Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Luka na narty


pietrekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio chciałem sobie w moim b5 zrobić tą lukę do przewożenia nart. Zaglądam od strony bagażnika no wszystko wyglądało fajnie, wydawało mi się, że wystarczy wyłamać ta blache i luka gotowa, jednak jak się okazało wyłamanie blachy nic nie da bo za nią jest tapicerka. Czy ktoś może doradzić jak się za to zabrać albo gdzie to można wykonać we wrocławiu i ile taka przyjemność kosztuje?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś sobie przerobić kanapę na dzieloną składaną, składasz wtedy jedną część oparcia i narty, snowbordy itp wchodzą miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma b6 i tam właśnie jest taki luk na narty jest tylko jeden minus mieści się tam tylko jedna para nart :decayed: a o włożeniu deski można zapomnieć i powiem ci że najlepszym wyjściem jest "trumna" na dach rewelacyjne rozwiązanie co prawda jeszcze nie mam swojej ale od szwagra pożyczam i jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swojej a4 mam podobnie .... siedzenia się nie składają i od strony bagażnika jest blacha na całym oparciu (duży minus no ale jakieś musi mieć - przynajmniej ten mój model) ... też myślałem o jakimś zamontowaniu czy jakimś sprytnym dorobieniu rękawa ... i coś mi się wydaje że trzeba będzie zainwestować w jakiś bagażnik ...

pozdrawiam Tuziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod złożeniu podłokietnika jest klapka, z któej wyciąga się rękaw ortalionowy i wkłada narty. Nigdy tego nie robiłem bo jeżdżę na desce ale inżynierowie chcieli dobrze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...