Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Szwedzka wersja A4 2003....hm???


Gość elvis80

Rekomendowane odpowiedzi

czym może się różnić :audi: ze szwedzkiego rynku od niemieckiej??? :mysli: mam na myśli wyposażenie dodatkowe... model z silnikiem 2,0 FSI mam w głowie wielką czarą :dziura: może jakieś informacje od kolegów uzyskam... :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie różni to nie wiem, raczej niczym znaczącym, ale wiem że jest jakaś stronka w internecie na której po wpisaniu numeru rejestracyjnego auta ze szwecji można zdobyć historię auta

PZdr

a oto ta strona

https://www21.vv.se/fordonsfraga/FragaPaAnnatFordon.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w przypadku b6 ale b5 często miały spryski w zderzaku mimo, że nie miały ksenonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem auta sprzedawane na rynek skandynawski nie maja swiatel mijania wlaczanych po zaplonie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma wszystko ogrzewane. Tzn dysze fotele zamki, webasto itd :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem auta sprzedawane na rynek skandynawski nie maja swiatel mijania wlaczanych po zaplonie

kwestia kodowania w vagu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwedka może mieć grzałkę w bloku silnika bo tam na parkingach są wtyczki do podgrzewania motoru podczas mrozów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedzka a nie Szwecka.. :rolleyes:

a kto napisał "szwecka" bo nie widzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: no właśnie.... hehehhe[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 18:45_________________________________________________ale spoko olać to piszcie cos jeszcze na temat szwedzkiej A4 wersji[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 18:46_________________________________________________ :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam b5 "szwecką" hehe

grzane dupki

światła po zapłonie

spryski pomimo braku xenonów

hmm ponoć grzana kiera ale jeszcze jakoś nie maiłem okazji sie przekonać

oczywiście chyba juz w standardzie grzane spryski i lusterka

podgrzewana przednia szyba (o ile to nie standard na innych rynkach)

i nie wiem czy to ori czy jakaś rzeźba ale dużo dziurek w lakierze na masce i na zderzaku po kamieniach :polew:

a no i kilka na szybie przedniej...

jak mi się jeszcze coś przypomni to dam znać...

p.s. co do stronki ze sprawdzaniem historii...działa jak należy poza liczbą właścicieli... do tej pory jak sprawdzałem to każde autko miało 8 właścicieli :) nawet moje hehe....

:mysli: :mysli: :mysli: wtyczka w bloku? gdzie szukać? z boku? z tyłu? bo może mam taki gadżet....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam b5 "szwecką" hehe

grzane dupki

światła po zapłonie

spryski pomimo braku xenonów

hmm ponoć grzana kiera ale jeszcze jakoś nie maiłem okazji sie przekonać

oczywiście chyba juz w standardzie grzane spryski i lusterka

podgrzewana przednia szyba (o ile to nie standard na innych rynkach)

i nie wiem czy to ori czy jakaś rzeźba ale dużo dziurek w lakierze na masce i na zderzaku po kamieniach :polew:

a no i kilka na szybie przedniej...

jak mi się jeszcze coś przypomni to dam znać...

p.s. co do stronki ze sprawdzaniem historii...działa jak należy poza liczbą właścicieli... do tej pory jak sprawdzałem to każde autko miało 8 właścicieli :) nawet moje hehe....

:mysli: :mysli: :mysli: wtyczka w bloku? gdzie szukać? z boku? z tyłu? bo może mam taki gadżet....

takie B5 też posiadam

dodam że mam 10 poduszek, podgrzewane bębenki zamków, ogólnie to auto od dołu trochę bardziej zniszczone tzn. na spawach/łączeniach ślady korozji

odnośnie sprawdzania auta przez tam tą stronkę, to wszystko działa, wpisujesz numer tablicy rejestracyjnej i jak na dłoni pisze przebieg, ilość właścicieli, tymczasowy właściciel...

grzana kierownica - raczej nie

światła po zapłonie, niestety w B5 nie można tego wyłączyć vagiem, to działa na przekaźniku, ja żadnych ubytków na lakierze nie mam, nawet powiem że takie auto kupić w dobrym stanie to ogromny plus, bo mamy pewność że katowane i przegrzewane raczej nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już dokładnie ale ta stronka pokazuje liczbę właścicieli/ubezpieczycieli czyli np. właściciel i współwłaściciel to 2. Przepisanie auta na kogoś 3. Coś w tym stylu. Dlatego wychodzi często wychodzi, że np. auto miało 8 czy 12 właścicieli a ma 12 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie auta na rynek skandynawski były doposazone w pakiet zimowy czyli tak jak chłopaki pisali- grzane stołki, lusterka,sprryskiwacze, dodatkowo spryskiwacze świateł, grzałka w bloku- super sprawa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: :mysli: :mysli: wtyczka w bloku? gdzie szukać? z boku? z tyłu? bo może mam taki gadżet....

W bloku to jest grzałka. Wtyczka zwykle jest w przednim zderzaku (okolice kratek, wlotów itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy jest klima. Czasami jest tak żę niby jest panel klimatronika ale niestety nie ma klimy tylko normalne nawiewy zimnego i ciepłego powietrza ale to nie klima

panel wtedy wygląda tak:

d1047582e62d984bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: superaście gdybym jeszcze wiedział czemu szwedzka wersja została sprowadzona z niemieckiego miasta i niby :shocked: był jeden właściciel....??? ale spoko sprzedający wydaje się spoko więc pewnie wyjaśnię to sobie jakoś w niedługim czasie.... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...