Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4


bushi

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, ale w ksiazce mojej niemieckiej jest 191 km/h i 11,9 do 100 .

Diesel 66 KW ma 184 km/h i 13,3 do 100 a 81 KW ma 196 km/h i 11,5 do 100 .

To na to wychodzi, ze ksiazki byly rozne, albo kazda do danego samochodu. :lol:

U mnie diesel ma max 192. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel 66 KW ma 184 km/h i 13,3 do 100

to swoim już leciałem 194 i nadal miał ochote, moze na max'a 200, i co z danymi z książki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to swoim już leciałem 194 i nadal miał ochote, moze na max'a 200, i co z danymi z książki ??

_________________

No i Ty masz 90 KM .... To ciekawe ciekawe. Ksiazki byly rozne na zgrzewie pisze jaki nr, ja mam Audi A4 deutsch 7.95 , spalania tez sa i tez zanizone :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieselek 81kW spokojnie pojdzie ponad 200Km/h ja mam 84kW nie wielka to roznica ale jechalem juz ponad 200Km/h :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieselek 81kW spokojnie pojdzie ponad 200Km/h ja mam 84kW nie wielka to roznica ale jechalem juz ponad 200Km/h :mrgreen:

z tym spokojnie to troszke przesadziles .... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieselek 81kW spokojnie pojdzie ponad 200Km/h ja mam 84kW nie wielka to roznica ale jechalem juz ponad 200Km/h :mrgreen:

z tym spokojnie to troszke przesadziles .... ;-)

Przed wiruskiem "dość spokojnie " pojechałem 190km , w lipcu zobaczę jak będzie jechał po zmianach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem nie wiem :razz: samochod sportowy to napewno nie jest i nie jechalem 200Km/h z gorki tylko na prostej drodze ale wycisniecie 200Km/h nie jest znow czyms bardzo bardzo trudnym :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieselek 81kW spokojnie pojdzie ponad 200Km/h ja mam 84kW nie wielka to roznica ale jechalem juz ponad 200Km/h :mrgreen:

z tym spokojnie to troszke przesadziles .... ;-)

Przed wiruskiem "dość spokojnie " pojechałem 190km , w lipcu zobaczę jak będzie jechał po zmianach :smile:

panowie ... ustalmy jedna rzecz .... spokojnie to my osiagamy 140-150 bo po dalszym wcisinieciu pedalu gazu autko dalej przyspiesza .. natomiast 200 km/h to juz meka dla tego silnika .... i dalsze naciskanie gazu nic nie daje albo poprostu juz mokasyn opiera sie o podloge ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ... ustalmy jedna rzecz .... spokojnie to my osiagamy 140-150 bo po dalszym wcisinieciu pedalu gazu autko dalej przyspiesza .. natomiast 200 km/h to juz meka dla tego silnika .... i dalsze naciskanie gazu nic nie daje albo poprostu juz mokasyn opiera sie o podloge ...

spanky , widziąłeś jak napisałem "dość spokojnie " :razz: To nie jest cytat, tak jak piszesz bez problemu jest 160 dalej to już długa prosta , wiatr, gorka... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w TDI ale ja swoim 1.6 to spokojnie mogę się rozpędzić do 150 no może 160 km/h ale prędkość w granicach 210 km/h to już trzeba się troche pomęczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w TDI ale ja swoim 1.6 to spokojnie mogę się rozpędzić do 150 no może 160 km/h ale prędkość w granicach 210 km/h to już trzeba się troche pomęczyć.

No dokladnie, to 160 leci super, pozniej trzeba sie troche napocic , ale leci leci , co moze to jedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam u was ale moje miarowo ciągnie w całym zakresie i jedynie szumy powietrza stają się dokuczliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a B4 to co dokladnie bylo?? 1.9 90KM na osce?? heh a wogole powiedz co to jest ten silnik 1Z... pierwsze TDI z tego co mi sie wydaje, ale co wiecej...wogole to nie chcesz tej 80 sprzedac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a B4 to co dokladnie bylo?? 1.9 90KM na osce?? heh a wogole powiedz co to jest ten silnik 1Z... pierwsze TDI z tego co mi sie wydaje, ale co wiecej...wogole to nie chcesz tej 80 sprzedac??

Tak 1,9 na osce jak to nazwales ;)

Gwoli scislosci pierwszym silnikiem TDI był 1T czyli 2,5 TDI 120 KM 5-cylindrowy rzędowy (premiera 1990 rok) , ktory nie mial nawet przeplywomierza :mrgreen: 1Z byl drugim w kolejnosci (premiera 1991 rok)

Sprzedawac bede za jakichs czas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...