Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajny pomysl z tym znaczkiem na doope do srebrnego autka czarny znaczek :)

Opublikowano

nie był zimny - czujnik temp. zawodzi :wink4: a gazu tylko delikatnie.

mrogal - gwiżdże gwiżdże - ale nie głośno.

Wiem, że nie deptałeś w podłogę ale pierwsze na co spojrzałem to temperatura. I nie mogłem się powstrzymać od napisania tego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, że nie deptałeś w podłogę ale pierwsze na co spojrzałem to temperatura. I nie mogłem się powstrzymać od napisania tego :wink4:

a znowu ja wiedziałem, że ktoś to wytknie :decayed:

fajny pomysl z tym znaczkiem na doope do srebrnego autka czarny znaczek :)

od dawna to było planowane, tylko ciągle czekałem na znaczek :wink4:

Opublikowano

czarny znaczek :good: może by tak przedni gril wymienić na chromowany i tam też walnąć czarny znaczek :mysli:

Opublikowano
  • Autor

gril jest ori przedliftowy i znaczek będzie w chromie ale ramka pójdzie w czarny mat :wink4:

p.s. mam Deja vu :przebiegly:

Opublikowano

gril jest ori przedliftowy i znaczek będzie w chromie ale ramka pójdzie w czarny mat :wink4:

p.s. mam Deja vu :przebiegly:

powaliły mi się stronki no i teraz ma "te że ve" :polew: :polew:

żółte zaciski mi nie podchodzą ja mam w srebrnym aucie na biało

Opublikowano
  • Autor

a mi się podoba na żółto właśnie :decayed: chociaż za dużo ich nie widać przez tą felgę, zbyt gęsta jest ale daje rade :good:

Opublikowano

ładniutka audiolka, tylko ten przebieg to chyba cofany trochę :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ładniutka audiolka, tylko ten przebieg to chyba cofany trochę :mysli:

ja nic o tym nie wiem, u nas bynajmniej nie było. ale niech ona ma i 400 i 500 i ile tak kto chce. chodzi jak złoto i to jest najważniejsze. a zawieszenie mechanik mówił, że jeszcze od nowości nie było ruszane dopiero pierwszy raz u nas. A i wtedy jeszcze nie było jakichś kosmicznych luzów.

Umyłem autko. Pogoda dopisała - nie padało, nie było słońca - idealne warunki do mycia auta :good:

później się troszkę pobawiłem, zdemontowałem kawałeg produ, ten który jest u dołu błotnika przedniego, po lewej i prawej stronie. a tu fotki z pracy: pierwsze foto, po przetarciu suchą szmatką.

20100502466.th.jpg

Następnie wpadły mi w oko ślady po asfalcie. Więc po rzmudnym szorowaniu dało rade też je usunąć a efekty takie:

20100502467.th.jpg 20100502468.th.jpg

I zrobiłem pokrywę od podłokietnika - ułamane uchwyty. I jest elegancko. :cool1:

Opublikowano

ładniutka audiolka, tylko ten przebieg to chyba cofany trochę :mysli:

ja nic o tym nie wiem, u nas bynajmniej nie było. ale niech ona ma i 400 i 500 i ile tak kto chce. chodzi jak złoto i to jest najważniejsze. a zawieszenie mechanik mówił, że jeszcze od nowości nie było ruszane dopiero pierwszy raz u nas. A i wtedy jeszcze nie było jakichś kosmicznych luzów.

Umyłem autko. Pogoda dopisała - nie padało, nie było słońca - idealne warunki do mycia auta :good:

później się troszkę pobawiłem, zdemontowałem kawałeg produ, ten który jest u dołu błotnika przedniego, po lewej i prawej stronie. a tu fotki z pracy: pierwsze foto, po przetarciu suchą szmatką.

20100502466.th.jpg

Następnie wpadły mi w oko ślady po asfalcie. Więc po rzmudnym szorowaniu dało rade też je usunąć a efekty takie:

20100502467.th.jpg 20100502468.th.jpg

I zrobiłem pokrywę od podłokietnika - ułamane uchwyty. I jest elegancko. :cool1:

pucuj sie razdwatrzy ten kawalek jest klejony? :mysli: :mysli:

:>

Opublikowano
  • Autor

sory mrogal ale nie zrozumiałem pierwszej części twojej wypowiedzi :evil:

a ten kawałek jest przykręcony na dwie śrubki -gwiazdki- od strony koła :wink4:

Opublikowano

mimo to autko jest naprawde bardzo ladne oby jak najdluzej sluzylo i szerokosci kolego:P :hi:

Opublikowano

sory mrogal ale nie zrozumiałem pierwszej części twojej wypowiedzi :evil:

a ten kawałek jest przykręcony na dwie śrubki -gwiazdki- od strony koła :wink4:

chodzi mnie jak jest zamocowane, mozesz cyknac fotke pod katem od strony kola?

Opublikowano
  • Autor

no aktualnie nie da rady, ale tak jak napisałem, jak zajrzysz od strony koła to widać dwie śrubki, po odkręceniu tą stronę od koła pociągasz do siebie a drugą stronę wyciągasz w stronę koła :wink4:

Opublikowano

dobra robota z ta polarka :good: czym czysciles??

Opublikowano
  • Autor

pastą tempo - oczywiście ręcznie i na szybko :wink4:

Opublikowano

na mnie czeka to samo :) zaraz spadam do garazu i biore sie za robote :decayed: mam jeszcze jedno pytanko, jaka farba malowales zaciski?? :mysli: jakas zwykla czy przeznaczona do zaciskow??

Opublikowano
  • Autor

kup specjalną żaroodporną i najlepiej jeszcze jakiś odtłuszczacz i będzie się elegancko trzymało :good:

Opublikowano

ok dzieki :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Wyrzuciłem ten okropny znaczek OOOO z doopci :decayed: jest goło i wesoło :cool1:

Wymieniony Olej i poduszki pod silnikiem. Już teraz choć byśmy chcieli to nie ma co wymienić :evil:

Tutaj fotki z dzisiaj - pogoda dopisała więc autko umyte.

20100520560.th.jpg

20100520554.th.jpg

20100520566.th.jpg

20100520589.th.jpg

Teraz do środka wlecą nowe dywaniki, bo te to jakaś porażka jest.. Oraz w przyszłym tygodniu klubowe rameczki :wink4:

a tutaj audio jakie jest podłączone do starego radia Grundig bodajże 4x30 czy coś takiego :evil:

http://w171.wrzuta.pl/film/9BrL1lrofZ1/20100520053 lekkie zniekształcenia dzwięku, bo nagrywane telefonem. Tylne głośniki są Nokii, a przednie kiedyś mi się migło, że też, ale jutro rozbiorę i sprawdzę dla 100% pewności. W żadnej audi tak dobrze nie grało jak tutaj. Nawet w pasku bylo słabiej :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.