Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahaaa mam Cię zostałeś ustrzelony w Kielcach o godz. 8:50 , zatrzymałeś się w bocznej uliczce " chyba się troszkę zgubiłeś"

Szybko pyknąłem Słitaśną Fotkę :) akurat zmieniałem opony w moim Wozidle.

Ładne Auto ale Brudneee że HOHO. ;)

102jll2.jpg

Opublikowano

heh fota jak z fotoradaru :polew:

Opublikowano

Pewnie stare mapy w navi są i źle prowadzą :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Aleś fotkę strzelił. :kox: Trzeba było w szybkę zapukać.:)

Ani mapy nie są złe, ani się nie zgubiłem. Po prostu wyjechałem z hotelu i przypomniało mi się, że wypadałoby bankomat zahaczyć, więc stanąłem z boku, żeby znaleźć gdzie jest najbliższy.

A auto rzeczywiście brudne, ale trudno żeby przy tej pogodzie i 600km nie był brudny.:(

Opublikowano

balem sie ze wyskoczy z auta 2,20m Harpagana i bedzie nieprzyjemnie z racji ze mu zdjęcia Pykam :):polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Do 2.20m trochę mi brakuje, a i nastawiony jestem raczej pokojowo z natury, więc nie byłoby aż tak źle.;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

pożyczyłem fotkę do nagłówka forum, nie masz nic przeciwko? :naughty:

trezor2.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jasne, że nie. A właściwie dzięki.:-)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Wspomniałeś, że masz bilsteiny w Swojej A4. Zmieniałeś sprężyny? Jakie to bilsteiny B6 czy B8? Pytam bo mam taki sam silnik w swojej A4 i właśnie padły mi oryginalne amory monroe. Zastanawiam się czy zapodac bilstein B8? Mam taki sam zawias jak Ty czyli obniżenie -20mm.

Opublikowano
  • Autor

Nie pamiętam już całego swojego wątku, ale nie pamiętam też żebym wspominał o bilsteinach.:/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przeczytałem cały wątek i w końcu nie wiem czy założyłeś jakiś dystans do tych felg czy to jest ori ET 43??

Opublikowano
  • Autor

Nie mam założonych żadnych dystansów. Ori ET43.

Opublikowano

a oponki 235/40/18 ?? co za marka

Opublikowano

Gratki furki :gwizdanie: jest na czym oko zawiesić :cool1:

:good:

Opublikowano
  • Autor

a oponki 235/40/18 ?? co za marka

Tak.

Goodyear F1 Assimmetric

Gratki furki :gwizdanie: jest na czym oko zawiesić :cool1:

:good:

Dziękuję. Ciągle jeszcze mi się podoba.;)

Opublikowano

naprawdę fajnie się prezencą na B7 te fele, tylko bardzo ciężko znaleść takie w orginale, ja w ubiegłym roku wtope zrobiłem z takimi tylko R19 8,5j ET48 z oponka 255 które niestety nie pasują do A4,

podoba mi się jeszcze bardzo pomysł z tymi lufkami

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Widziany dzisiaj w 3miescie.:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Potwierdzam, kolega parkował na Osowej pod moim oknem kuchennym cały długi weekend.

Będziesz się częściej pojawiał w 3city?

Opublikowano

Witam,

czo ktoś może pomóc z namiarem kto przerabia takie oryginalne lampy na ledy ? Auto wygląda rewelacyjnie !

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

Witam,

czo ktoś może pomóc z namiarem kto przerabia takie oryginalne lampy na ledy ? Auto wygląda rewelacyjnie !

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Widziany wczoraj w Żędowicach koło Zawadzkiego czy mi się przewidziało:decayed: nie masz już ledów z tyłu? W sumie to ja nie zauważyłem, ale kolega mnie woła i mówi patrz jaka fajna:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.