Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.8 98


MPS

Rekomendowane odpowiedzi

oj ileż ja bym dała żeby mieć taki środek, zamiast tego cholernego drewna : )

drewno jest ladne :grin: (jest ladne, bo mam!)

MPS to jest granat, czy czarny, bo mam problem z odroznieniem...

BTW troche OT:

Zauwazylem, ze masz identyczne zegary: swieca Ci sie kontrolki: od zapiecia pasow jak przekrecisz kluczyk (ja mam spalona) i od niezamknietej klapy bagaznika (w tej nie mam w ogole zarowki)?

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka fajna, koniecznie wrzuć jakies fele no i oczywiscie przednie lampy zmień na ori soczewki. :grin:

Kolor chyba granatowy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:a4fan: ładna bardzo tylko felga musi jakaś ładna wpaść białe kierunki lampy po lifcie i troche mi się nie podobają te dywaniki z podrobką blachy ryflowanej. Mam prośbę nie zakładaj do tej ślicznej :a4fan: takiego gównianego zderzaka jak do tej Laguny-masakra jaszcze do tego szerokiego zderzaka kołpaki w tle widać szok :polew: do :audi: jak już chcesz koniecznie zmieniać zderzaki to masz super wybór z wersji S lub RS są piękne Pozdrawiam :afro:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz dla cabson moja :audi:ma kolor bardzo ciemno granatowy a żarówki od pasów ani bagażnika mi ni świecą jestem pewien że nie mogą dlatego że w drugim dniu zegary miałem w domu na stole bo wymieniałem wszystkie żarówki bo moje a4 musi mieć wszystko w porządku i działające pozdrawiam MPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...