Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ile za pomalowanie dwóch boków auta?


rafi1985

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie ile lakiernik może wziąśc za pomalowanie tylko dwóch boków auta w ten sam kolor?

Jeżeli mówisz o całym boku (bokach) to po prostu policz sobie 4 elementy na stronę (czyli w sumie osiem elementów) i pomnóż przez :mysli: ja wiem 250 zł :mysli: myślę że średnią cenę można taką przyjąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie ile lakiernik może wziąśc za pomalowanie tylko dwóch boków auta w ten sam kolor?

Jeżeli mówisz o całym boku (bokach) to po prostu policz sobie 4 elementy na stronę (czyli w sumie osiem elementów) i pomnóż przez :mysli: ja wiem 250 zł :mysli: myślę że średnią cenę można taką przyjąć :)

za 8 elementów masz 2 klocki , ja bym się zastanowił już nad całością bo wyjdzie ci ok 2500+ a nie będzie widać różnicy w odcieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak lepiej malnąć całość przy takim wkładzie, niestety nie zawsze dobiorą ci identyczny kolor, i pod słońce nieraz widać rożnicę, a czemu chcesz malować całe boki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa że maluje teraz drzwi do listwy środkowej na drzwiach, wszedł rudy od listwy dolnej.

Robie taki układ że pozostanie już bez listwy na wszystkich 4 drzwiach. Będe miał 1000 za cztery drzwi

Zamiast plastikowej czy gumowej listwy dolnej w tym miejscu odpale sobie listwe (taśme chrom tak ze 40mm)

Więc jak już ktoś wspomniał 250 za element.

Swoją drogą jak ma sie połówka drzwi do listwy a cała maska za 250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Element jest elementen i czy masz wgniotke czy poklepane całe drzwi koszt jest zazwyczaj ten sam.

Jeśli masz jeden element do pomalowania to raczej nic nie utargujesz ale jak masz kilka to wtedy mozna sie dogadać z lakiernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zawsze zależy od tego kto to będzie robił .

Serwis zedrze z Ciebie majątek :gwizdanie: ok.500-600zł za element

Dobry lakiernik który ceni swoją robotę zaśpiewa od 300zł/element

Lakiernik który nie ma jeszcze renomy na rynku pryśnie element od ok. 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja malowałem niedawno: zderzakx2+nadkole+drzwi i przednie nadkole od listwy w dół zapłaciłem 750zł co prawda robił to brat od znajomego ale pełna profeska, mucha nie siada i kolorek idealnie dobrany, ale tak jak Patrikos napisał ceny sa różne bo ciężko znaleźć lakiernika i na dodatek tak aby stosunek ceny do jakości był zadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250-270zł u nas biorą. Maska i dach liczone jako 1,5 elementu gdyż są elementami dużymi a maska jest wizytówką samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150-300 zł za element zależy czy lakiernik musi dużo rozbierać.

Jak myslicie ile lakiernik może wziąśc za pomalowanie tylko dwóch boków auta w ten sam kolor?

Jeżeli mówisz o całym boku (bokach) to po prostu policz sobie 4 elementy na stronę (czyli w sumie osiem elementów) i pomnóż przez :mysli: ja wiem 250 zł :mysli: myślę że średnią cenę można taką przyjąć :)

za 8 elementów masz 2 klocki , ja bym się zastanowił już nad całością bo wyjdzie ci ok 2500+ a nie będzie widać różnicy w odcieniach

też bym dał więcej i całość prysnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całości nie ma sensu malować bo koszt jest bardzo duży (nie wiem skąd te ceny 2500 z tego co mi wiadomo koszt takiej operacji wynosi 4000 i nie mówię tutaj o aso) a zawsze maluje się do odcięcia wiec dach nie przeszkadza bo jest inny kąt i światło inaczej się odbija więc zawsze wydawać się będzie, że jest to troszkę inny odcień. Ogólnie cena za element wynosi 400 w moich stronach z ceny trochę zbijesz bo malujesz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje na dachu nie będzie widać różnicy ale na masce juz tak czy np tylnej klapie... a ceny zalezą od tego czy maluje sie wnęki czy nie czy jest zmiana koloru czy nie i oczywiście zależy od lakiernika! w moich stronach ceny są od 300 zł w wzwyż za element przy malowaniu całego auta liczy sie zawsze inaczej to jest kwestia negocjacji chyba ze sie ma znajomego który zrobi to na czarno za np 200 zł od elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...