Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

info do zarządu : proszę o wykreślenie mojej kandydatury :polew:

Opublikowano

info do zarządu : proszę o wykreślenie mojej kandydatury :polew:

Boisz się przegrać? :gwizdanie:

Dla otuchy oddam na Ciebie głos. :wink4:

Opublikowano

info do zarządu : proszę o wykreślenie mojej kandydatury :polew:

Boisz się przegrać? :gwizdanie:

Dla otuchy oddam na Ciebie głos. :wink4:

nie boję - ale i tak nie mógł bym jednocześnie być maskotką i zastępcą prezesa :decayed:

Opublikowano

zastępcą prezesa :decayed:

z tego co wiem poziek ma być zastępcą :gwizdanie:

Opublikowano

zastępcą prezesa :decayed:

z tego co wiem poziek ma być zastępcą :gwizdanie:

to masz kiepskie info

z racji tego, że prezesa nie będzie na Zlocie zostałem mianowany na p.o. prezesa :kox:

Opublikowano
  • Autor

zastępcą prezesa :decayed:

z tego co wiem poziek ma być zastępcą :gwizdanie:

Jak zwykle pewnie Scarlett będzie :wink4:

Opublikowano

zastępcą prezesa :decayed:

z tego co wiem poziek ma być zastępcą :gwizdanie:

Jak zwykle pewnie Scarlett będzie :wink4:

Scarlett to mi je z ręki :decayed:

Opublikowano

zastępcą prezesa :decayed:

z tego co wiem poziek ma być zastępcą :gwizdanie:

Jak zwykle pewnie Scarlett będzie :wink4:

Scarlett to mi je z ręki :decayed:

to już nam dwóm :gwizdanie:

Opublikowano

zastępcą prezesa :decayed:

z tego co wiem poziek ma być zastępcą :gwizdanie:

to masz kiepskie info

z racji tego, że prezesa nie będzie na Zlocie zostałem mianowany na p.o. prezesa :kox:

będziesz nas uczył przysposobienia obronnego ? :)

Opublikowano

zastępcą prezesa :decayed:

z tego co wiem poziek ma być zastępcą :gwizdanie:

Jak zwykle pewnie Scarlett będzie :wink4:

Scarlett to mi je z ręki :decayed:

jakby to przeczytała to pewnie na zlot byś długo nie pojechał :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale "ten drugi" to kto? :>

mydlo :decayed:

kradnie gacie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

będziesz nas uczył przysposobienia obronnego ? :)

tobie nic nie grozi, w końcu będziesz ze swoją dziewczyną :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zastępcą prezesa :decayed:

z tego co wiem poziek ma być zastępcą :gwizdanie:

Jak zwykle pewnie Scarlett będzie :wink4:

Scarlett to mi je z ręki :decayed:

jakby to przeczytała to pewnie na zlot byś długo nie pojechał :polew: :polew: :polew:

Pewnie już czyta :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jakby to przeczytała to pewnie na zlot byś długo nie pojechał :polew: :polew: :polew:

zejdź na ziemię...i nie udawaj znowu, że wszystko wiesz :przebiegly::wallbash:

Opublikowano

jakby to przeczytała to pewnie na zlot byś długo nie pojechał :polew: :polew: :polew:

zejdź na ziemię...i nie udawaj znowu, że wszystko wiesz :przebiegly::wallbash:

nie wiem nic ale się domyślam żeś taki chojrak :naughty::vava:
Opublikowano

z racji tego, że prezesa nie będzie na Zlocie zostałem mianowany na p.o. prezesa :kox:

jeden c**j

Opublikowano

nie wiem nic

dokładnie

Opublikowano

wyszła mi przeprowadzka i jak to w pierwszym miesiącu wynajmu mam duże koszta na start nie dam rady pojawic się na zlocie bo teraz kazda stówka się liczy.

Odsprzedam 1 miejsce na zlocie. PILNE!

Opublikowano

Panowie-a bedziecie mieli tam dostęp do internetu?

Opublikowano

Panowie-a bedziecie mieli tam dostęp do internetu?

My tak ale wy będziecie mieli forum wyłączone :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.