Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowac dokładke zderzaka???


Pikuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie malował bo po co

A po to bo ladniej wyglada. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy to tak ładniej wygląda

A widziales wogole A4 z pomalowanymi dokladkami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy to tak ładniej wygląda

A widziales wogole A4 z pomalowanymi dokladkami :?:

A Pikus Ty widziales?? Jestem ciekawy jak to bedzie na jasnym, ale wydaje mi sie ze bardzo ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziales wogole A4 z pomalowanymi dokladkami

Widziałem i mi się to niepodoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Pikus Ty widziales?? Jestem ciekawy jak to bedzie na jasnym, ale wydaje mi sie ze bardzo ok

Murzyn, ja to mam mala kolekcje zdjec z roznymi A4 i jest tam kilka z pomalowanymi i mi sie podoba.

Boje sie czy przez to nie zmniejsza mi sie wizualnie kola i ze bedzie smiesznie wygladal.

Widziałem i mi się to niepodoba

No i wszyscty Twoje zdanie poznali.

O gustach i guscikach sie nie dyskutuje. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn, ja to mam mala kolekcje zdjec z roznymi A4 i jest tam kilka z pomalowanymi i mi sie podoba.

Boje sie czy przez to nie zmniejsza mi sie wizualnie kola i ze bedzie smiesznie wygladal.

to wstaw kilka tu, albo przeslij mi mailem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten element tez bym malowal...wyglada to slicznie szczegolnie na jasnym...autko 3 lata mlodsze

Ale to jest bardzo elastyczne i boje sie, ze moze lakier od tego odpryskiwac. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn, zaraz powoli moze i bym pomalowal ale przeciez nie dosc, ze kupilem juz lampki i sie zadluzylem to dzisiaj doszla mi do malowania tylnia klapa.

Te elementy trzeba sobie odpuscic. :mrgreen:

Pewnie jak dobrze sie je przygotuje i odpowiednie specyfiki uzyje to bedzie sie trzymac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie farby to mam 1,5 litra wiec na troche starczy elementow. Do tego dowiedzialem sie, ze mam lakier perlowy :shock: Zielony perlowy. Cos sie tam swiecilo i wydawal sie dla mnie dziwny ale dopiero jak dostalem puszke to na niej bylo napisane. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za lakier? Z tego co sie orientuje (bo tez mam perlowy) to strasznie wazna jest jakos lakieru, podkladu i bezbarwnego, jak rowniez czas nakladania, suszenia itd...kurcze to lakierowanie wydaje sie proste, a jednak w rzeczywistosci trza sie na tym znac...a jeszcze lakier powinien miec fakture (tzw baranek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam z PPG podobno bardzo dobre lakiery. Co do jego nakladania i wlasciwosci to nie wiem nic bo kompletnie na tym sie nie znam. Ale czy go sie jakos inaczej kladzie to chyba nie. Napewno jest drozszy od zwyklego, Co do baranka to ja na to mowie, ze wyglada jak "skórka cytryny" :mrgreen:

Jak mozesz to dowiec sie swojego lakiernika co i jak z tymi lakierami podkladami bo ja ze swoim to nei wiem kiedy bede sie widzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier perłowy jest bardzo trudno dobrać tak żeby się nieróżnił

A to ciemne audi to widziałem na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...