Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(


egon47

Rekomendowane odpowiedzi

polerowałeś maszynowo?

ładnie się świeci ale zdjęcia po polerce to wrzuca się z bliska, najlepiej przed i po :naughty:

tak polerka byla robiona maszynowo z kuzynem lakiernikiem :naughty: z bliska juz niechcialem bo robilem wczoraj a dzisiaj juz zakorzona a aparatu zapomnialem :wallbash: tak nad gwintem mysle coraz bardziej powazniej i fele w jakis kolor tylko sam niewiem jaki wiem ze róż pasuje do granatowego ale rózowe fele tak zalatuja mi troche pedalstwem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerowałeś maszynowo?

ładnie się świeci ale zdjęcia po polerce to wrzuca się z bliska, najlepiej przed i po :naughty:

tak polerka byla robiona maszynowo z kuzynem lakiernikiem :naughty: z bliska juz niechcialem bo robilem wczoraj a dzisiaj juz zakorzona a aparatu zapomnialem :wallbash: tak nad gwintem mysle coraz bardziej powazniej i fele w jakis kolor tylko sam niewiem jaki wiem ze róż pasuje do granatowego ale rózowe fele tak zalatuja mi troche pedalstwem :polew:

niby zalatują, ale teraz wszystko się robi w różnych kolorach, jak by ci sie podobało w ładny odcień różu możesz prysnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema egon47 też planuje chipa do swojej i powiedz jak sie sprawuje sprzęgło, skrzynia no i turbo???? masz to wszystko orginalne czy coś tam rezałeś?? i powiedz jek to jedzie ja myślałem max do 185,190 KM żeby było bezpiecznie na fabrycznych podzespołach.

Tak mam wszystko na seryjnych czesciach tzn nowe sprzeglo z LUKa i sie sprawuje spoko hmm a jedzie ja mialem duzego rogala na twarzy jak sie z seri przesiadlem a teraz juz brakuje mocy ;p i tez mialem zdrowa serie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bym przyciemnił szyby i ściągnął ten chrom na drzwiach :kox:

Chyba że lubisz tak chrom to sobie zrób chrom w okół grilla to będzie lepszy kontrast :wink4:

Końcówki do poprawienia i zrobienia na chrom :kox::decayed:

Ogólnie mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopalem jakies stare fotki jak wiozlem kuzyna do slubu na felach BROCK B2 18"

PIC_0029.jpgPIC_0030.jpgPIC_0048.jpgPIC_0049.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon co Ci tam ten boost po programie pokazuje tzn. przy jakiej wartości doładowania wypluł Ci te 201,5 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon co Ci tam ten boost po programie pokazuje tzn. przy jakiej wartości doładowania wypluł Ci te 201,5 :mysli:

Turbawka mi ładuje 1 bar cos cos kolo tego sie utrzymuje caly czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon co Ci tam ten boost po programie pokazuje tzn. przy jakiej wartości doładowania wypluł Ci te 201,5 :mysli:

Turbawka mi ładuje 1 bar cos cos kolo tego sie utrzymuje caly czas

no to Egon dziwna sprawa, na bank w peaku masz 1.2 bara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon co Ci tam ten boost po programie pokazuje tzn. przy jakiej wartości doładowania wypluł Ci te 201,5 :mysli:

Turbawka mi ładuje 1 bar cos cos kolo tego sie utrzymuje caly czas

no to Egon dziwna sprawa, na bank w peaku masz 1.2 bara :)

Możliwe:) tzn przy wyzszych obrotach mi spada gdzies na 0,9 -0,8 bara a na drugim biegu niekiedy mi zaladuje na 1,2 bara[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:11_________________________________________________A pozatym wydaje mi sie Pucek ze bedziemy mieli ten sam program wgrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon co Ci tam ten boost po programie pokazuje tzn. przy jakiej wartości doładowania wypluł Ci te 201,5 :mysli:

Turbawka mi ładuje 1 bar cos cos kolo tego sie utrzymuje caly czas

no to Egon dziwna sprawa, na bank w peaku masz 1.2 bara :)

Możliwe:) tzn przy wyzszych obrotach mi spada gdzies na 0,9 -0,8 bara a na drugim biegu niekiedy mi zaladuje na 1,2 bara[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 18:11_________________________________________________A pozatym wydaje mi sie Pucek ze bedziemy mieli ten sam program wgrany

głupszej pierdoły nie mogłeś napisać :polew:

nikt nie ma tego samego programu, tzn. podstawa jest ta sama którą potem dostroili pod konkretny silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa jest ta sama którą potem dostroili pod konkretny silnik :)

no i wychodzi szydło z worka , cały śląsk śmiga na gotowcach i do tego hamowane na zawyżajacych sprzetach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie gotowca ale nie chamowanego:P i mam 0.9bara a u góry 0.7bara

Egon skoro raz Ci załaduje 1.2 a innym razem 1bar to sprawdz czy DV masz szczelne u mnie były jajca z doładowaniem na nieszczelnej DV. Raz mi trzymała 0.9 innym razem 0.5 albo doładowanie falowało. Nowe DV rozwiązało sprawe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemma Gotowca tylko mi program robil CompSport wlasnie chodzilo mi Pucek o podstawe a pozniej strojenie pod kakretny model :tongue4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 20:14_________________________________________________

Ja mam u siebie gotowca ale nie chamowanego:P i mam 0.9bara a u góry 0.7bara

Egon skoro raz Ci załaduje 1.2 a innym razem 1bar to sprawdz czy DV masz szczelne u mnie były jajca z doładowaniem na nieszczelnej DV. Raz mi trzymała 0.9 innym razem 0.5 albo doładowanie falowało. Nowe DV rozwiązało sprawe :wink4:

Dzieki Plastuch chyba bede musial zobaczyc co z DV bo zaczelo mi sie tak dziac jak wymienialem wezyki ostatnio pod Boosta moze zle jest docisniety do DV albo trzeba kupic nowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie przekroczyć 200KM :good:

Ledwo ledwo ale zawsze to lepiej wyglada jak jeste 2xx :D

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 19:09_________________________________________________Cos nowego na sezon

PIC_0404.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...