Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8 98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajna seria szkoda ze nie z turbo :wink:

Opublikowano
  • Autor

szkoda ale mi pasuje :cool:

Opublikowano

_________________________________________________[ftp=ftp://[/ftp] :afro: bardzo ladna:)

Opublikowano

ładna,zadbana A4 :cool:

Opublikowano

Ładny avancik, zakładaj jakieś felgi :a4fan:

Opublikowano

no pikne jak wszystkie z klubu :audi::a4fan:

Opublikowano

No fajna fajna ...ale niedlugo zacznie ci brakowac mocy ;) Wiem to z doswiadczenia hehe

Opublikowano

ladny avancik do tego fela 17stka i miod :evil:

Opublikowano

ładna furka zresztą jak wszystkie :a4fan:

Opublikowano

mam słabość do czarnych avantów :afro:

Opublikowano

oj ileż ja bym dała żeby mieć taki środek, zamiast tego cholernego drewna : )

Opublikowano

oj ileż ja bym dała żeby mieć taki środek, zamiast tego cholernego drewna : )

drewno jest ladne :grin: (jest ladne, bo mam!)

MPS to jest granat, czy czarny, bo mam problem z odroznieniem...

BTW troche OT:

Zauwazylem, ze masz identyczne zegary: swieca Ci sie kontrolki: od zapiecia pasow jak przekrecisz kluczyk (ja mam spalona) i od niezamknietej klapy bagaznika (w tej nie mam w ogole zarowki)?

A.

Opublikowano

Felga17", no 18" i będzie jeszczsze ładniej.

Opublikowano

Furka fajna, koniecznie wrzuć jakies fele no i oczywiscie przednie lampy zmień na ori soczewki. :grin:

Kolor chyba granatowy.....

Opublikowano
:a4fan: ładna bardzo tylko felga musi jakaś ładna wpaść białe kierunki lampy po lifcie i troche mi się nie podobają te dywaniki z podrobką blachy ryflowanej. Mam prośbę nie zakładaj do tej ślicznej :a4fan: takiego gównianego zderzaka jak do tej Laguny-masakra jaszcze do tego szerokiego zderzaka kołpaki w tle widać szok :polew: do :audi: jak już chcesz koniecznie zmieniać zderzaki to masz super wybór z wersji S lub RS są piękne Pozdrawiam :afro:
Opublikowano

Ładny, seriak pomysl teraz o ładnych kółeczkach i bedzie jeszcze ładniejsza :cool:

Co do Laguny to czasem nie rób tego z Audi bo :polew: tragedia

pozdrawiam :afro:

Opublikowano
  • Autor

odpowiedz dla cabson moja :audi:ma kolor bardzo ciemno granatowy a żarówki od pasów ani bagażnika mi ni świecą jestem pewien że nie mogą dlatego że w drugim dniu zegary miałem w domu na stole bo wymieniałem wszystkie żarówki bo moje a4 musi mieć wszystko w porządku i działające pozdrawiam MPS

Opublikowano

Ladniutka - avant gora - felunek ladny i jak ta lala!!

  • 2 lata później...
Opublikowano

załóż ładne fele i będzie :good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.