Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za super imprezkę

ogranizacja super, cytrynówka też, nawet dealer cytrynówki był OK :wink4:

ten brzydal??? :decayed:
Opublikowano

Dzięki za super imprezkę

ogranizacja super, cytrynówka też, nawet dealer cytrynówki był OK :wink4:

ten pierwszy dealer bo ten drugi już był do bani :thumbdown:
Opublikowano

Gregor miał niezłą odcinkę jak wyleciał z drzwiami z łazienki :polew:

Opublikowano

Gregor miał niezłą odcinkę jak wyleciał z drzwiami z łazienki :polew:

dobrze, że to były drzwi wejściowo- wyjściowe :polew:

Opublikowano

Gregor miał niezłą odcinkę jak wyleciał z drzwiami z łazienki :polew:

dobrze, że to były drzwi wejściowo- wyjściowe :polew:

dobrze ze mu sie nic nie stało... gregory to swój chłop :good:
Opublikowano
  • Autor

ale mały szczegół na przyszłość , plakietki powinny być czytelne :gwizdanie:

A widziałeś te co były rok temu :naughty:

Tym razem chcieliśmy je zrobić zupełnie inaczej, miały być lepsze od poprzednich pod każdym względem. Niestety firma, której zleciliśmy prace wystawiła Nas podwójnie i wyszło jak wyszło...

Dodatkowy problem to fakt iż taki gadżet zamawia się w ostatniej chwili - niestety niektórzy do dnia wyjazdu nie mogli się zdecydować czy przyjechać - nie było już możliwości na poprawki...

W poprzednim roku kapela dała ciała... W tym roku plakietki...

Oczywiście przepraszamy za błęda i obiecujemy poprawę :decayed:

szkoda też że tak mało auto pojechalo pod skocznie :wink4:

Oj szkoda... Rok temu było mniej ludzi, a znaczniej więcej aut...

Rozumiem że ktoś ma daleko i musi rano wyjechać, ale nie Wszyscy tak mieli a pojechali...

Przejazd to również element zlotu :gwizdanie:

Opublikowano

Nie mam siły pisać - po prostu kox i tyle. :kox:

Opublikowano

byłem pierwszy raz na czymś takim i jestem pełen podziwu dla organizatorów mega szacun panowie :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

tyle w skrócie

Opublikowano

Jarko, a największe wrażenie zrobił na mnie szalik... :oklaski: po prostu ogień z d*py!!! :kox:

Opublikowano

Dzięki wszystkim :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Jarko, a największe wrażenie zrobił na mnie szalik... :oklaski: po prostu ogień z d*py!!! :kox:

niektórym na krupówkach też sie podobały :rolleyes:

Opublikowano

Wielkie dzięki dla organizatorów- to mój pierwszy ogólnopolski zlot ale na pewno nie ostatni.

PS. Następnym razem proponowałbym te pamiątkowe zdjęcie robić albo w czasie zlotu albo jak już ostatniego dnia to wcześniej niż w południe. Spora część zrezygnowała z tego z powodu odległości jaką mieli jeszcze później do pokonania. Np. tak jak ja- prawie 800km. A w nocy zbytnie nie lubię jeździć po naszych extra drogach. Dlatego urwałem się wcześniej :disgust:

Ogólnie zlot oceniam na 10/10. :good: :good:

Opublikowano

Niedawno dojechałem, a już nawaliliście tyle spamu, że trudno się przebić :decayed:

Dzięki Wszystkim za zlot, a szczególnie organizatorom.

Tylko zastanawiam się co to była ta "woda" z cytryną, bo jakoś po niej Poziek do mnie oczka :wink4: puszczał :polew:

Opublikowano

Tylko zastanawiam się co to była ta "woda" z cytryną, bo jakoś po niej Poziek do mnie oczka :wink4: puszczał :polew:

W takim razie Poziek Cię zdradził, bo widziałem, że do innych też te oczka puszczał. :decayed:

Opublikowano

Tylko zastanawiam się co to była ta "woda" z cytryną, bo jakoś po niej Poziek do mnie oczka :wink4: puszczał :polew:

W takim razie Poziek Cię zdradził, bo widziałem, że do innych też te oczka puszczał. :decayed:

On skokietował cały zlot co poniektórzy to się mało nie bili o jego udziały :polew:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

On skokietował cały zlot co poniektórzy to się mało nie bili o jego udziały :polew:

No trzeba przyznać - medialny to on jest. :decayed:

Opublikowano

On skokietował cały zlot co poniektórzy to się mało nie bili o jego udziały :polew:

No trzeba przyznać - medialny to on jest. :decayed:

ale w piątek medialny był krótko :cool1:
Opublikowano

ale w piątek medialny był krótko :cool1:

Taka jego polityka - więcej się o nim mówi jak go nie ma. :wink4:

Opublikowano

Dzięki za spota było mega grubo :kox:

ale urwoł :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.