Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wyciek z pompy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio przy sprawdzaniu poziomu oleju zobaczyłem że mi na pompie się poci więc wymyłem to rozpuszczalnikiem i wytarłem żeby było sucho na drugi dzień znów mokro od paliwa oto fotka z którego kapie może coś poradzicie

1KCFl9.jpg

Opublikowano

To chyba jest miejsce gdzie się wkręca zegar do ustawiania kąta wtrysku, spróbuj dokręcić :hi:

Opublikowano
  • Autor

czy jest tam jakaś uszczelka oring itp

Opublikowano

Jeśli leci z tej małej śrubki to nie ma tam żadnego oringu ani uszczelki śruba jest na końcu na stożek i dokręć.

Opublikowano

Miałem to samo,pojechałem do pompiarza i za 40 zł wymienił mi oring. Do odkręcenia potrzebny jest trójkątny klucz + demontaż wszystkich przewodów wysokiego ciśnienia.

Opublikowano
  • Autor

Witam znacie może jakiegoś dobrego pompiarza z okolic Rybnika lub Wodzisławia śląskiego [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:13_________________________________________________Witam mam pytanie czy w pompie wtryskowej vp-37 jest możliwość odkręcenia tej dużej śruby bo prawdopodobnie z niej cieknie i czy nie wyskoczy ze środka jakaś sprężyna

13zCOr.jpg

Opublikowano

Można wykręcić tylko trzeba mieć specjalny klucz, lub wyjąć całą pompę i odkręcić w imadle, ale tak jak pisałem wcześniej - czy jest sens się męczyć za 40zł. :mysli:

Opublikowano

Witam znacie może jakiegoś dobrego pompiarza z okolic Rybnika lub Wodzisławia śląskiego [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:13_________________________________________________Witam mam pytanie czy w pompie wtryskowej vp-37 jest możliwość odkręcenia tej dużej śruby bo prawdopodobnie z niej cieknie i czy nie wyskoczy ze środka jakaś sprężyna

13zCOr.jpg

Nic nie da mocniejsze dokręcenie, tam jest oring trzeba go wymienić. Wymieniałem go ok dwa miesiące temu. Zrobił bym to sam bo jest to bardzo prosta operacja i po odkręceniu nic nie wypadnie, ale nie miałem tego dziwnego klucza i musiałem jechać do serwisu boscha. Zrobili to za jakieś 35 zł na poczekaniu. Podam Ci adres: Jastrzębie Zdrój ul. Pszczyńska 374 tel. 324707031. To jest jak jedziesz z Wodzisławia do Pawłowic przed takim dwoma komisami które są obok siebie, są one przed takim wiaduktem gdzie bardzo często pały stoją.

Pozdrawiam.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam problem rozwiązany zakupiłem klucz i komplet uszczelek i wymieniłem ten oring czas wymiany ok 30 minut chciałem oddać do warsztatu ale chcieli 100-150 zł a tak za 100 zł mam kpl uszczelek i klucz

Opublikowano

Czy możesz podać oznaczenie zestawu uszczelek?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.