :)

Opublikowano

Ja pooplecam lemfordery z allegro, mam nadzieje że nie tylko z nazwy, ale biorąć wiecej, mozna sporo utargować ;]

BTW, gdzie i za ile są oryginalne oryginały CCCO do zdobycia? (ASO? cena? warto? )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.