Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Jaki płyn do chłodnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki zalać płyn do chłodnicy? Na czym wy jeździcie. Wiem że oryginalny to G12++, ale co można zalać zamiast tego (1,5L w serwisie 37zł kosztuje). Aktualnie podobno mam zalane Petrygo, ma kolor zielony ale mi się kojarzy że Petrygo było niebieskie.

Opublikowano

koncentrat FEBI g12++ i woda destylowana :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Znasz może cenę tego specyfiku?

Opublikowano

http://allegro.pl/item866551629_plyn_do_chlodnic_org_vw_febi_1_5l_koncentrat.html

mam dokładnie taki jak na drugiej fotce, zaraz sprawdzę jego nr[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 13:29_________________________________________________febi nr. 86381

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ok. dzięki.

Opublikowano

http://allegro.pl/item866551629_plyn_do_chlodnic_org_vw_febi_1_5l_koncentrat.html

mam dokładnie taki jak na drugiej fotce, zaraz sprawdzę jego nr[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 13:29_________________________________________________febi nr. 86381

:wink4:

dolicz 14zl przesylka i wyjdzie 39 :gwizdanie: czyli taniej wychodzi w serwisie. 5l petrygo czy innego wynalazku kosztuje 50zl co najmniej a w serwisie 1.5l 37zl (czyli mamy 3l) wiec gdzie tu szukacie oszczednosci?

Opublikowano

aukcję podałem typowo dla przykładu, to gdzie kolega zaopatruje się w części/płyny eksploatacyjne to już jego sprawa :wink4:

odpowiedziałem na pytanie z tematu:

Jaki zalać płyn do chłodnicy? Na czym wy jeździcie.

i jestem zdania że na takich rzeczach nie powinno się oszczędzać, bo teraz 5zł zostanie w kieszeni, a przyjdą mrozy i głowice rozyebie :cool1:

Opublikowano

Znasz może cenę tego specyfiku?

W IC 1,5l G12 kosztuje chyba cos kolo 30 zł.

Opublikowano

FEBI G12 1.5l koncentrat kosztuje 29 zł w zwykłym sklepie motoryzacyjnym

Opublikowano

FEBI G12 1.5l koncentrat kosztuje 29 zł w zwykłym sklepie motoryzacyjnym

Potwierdzam,ja kupiłem go za 26zł+woda destylowana.

Opublikowano

W BHMD są dostępne bańki 5 litrowe koncentratu płynu G12 plus w dobrej cenie. Sam brałem i po zniżkach wyszło taniej niż 3 litry w serwisie.

Opublikowano

Ja sprzedaję 1.5 litrowy Febi G12+ po 23,- , więc co do ori po 37,- jest spora różnica zwłaszcza na 2 butelkach (lepiej rozrabiać wersję na -36, bo i takie mrozy się trafiają)

Opublikowano

może się komuś przyda tabelka:

nowy2i.th.jpg

Opublikowano

może się komuś przyda tabelka:

nowy2i.th.jpg

Do mojego AJL weszło 6l a według tabelki wchodzi 7?????

Opublikowano

może się komuś przyda tabelka:

nowy2i.th.jpg

Do mojego AJL weszło 6l a według tabelki wchodzi 7?????

to dane z ksiązki "audi a4 sam naprawiam", u mnie też nie weszło 6l, niemniej i tak trzeba kupić 2x1,5l G12[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 17:36_________________________________________________poza tym w tabeli podana jest ilość potrzebna do napełnienia układu, a przy wymianie nie spuścisz co do kropli :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No dobra, a ja mam pytanie co sądzicie o płynie Prestone? takie żółte opakowanie, napisane ze moza mieszać ze wszystkimi płynami we wszystkich autach... czy to jest kolejna rzecz zgodnie z zasadą :" jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego"? Pytam bo nie wiem jaki mam płyn zalany,nie chce cały czas dolewać wody no i teraz nie chce mi sie wymieniać- bo zima :tongue4: a potrzeba mi myśle że z 1-1,5 litra, bo mam tak z centymetr poniżej min.

Opublikowano

g12++ jest kompatybilny z płynami stosowanymi wcześniej w audi, w aso masz buteleczki po 1L

Opublikowano

No dobra, a ja mam pytanie co sądzicie o płynie Prestone?

możesz i lać tego prestona ja tez sobie go dolewalem i nic tam sie nie dzieje i nic nie zamarza

Opublikowano

no chyba doleje tego Prestona, bo wiem,ze to wstyd ale w Lublinie nie ma ASO :( a Prestone mam na miejscu w sklepie obok i nie musze jezdzic i szukać :)

Opublikowano

nie musi być aso audi, może być skody czy seata tam tez maja w sprzedaży g12++, ale na dolewkę lej tego parkinsona jest ok :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.