Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jedno z najlepiej nagłośnionych audi w Europie.......naszego klubowicza.


Watson

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się , że warto przedstawić klubowicza i jego audi , któremu udało się osiągnąć mały sukces na Mistrzostwach Polski i Europy Car Audio. Nie wiem czy ktoś mnie już nie uprzedził ale polecam artykuł o naszym klubowiczu:

http://soundoff.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=47 .

Zapewniam też , że brzmienie w tej A4 ma w sobie to "coś" czego czasami brakuje systemom wartym ponad 50 tys zł i potrafi sprawić ogromną przyjemność słuchania , spowodować że odkryjemy swoje ulubione utwory na nowo. Warto też uważniej czytać wątki tego klubowicza bo wiedzę na temat walorów i mankamentów A4 B6 ma ogromną , a co ważniejsze popartą praktyką. Dodatkowo człowiek jest uprzejmy i kulturalny więc może służyć nam pomocą przy nagłośnieniu.

ps.

Dla klubowiczów konkurs: kto odgadnie o kim mowa? Dla ułatwienia dodam że nie jestem to ja i moje audi :wink4:. Nagroda oczywiście z dziedziny car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok... który to???

no ale wiadomo że Grześki to fajne chłopaki :>

To prawda, prawda... :kox: :gwizdanie:

P.S. Car audio masakra! :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

ps.

Dla klubowiczów konkurs: kto odgadnie o kim mowa? Dla ułatwienia dodam że nie jestem to ja i moje audi :wink4:. Nagroda oczywiście z dziedziny car audio.

To jest kolega gregor_audi :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może kolega zamieści jakieś fotostory tego projektu (jeśli ma oczywiście)? Każdy pewnie chętnie zobaczy jak powstawało najlepiej nagłośnione audi w europie :naughty: :naughty:

a i przyznam że chciałem podejrzeć kilka szczegółów odnośnie zabudowy suba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

ps.

Dla klubowiczów konkurs: kto odgadnie o kim mowa? Dla ułatwienia dodam że nie jestem to ja i moje audi :wink4:. Nagroda oczywiście z dziedziny car audio.

To jest kolega gregor_audi :dance2:

Zgadza sie - to poprawna odpowiedz :) . Wyslij mi prosze na PW informacje co by Cie interesowalo z car audio a zobaczymy czy jestem w stanie spelnic wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...