Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wymiana katalizatora


ralfik

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!! wszystkiego najlepszego w 2010!!! a wiec panowie jak w temacie szykuje mi się wymiana katalizatora i na allegro znalazłem coś takiego http://www.moto.allegro.pl/item832986250_hit_katalizator_audi_a4_vw_passat_b5_1_9tdi_awg.html może miał ktoś z takim stycznośc? chyba że polecicie jakieś inne rozwiązanie? :mysli: _________________________________________________ Za opinie z góóóry dziekuję!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ralfik dowiedz sie jak wyglada sprawa z przegladem technicznym , bo jak dobrze pamietam np. w irlandii i anglii musi byc kat , bo tam badaja chyba zadymienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z tej firmy polecam strumiennice a kata mozesz wycic :hi:

do diesla nie stosujemy strumienic(zjawisko rezonansu) ,wiec jak juz wymiana to kata, , szukaj moze z angola lub z rozbitka na portalach internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nowy ewentualnie jakąs dobrą uzywke. nie kombinuj z zamiennikami mozesz sie rozczarowac. sprzedajac swój stary zawsze ci sie troche zwróci kasy. jak masz zamiar jeszcze troche autem pojezdzic to warto zainwestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pozwolicie ze sie podłącze pod temat słyszałem ze po 200tyś km kat jest do wywalenia ja mam 189tyś i też chciałbym wywalić kata chciałem zapytać czy ta aukcja co kolega podał będzie pasował ten zamienik do mnie czy trzeba coś przerabiać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosal robi niezłe zamienniki do A4 i cena jest przyzwoita, w IC niecałe 600zł. i śpisz spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w innych miastach ale w czewie wyciał mi kata. wspawał rurke i wyszło 70 zł... wiec chyba nie ma sensu tego zamiennika pchac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w innych miastach ale w czewie wyciał mi kata. wspawał rurke i wyszło 70 zł... wiec chyba nie ma sensu tego zamiennika pchac

u mnie za coś takiego chcieli 250zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...