Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kartki na paliwo ..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skomentuje tak: :polew:

Opublikowano

Pewnie wróćmy się do komuny :cheesy:ale debilizm, słów brak. :bicz:

BTW F...akt, gazeta na poziomie podstawówki. :bicz:

Opublikowano

Ja poproszę 1000 litrów gnoju i 1000 litrów Pb95, dziękuję. Schowam sobie w piwnicy.............

Opublikowano

hahahhahahahahaha :polew: dobry dowcip z rana

Opublikowano

jestem ciekaw jak je beda rozdzielac hmm moze mi dadza podwojnie bo mam gaz i benzynke :polew:

Opublikowano

i ciekawe po ile :P

Np ktoś ma cieniasa 0.7 i dostanie 10l to przejedzie może ze 200 km

a inny ma audi a8 4.2 i na 10l przejedzie 50 km....

Opublikowano

komuuuuuuuuuno wróóóóóóóć!!!!

ROTFL

Opublikowano

Mówili już o tym jakiś miesiąc temu, albo dwa...

Jeśli coś takiego wejdzie w życie, to ja jadę do Wawy i "grzecznie" wypowiem swoje zdanie na ten temat... Myślę, że nie będę jedyny...

Opublikowano

Poprostu nudzi się im i nie mają co robić.

Ale debilizm :polew:

Opublikowano

Wymienię 20l LPG, 30l PB95 i 20l PB Shell V-Power (stare dobra zapasy) na ON. Zainteresowani - piszą na PW z propozycjami proporcji zamiany. Na pewno się dogadamy.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tak bedą wyglądały teraz posty w nowym dziale na Forum

Opublikowano

taaaa..... i sprzedam baniacza dobrej starej ruskiej ropy....

tanio

Opublikowano

Pewnie wróćmy się do komuny :cheesy:ale debilizm, słów brak. :bicz:

BTW F...akt, gazeta na poziomie podstawówki. :bicz:

a jak tak popatrzeć co robi ostatnio "władza" to wydaje mi sie że już wróciliśmy do tamtych czasów.

na CB trzeba nasłuchiwać tam czesto kierowcy sprzedają "oszczędności" bardzo dobra gnojówka po 3 zeta za litr :wink:

Opublikowano

tam jest napisane, że w sytałacjach wyjątkowych będziemy tankować na kartki. z jednej strony to by było ok bo każdy by miał "prawie " po równo w razie awari . :wink: nie zmienia to faktu, że to chore i nikomu nie potrzebne :afro:

Opublikowano

Znaczy się fakt że dotyczy to sytuacji awaryjnych (tak jest w bardzo wielu krajach) coby w tedy nikt nie kupował jak szalony....

Ale i tak pomysł chybiony i zionie PGR-em

Opublikowano

i żeby dla wszystkich starczyło :evil:

Opublikowano

To nie jest bez sensu. Chodzi o zarządzanie strategicznymi surowcami w przypadku sytuacji kryzysowej. Jeżeli nie będziemy przygotowani na taką ewentualność, to będzie dużo gorzej, niż bez kartek. Kartki są tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem w przypadku niedoboru surowca, tylko w naszym kraju się źle kojarzą z poprzednim systemem, w którym były niedobory niemalże wszystkich surowców. I gazeta Fakt zrobiła z tego sensację, że nie będzie można kupić dowolnych ilości paliwa. Tak będzie, ale tylko jeżeli zostaną ograniczone dostawy ropy do kraju, ale niezależnie od tego, czy będą kartki, czy nie. One tylko pozwolą dać każdemu dostęp do ograniczonych ilości, żeby każdy miał choć trochę. Dla mnie w tej wiadomości co innego jest niepokojącego. To, że rząd przygotowywuje się na ograniczenie dostaw ropy, można podejrzewać, że ma przesłanki co do takich działań, chciałbym się w tym miejscu mylić, ale obawiam się, że coś może być na rzeczy...

Opublikowano

jak beda sytuacje wyjątkowe.. pojade sobie za którąś granice.. na kupie benzynki i sprawa załatwiona :)

Opublikowano

jeżeli tylko będziesz mógł pojechać za granicę.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.