Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[audi A4 B6] malowanie zaciskow jakie kolory?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

chcialbym wymalowac sobie zaciski chamulcow i mam dylemat jaki kolor dobrac do mojego autka.Czarna Audiczka aluski 19 dolancnczam fotke.

obraz008iq2.th.jpg

dorzuce ze autko bedzie mialo wymalowane progi i spody zderzakow pod kolor nadwozia i lekka przyciemke szybek.

dzieki prosze o komentarze

uzupepłnij profil, proszę

Opublikowano
  • Autor

wlasnie nad srebrnym sie zastanawiam

Opublikowano

Srebrny, dziś już kupiłem farbkę i będę na dniach malował u siebie

Opublikowano

Kiedys mialem zolte w czerwonej B4 i wygladały zaje...ie,kolorek nic nie szarzał,taki kupilem z Niemiec,teraz pomalowalem na czerwono w A4i to juz ni to...rzecz gustu...

Opublikowano

Srebrny bedzie miodzio :smiley:

Opublikowano

Stary według mnie to tylko srebrny!!! Normalnie będzie pięknie jak nie wiem co.

Opublikowano

mam żółte, nie jest źle, chociaż zastanawiałem się nad czerwonym :cool:

teraz myślę żeby pomalować na czarno, trudno podjąć słuszną decyzję :evil:

Opublikowano

ja tam lubie pewne drobiazgi w kontraście więc najlepiej czerwony ewentualnie żółty :grin: srebrny będzie mało widoczny ale to zależy jaki efekt czcesz uzyskać :afro:

Opublikowano

Ja bym dal w Tvoim wypadku zielony a'la EBC Greenstuff ;)

Opublikowano
  • Autor

no srebrny bedzie git tak mi sie wydaje . Jak mozecie przeslijcie fotki jak wam wyszlo to na autkach

Opublikowano

Ja bym dal w Tvoim wypadku zielony a'la EBC Greenstuff ;)

A czemu nie czerwony a'la EBC Redstuff? :polew:

To wszystko kwestia gustu. Rzeczywiście chętnie zobaczyłbym zaciski w różnych kolorach, do decyzji kiedys na później. Może znajdzie się ktoś ambitny zeby założyć taki wątek? :grin:

Opublikowano

I w końcu zrobiłem malowanie

h1mq0.th.jpg

h2ui7.th.jpg

Opublikowano

no ladnie ladnie :smiley: a co do Zygi1 co bys powiedzial na seledynowy? :evil:moim zdaniem w czarnym i przy tych felach byloby wypas

Opublikowano

jak dla mnie, srebny totalnie odpada :afro:

Opublikowano

Chyba rzeczywiście, coś bardziej kontrastowego by się przydało. :evil:

Opublikowano

jak dla mnie, srebny totalnie odpada :afro:

Dla mnie tez..juz bym wolal na czarno ;]

Opublikowano

jak dla mnie, srebny totalnie odpada :afro:

Dla mnie tez..juz bym wolal na czarno ;]

Czarny całkowicie odpada widać go tylko z bliska na postoju

Opublikowano

Ale te tarczki malutkie przy tych felach :polew: jak pomalujesz na jakis kolor co sie rzuca w oczy to jeszcze smieszniej bedzie wygladac IMO

Opublikowano

IMO malowanie seryjnych zacisków to wiocha jakich mało. To tak jakbyś krzyczał wokoło - chciałbym mieć Porsche/Brembo/Alcon BBK (BBK = Big Brake Kit - zestaw dużych hamulców) ale mnie nie stać.

Anglicy o takich mówia BBK wannabe.

Jeżeli już to zamontuj sobie heble od B6 S4 (345mm) lub B7 A4 (320mm).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.