Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowac dokładke zderzaka???


Pikuś

Rekomendowane odpowiedzi

Lakier perłowy jest bardzo trudno dobrać tak żeby się nieróżnił

Ale w moim przypadku nie ma zadnych odcieni i kolor jest dobierany z numeru kolorow grupy VAG. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zderzaki i tylnia klapa pomalowane. Autko przebywa teraz w komorze i czeka do jutra na montaz zderzakow oraz zlozenie klapy ale nie w calosci, gdyz w silniku od wycieraczek skonczyly mi sie szczotki.

A no i razem z lakiernikiem zapomnielismy przyspawac jeden z uchwytow bocznych w zderzaku, ktory byl usuniety przed robota aby pospawac pekniecie. :oops:

Nie wiem jak to teraz zrobimy zeby lakier nie odszedl ale cos sie wymysli. :wink:

Jednak nie pomalowalem dokladek zderzaka, gdyz bylo kilka rad zeby tego nie robic i do tego po pracy jaka wykonalem nad samymi zderzakami, odwidzialo mi sie. :mrgreen:

Jak bede mial aparacik to zrobie zdjatka jak wyglada klapa bez znaczkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczymy. A znaczków zakładał nie będziesz nawet OOOO :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znaczków zakładał nie będziesz nawet OOOO

Tego wlasnie mi zaje.... Ale nie wiem jak to bedzie mi sie podobalo bez. Wiesz raz juz zawineli wiec jeszcze raz im dac :?:

Chyba lepiej nie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może im akurat do kolekcji tego znaczka brakowało a teraz już nie będą potrzebować. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego wlasnie mi zaje.... Ale nie wiem jak to bedzie mi sie podobalo bez. Wiesz raz juz zawineli wiec jeszcze raz im dac

Chyba lepiej nie.

Moze teraz je.nij na sruby OOOO :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze teraz je.nij na sruby OOOO

No, ze wczesniej mi nie podsunoles takiego pomyslu ale ja to bym przyspawal na stale. :lol: Tylko troche pozno bo juz pomalowana. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ze wczesniej mi nie podsunoles takiego pomyslu ale ja to bym przyspawal na stale. Tylko troche pozno bo juz pomalowana.

Hehe, aby sie na wkur.ial jakby chcial to sciagnac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, aby sie na wkur.ial jakby chcial to sciagnac

_________________

A jakby klape porysowali przy okazji :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zderzaki i tylnia klapa pomalowane. Autko przebywa teraz w komorze i czeka do jutra na montaz zderzakow oraz zlozenie klapy ale nie w calosci, gdyz w silniku od wycieraczek skonczyly mi sie szczotki.

A no i razem z lakiernikiem zapomnielismy przyspawac jeden z uchwytow bocznych w zderzaku, ktory byl usuniety przed robota aby pospawac pekniecie. :oops:

Nie wiem jak to teraz zrobimy zeby lakier nie odszedl ale cos sie wymysli. :wink:

Jednak nie pomalowalem dokladek zderzaka, gdyz bylo kilka rad zeby tego nie robic i do tego po pracy jaka wykonalem nad samymi zderzakami, odwidzialo mi sie. :mrgreen:

Jak bede mial aparacik to zrobie zdjatka jak wyglada klapa bez znaczkow.

to dlaczego tych dokladek nie malowac?? Mam wizyte u lakiernika w next wek wiec chce wiedziec co mu zlecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego tych dokladek nie malowac?? Mam wizyte u lakiernika w next wek wiec chce wiedziec co mu zlecic

Jak chcesz to mozesz mu zlecic. Tylko niech to zrobi dobrze, zeby lakier nie odpryskiwal i w przednim dobrze w zakamarkach Ci pomalowal.

Głownym moim powodem nie malowania dokladem bylo to, ze w zime lubie pojezdzic po zaspach, a po takiej jezdzie nie bedzie to juz pieknie wygladac.

Ja sam szykowalem zderzaki i klape pod malowanie wiec pracy troche jest. Myslalem, ze to prostrza sprawa.

A tak szczerze to dzisiaj po zalozeniu jestem ciut nie zadowlony bo sa nie dociagniecia w lakierze. :neutral:

Cos mi sie wydaje, ze przy przednim zderzaku mam za duze szpary przy blotnikach, bede musial to porownac z kims kto ma autko nie tkniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mozesz mu zlecic. Tylko niech to zrobi dobrze, zeby lakier nie odpryskiwal i w przednim dobrze w zakamarkach Ci pomalowal.

Głownym moim powodem nie malowania dokladem bylo to, ze w zime lubie pojezdzic po zaspach, a po takiej jezdzie nie bedzie to juz pieknie wygladac.

Ja sam szykowalem zderzaki i klape pod malowanie wiec pracy troche jest. Myslalem, ze to prostrza sprawa.

A tak szczerze to dzisiaj po zalozeniu jestem ciut nie zadowlony bo sa nie dociagniecia w lakierze.

Cos mi sie wydaje, ze przy przednim zderzaku mam za duze szpary przy blotnikach, bede musial to porownac z kims kto ma autko nie tkniete.

_________________

A ja mówiłem że lakier perłowy może się różnić troche od tego co był na samochodzie gdyż po pomalowaniu bazą trzeba odczekać chwilę aby wyłoniły się perełki i dopiero malować bezbarwnym. Jak się za krótko poczeka to za mało perełek się wyłoni i lakier będzie ciemniejsz. Ale na słońcu nic nie będzie widać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mówiłem że lakier perłowy może się różnić troche od tego co był na samochodzie gdyż po pomalowaniu bazą trzeba odczekać chwilę aby wyłoniły się perełki i dopiero malować bezbarwnym. Jak się za krótko poczeka to za mało perełek się wyłoni i lakier będzie ciemniejsz. Ale na słońcu nic nie będzie widać.

Hahahahaha. Dobre. :lol:

Powiedz mi gdzie ja napisalem, ze kolor sie rozni :?: :?:

Jutro beda zdjatka to zobaczysz. Wiem, ze na zdjeciach nie widac dokladnie ale na klapie nie byla malowana ta czesc, w ktorej sa lampki i otwieranie i nie widac roznicy po za ta, ze to jest porysowane. :mrgreen:

Poprostu przy zderzaku we wnekach jest nie dokladnie pomalowane. :mrgreen:

A propo zeby pokryc podklad trzeba bylo chyba 4 warstwy bazy, jak nie wiecej. :shock:

Podobno ten lakier wlasnie taki jest ale nie jest najgorszy.

Lakiernik mowil, ze we fiatach jest jakis, ktorego klad 6 czy 7 warstw. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już myślałem że się lakier różni i ztego powodu jesteś niezadowolony :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada tyl auta bez znaczkow (troche to smiesznie wyglada na tych zdjeciach ale na zywo wydaje mi sie, ze moze byc):

tyl1.jpg

tyl2.jpg

z innego profilu znajdziecie w "Moje A4" :mrgreen:

Teraz mam pytanie czy ta przerwa miedzy zderzakiem a błotnikiem to nie za duza :?:

szpara.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam pytanie czy ta przerwa miedzy zderzakiem a błotnikiem to nie za duza

Wedlug mnie jest ok, u mnie taka sama .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...