Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Mój passat


Robcyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :hi: chciałem zaprezentować mojego diabła jest to skromnie wyposażony model który sprowadziłem z Holandii.

Model - B5 3B

Wersja nadw.- sedan

Poj. silnika -1,9 TDI 110 KM

Rok prod. 2000

Lakier LC9Z czarny metalic

WERSJA BASIS

wyposażenie :

-tapicerka welur

-elektr. szyby

-elektr.lusterka

-ABS

-wspomaganie kierownicy

-4xAirBag

-klimatyzowany schowek

-climatronic

-centralny zamek

-auto alarm

-immobilizer

-podłokietnik przód i tył

-radio Alpine CDE 9845RR

-Itd..

Plany:

-montaż diod do podświetlenia nawiewów (zrobione)

-naprawa schowka pasażera rozklejenie wzmocnienie klamki i ponowne zgrzanie i sklejenie (zrobione)

-wymiana kierownicy na trójramienną (zrobione)

-montaż skórzanej podświetlanej gałki zmiany biegów (zrobione)

-montaż skórzanego mieszka na hamulec ręczny

-montaż podszybia z modelu 3 B5 FL (zrobione)

-montaż pakietu Carbon (zrobione)

-montaż orginalnych xenonów hella + spryskiwacze lamp

passatb512jn2.jpg

passatkomag6.jpg

passatrobcyka.jpg

passatb57eu9.jpg

img2280c.jpg

passatb52lr1.jpg

img2214jg4.jpg

img2229sq6.jpg

img2262tyg.jpg

img2265p.jpg

img2218io8.jpg

img2295s.jpg

img2300h.jpg

passat20b520zbiornik11.jpg

zac59blepki20ori.jpg

wc485c5bc20do20spryskiw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej inaczej zdjęcia, bo nic nie widać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko widac panowie :kox:

Czarny passat robi robotę, mój też robił :tongue4: tyle, że był srebrny..

Najgorszy w passacie jest trzeszczący podłokietnik a te fotele ponoc są bardzo niewygodne prawda?

Ogólnie fajny pasek i na wypasie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem w tych fotelach ale B5 FL i było całkiem wygodnie. ładny passacik! zawsze mi się te felgi podobały w czarnych B5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz czerwone led na tył ciemne szyby i czarne soczewy na przód :kox: widziałem kiedyś takiego jeszcze jak miałem swojego... normalnie tak miałem: :drool: albo jeszcze widziałem z kołami czarnymi ale wersja highline :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dołożył na przód lampy przeciwmgielne. Nie wiem czemu, ale zawsze podobały mi się światła w zderzaku.

Widziałem kilka pasków z lampami w zderzaku nawet fajnie to wygląda ale chyba zostawie tak jak jest bi musi byc wszystko tak jak fabryka kazała hehe no chyba że po montażu xenów bedzie mi brakowac swiatła wtedy zamontuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz tempomat co ?? :mysli: pasowaloby go troche na glebe posadzic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny pasek najładniejszy :good:

jeździłem w tych fotelach ale B5 FL i było całkiem wygodnie. ładny passacik! zawsze mi się te felgi podobały w czarnych B5 :)

nie wiem czy robiłeś długie trasy, bo tak po 400-500km nie wiedziałem jak fotel ustawić,bo albo plecy albo kolana bolały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI tylko po mieście jak tata dostał samochód zastępczy (ok 100 km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz tempomat co ?? :mysli: pasowaloby go troche na glebe posadzic :naughty:

Niemam tempomatu ale jest mi niepotrzebny bo gdzie go włączyć jak w polsce niema autostrad hehe na glebe niechce go położyć bo na zawias niewyrobie hehe a zreszta chce do końca by był w orginale i tylko na orginalnych częściach :wink4:

a co do foteli to sa bardzo wygodne i przyjemne w dotyku i nieczułem zmęczenia po kilku godzinnej jeżdzie ale jak znajde ori alcantarke w czarnym kolorze to może zamontuje by zrobic wersje Highline :polew: ale to jak będa finanse kiedyś

czarny to czarny, ladnie sie prezentuje :good:

Dziękuje :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie masz tempomatu? :blink: to chyba nie swoje foty wrzuciłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będziesz montował te spryski to będziesz wycinał dziury w zderzaku, czy kupisz taki pod spryskiwacze? Jak chcesz wyciąć, to jak to zrobić tak, żeby było równo jak fabrycznie?

Mój model ma zaślepke która wystaje i opiera się na zderzaku a nie jak w modelu po lifcie jest równo ze zderzakiem dlatego da rade samemu to przerobić tak jak w ori :rolleyes: no ale będzie to robota na cały dzień :mysli: ale trzeba to zrobić tak jak w orginale i niezniszczyć lakieru na zderzaku dlatego musze najpierw najmniejszym wiertłem wywiercić otwór a potem pomału taka szlifierką z linką ala dremel powiększać go do średnicy która powinna być taka jak w ori około 2cm z info kolegów na wewnętrznej stronie zderzaka powinien być ślad zaznaczenie do wycięcia danego otworu na spryskiwacz lampy :rolleyes: także zobaczymy jak to wyjdzie mam nadzieje że mnie też się to uda jak kilku moim kolegom z forum passata hehe :mysli: wrzucam fotke jaka dziurke musze zrobić by zamocować zaślepke do sprysków.

8240109722.jpgcfeba9b9d8025288.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...