Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)


Trezor

Rekomendowane odpowiedzi

ja widziałem czarną :>

I tego się trzymajmy.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ta A4, która stoi przy Bulwarze Ikara, to świetnie wygląda na żywo. Za każdym razem jak koło niej przechodzę, to stwierdzam, że taką A4 chcę na następne auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ta A4, która stoi przy Bulwarze Ikara, to świetnie wygląda na żywo. Za każdym razem jak koło niej przechodzę, to stwierdzam, że taką A4 chcę na następne auto :good:

To przyjdź pierwszy, jak wywieszę kartkę "do sprzedania".;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wypasie :>

Zmieniales postojowki na ledy bo nie widze zniczy :decayed: jakie ma typ zarowki u siebie? Wymieniales tez sam ta galke biegow? Super w tej postaci wyglada marzy mi sie taka zmiana ale nie wiem jak zabrac sie za wymiane a opisy widzialem tylko do manuala ;(

Pozdrawiam i zycze bezawaryjnej jazdy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wypasie :>

Zmieniales postojowki na ledy bo nie widze zniczy :decayed: jakie ma typ zarowki u siebie? Wymieniales tez sam ta galke biegow? Super w tej postaci wyglada marzy mi sie taka zmiana ale nie wiem jak zabrac sie za wymiane a opisy widzialem tylko do manuala ;(

Pozdrawiam i zycze bezawaryjnej jazdy :hi:

Postojówki są standardowe. LEDy tylko są w światłach dziennych. Ale nie wiem, jaki to typ, po osobiście tego nie robiłem. Gałka biegów jest w oryginale.

Co do mojej stłuczki, to decyzja podjęta. Naprawa będzie z AC. Teraz tylko trzeba podjąć decyzję, czy robić to w ASO, czy w zaprzyjaźnionym warsztacie. ASO daje plusy przy sprzedaży, bo faktura z ASO jest porządana przez kupujących. Ale moje zaufanie jest większe dla znajomej drużyny.

Co radzicie?[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 23:16_________________________________________________Minęło sporo czasu, ale w końcu auto zrobione. Wczoraj odebrane z warsztatu. Uwinęli się w 3 dni.:)

Pewnie to, że można było je normalnie użytkować sprawiło, że nie śpieszyło mi się, no i oczywiście ubezpieczyciel przeciągał wszelkie rewyceny (zresztą nadal czekam na ostateczne zaakceptowanie kosztów). Muszę pochwalić Audi we Wrocku, że nie mieli problemów z wydaniem samochodu, bez zapłacenia faktury i spokojnie czekają na odpowiedź z ubezpieczalni.

Skończyło się na naprawie w ASO. I muszę przyznać, że zrobili całkiem dobrze. Spasowanie elementów bardzo dobre. Lakierowanie też całkiem dobrze wyszło. No i do tego udało się załatwić, żeby zamiast grilla S-line, wstawili S4. :gwizdanie: I tak przypadkiem wskoczył nowy mod.

Powiedzcie tylko, jak podmienić znaczek S4, na S-line? Da się to zrobić plug&play, czy trzeba kombinować?

Zdjęć jeszcze nie zrobiłem, bo wczoraj nie miałem czasu. Ale w najbliższych dniach spróbuję coś cyknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi zeszło z tymi fotkami, ale po odbiorze z ASO, zanim się za nie wziąłem, to już zdążył się ubrudzić.

Teraz miałem trochę więcej czasu więc zabrałem się za porządne mycie.

Plan był żeby w końcu wyglinkować i nałożyć wosk, więc wyjąłem wszystko co potrzebne i do roboty.

img14812.jpg

Auto nie było jakoś wybitnie brudne, ale od dawne nie poświęcałem mu za dużo uwagi.

img14810.jpg

Po myciu myjką, a potem na dwa wiadra, było już nieźle.

img14813.jpg

Potem: glinka, polerka i politura. I efekt był już całkiem niezły.

img14816.jpg

No a po prawie siedmiu godzinach i woskowaniu...

img14819.jpg

img14820.jpg

Na a dzisiaj jeszcze prawie 3 godziny i środek równie czysty.:)

A na koniec kilka zdjęć z lepszym tłem i ponownej poprawce UQD, bo deszcz i kurz już zdążył trochę popsuć efekt.

img14845.jpg

img14848.jpg

img14853.jpg

img148602.jpg

img14867.jpg

Przy okazji możecie ocenić robotę po poprzedniej stłuczce. Na mój gust jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączki będą bolały przez 2 dni :cool1:

Ale efekt super, ale i przed glinkowaniem źle nie wyglądał. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączki będą bolały przez 2 dni :cool1:

Ale efekt super, ale i przed glinkowaniem źle nie wyglądał. :good:

Bo akurat najlepiej widać błotnik i zderzak, które są po polerce w ASO.:)

Drzwi już nie są (a właściwie nie były) takie ładne.

A po przejechaniu palcem wszystko było chropowate.

A ręce... bolą jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt suuper :good: nie to auto :) Ten kolor podoba mi się najbardziej w wet looku, właśnie politura + dobry wosk syntetyczny :good: taki fajny prawie rtęciowy efekt, tyle, że ciemniejszy. Rączki bolą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio autko dostało nowe lufki.

To ultery, ale zamówione bez loga producenta. I założone zgodnie z fantazją Daniela z EcuProject, czyli ścięcie lekko w skos, zgodnie ze ścięciem zderzaka.

p1000763v.jpg

p1000766qw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same rurki ok. ALe ja bym je schował jakieś 0.5 cm głębiej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same rurki ok. ALe ja bym je schował jakieś 0.5 cm głębiej :mysli:

Też bym trochę schował :wink4:

Przez chwilę też byłem takiego zdania, ale jakoś teraz wydaje mi się ok. Jak zmienię zdanie, to zrobię poprawkę.;)

Chyba widziałem Twoją furkę u chłopaków :)

Całkiem możliwe, bo ostatnio byłem u nich na wymianie oleju, a chwilę potem na zmianie końcówek wydechu.

elegansio :good: skądś znam ten pomysł z montażem w skos :gwizdanie: :gwizdanie:

pozdrawiam

Dzięki.:) No nie jestem pierwszy z tym pomysłem.;)

A tu zdjęcie z pierwszych dni wakacji w Bieszczadach.:)

img4902ca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za wymianę oleju zapłaciłeś :decayed: :gwizdanie: Coś nie mogę na Twoje auto na mieście trafić. Można by się kiedyś ustawić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za wymianę oleju zapłaciłeś :decayed: :gwizdanie: Coś nie mogę na Twoje auto na mieście trafić. Można by się kiedyś ustawić :hi:

Dawno nie wymieniałem - nie pamiętam.

A na mieście auto jest codziennie, więc pewnie inne rejony objeżdżamy.

Co do spotkania, nie wykluczam. Ale, szczerze, to często kiepsko z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...