Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(


egon47

Rekomendowane odpowiedzi

egon a na cholerę Ci ten pasek na chromu na listwach :mysli:

ps pieknie sie autko prezentuje

Bo jest piekny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egon a na cholerę Ci ten pasek na chromu na listwach :mysli:

ps pieknie sie autko prezentuje

Bo jest piekny :good:

aha :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egon a na cholerę Ci ten pasek na chromu na listwach :mysli:

ps pieknie sie autko prezentuje

Bo jest piekny :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

egon a na cholerę Ci ten pasek na chromu na listwach :mysli:

ps pieknie sie autko prezentuje

Bo jest piekny :good:

aha :good:

MARCIN a czy ty nie wiesz że ykk jest wielkim "zwolennikiem" wszelakiego stuffu co się zwie chrom :kox: :kox: :kox::decayed:

EOT egon będzie okazja w realu to dokładnie obejrzę te Twoje lampy, super się prezentują w ciemnej odmianie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon, tyle razy Ci mówiłem...wywal te chromy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty ze zloty Battalionu :kox:

G_wne.jpgdsc0438l.jpgdsc0483el.jpgdsc0507a.jpgdsc0597bi.jpgPIC_0416.jpgdsc0524kopiowanie.jpg

[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 20:37_________________________________________________No i doczekalem sie wymarzonych felg BBS ASA Revolution 19"

PIC_0439.jpgPIC_0442.jpgPIC_0448.jpgPIC_0445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko naklejki BBS i będzie :kox: :kox: Trochę wyżej tył stoi czy mi się wydaje? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tyl wyzej stoji na szybko ustawialem gwint[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 18:13_________________________________________________Ale spokojnie na przyszly sezon beda dekielki i obnizony tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby tak wypolerować rant, obniżyć tył, wywalić chromy i zmienić grill to nawet by to jako wyglądało :gwizdanie:

:decayed:

dobre kółko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i żem sie wkur... SKĄD masz taki zajebist///y szalik???? [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 20:12_________________________________________________

jakby tak wypolerować rant, obniżyć tył, wywalić chromy i zmienić grill to nawet by to jako wyglądało :gwizdanie:

amen :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i żem sie wkur... SKĄD masz taki zajebist///y szalik???? [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 20:12_________________________________________________

jakby tak wypolerować rant, obniżyć tył, wywalić chromy i zmienić grill to nawet by to jako wyglądało :gwizdanie:

amen :good:

Powiem Ci Michal czytasz w moich myslach zima dlugo wiec kase trzeba uzbierac i dopiescic ja :gwizdanie:

Marcin szaliczek mam z Ogolnopolskiego zlotu Bukowina Tatrzańska w tym roku [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 18:03_________________________________________________Profesionalna sesja zdjeciowa by Rymcio:kox:

DSC_6800.jpgDSC_6814_kopia.jpgDSC_6819.jpgDSC_6827_kopia.jpgDSC_6828.jpgDSC_6835.jpgDSC_6843_kopia.jpgDSC_6850.jpgDSC_6851.jpgDSC_6859.jpgDSC_6872.jpgDSC_6878.jpgDSC_6879.jpgDSC_6885.jpgDSC_6889.jpgDSC_6896.jpgDSC_6901.jpgDSC_6902.jpgDSC_6907.jpgDSC_6910.jpgDSC_6917.jpgDSC_6930.jpgDSC_6903.jpg

[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:40_________________________________________________Zrobiłem te zdjecia z mysla o kalendarzu ktore proponujecie zebym wyslal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz na listwach? Chrom na metry?

ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :tongue4: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...