Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miron tylko tym razem wez łopate.A nie tak jak w tamtym roku biedny nosiles snieg w rekach co zajeło ci 3 godziny :decayed:

ważne, ze efekt był osiągnięty

Ps. Gdzie znajdziesz łopate większą od mojej ręki :polew:

Opublikowano

Miron tylko tym razem wez łopate.A nie tak jak w tamtym roku biedny nosiles snieg w rekach co zajeło ci 3 godziny :decayed:

ważne, ze efekt był osiągnięty

Ps. Gdzie znajdziesz łopate większą od mojej ręki :polew:

No tak,tylko ze łopata ma dłuzszy sztyl :gwizdanie: i nie trzeba sie schylać :decayed:
Opublikowano

..............nie chciej widzieć mojego sztyla..................... :gwizdanie:

Opublikowano

..............nie chciej widzieć mojego sztyla..................... :gwizdanie:

:bag:
Opublikowano

..............nie chciej widzieć mojego sztyla..................... :gwizdanie:

:bag:

:decayed:

Opublikowano

ok widzę, że na podjeździe nawet łańcuchy nie pomogą więc nie ma co sobie głowy zawracać :decayed: lepsza będzie wyciągarka :kox:

Opublikowano

ok widzę, że na podjeździe nawet łańcuchy nie pomogą więc nie ma co sobie głowy zawracać :decayed: lepsza będzie wyciągarka :kox:

rakiety do tenisa założysz na opony i da rade wjechać :decayed:

Opublikowano

a jak nie to zostawię auto na dole. przynajmniej będzie bezpieczne przez noc :wink4::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Na dole też jest parking :decayed:

Opublikowano

ok widzę, że na podjeździe nawet łańcuchy nie pomogą więc nie ma co sobie głowy zawracać :decayed: lepsza będzie wyciągarka :kox:

na łańcuchy szkoda kasy - przeznacz tą kase na podziękowania za przywitanie Cię na zlocie ( przez moją osobe ) a jak będzie trzeba to i wyciągarkę Ci w cenie załatwię ( troche różowych będzie :decayed: )

Opublikowano
  • Autor

ok widzę, że na podjeździe nawet łańcuchy nie pomogą więc nie ma co sobie głowy zawracać :decayed: lepsza będzie wyciągarka :kox:

przeznacz tą kase na podziękowania za przywitanie

Organizatorzy lubią miłych gości :good:

Opublikowano

ok widzę, że na podjeździe nawet łańcuchy nie pomogą więc nie ma co sobie głowy zawracać :decayed: lepsza będzie wyciągarka :kox:

na łańcuchy szkoda kasy - przeznacz tą kase na podziękowania za przywitanie Cię na zlocie ( przez moją osobe ) a jak będzie trzeba to i wyciągarkę Ci w cenie załatwię ( troche różowych będzie :decayed: )

VIP-Vezmie i podciagnie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Poprawiłem listę - jest niezwykle aktualna :decayed:*

Sugerując się Waszymi sugestiami/prośbami wprowadziłem również zmiany w pokojach - KAŻDY MA GDZIE SPAĆ :rolleyes: ( możliwe jeszcze drobne, ale to drobne zmiany ).

Niestety nie wszystkie Wasze prośby/sugestie były możliwe do zrealizowania.

Mam nadzieję że mimo wszystko każdy będzie zadowolony.

BTW odnośnie aktualnej pogody w BT polecam wątek informacyjny i linki do kamer :gwizdanie:

http://www.zol.pl/webcam4/

* Nie dotyczy opłat za zlot

Opublikowano

ok widzę, że na podjeździe nawet łańcuchy nie pomogą więc nie ma co sobie głowy zawracać :decayed: lepsza będzie wyciągarka :kox:

na łańcuchy szkoda kasy - przeznacz tą kase na podziękowania za przywitanie Cię na zlocie ( przez moją osobe ) a jak będzie trzeba to i wyciągarkę Ci w cenie załatwię ( troche różowych będzie :decayed: )

VIP-Vezmie i pociagnie :decayed:

dobry VIP, dobry! :kox:

Opublikowano

mam jedno miejsce do oddania na zlot , jest ktoś chętny ????

Opublikowano

Czy na korytarzach lub w innej sali jest jakiś TV z Polsatem?

Tak, wiem, w pokojach są TV, ale ... oglądanie Kubicy w sobotę o 7 rano mogłoby się dla mnie dobrze nie skończyć... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Komputery z netem są na pewno :)

Opublikowano

Komputery z netem są na pewno :)

w pokojach czy na korytarzu :decayed:

Opublikowano

Na dole w holu :wink4:

Opublikowano
:good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.