Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wyciek z pompy


mich24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio przy sprawdzaniu poziomu oleju zobaczyłem że mi na pompie się poci więc wymyłem to rozpuszczalnikiem i wytarłem żeby było sucho na drugi dzień znów mokro od paliwa oto fotka z którego kapie może coś poradzicie

1KCFl9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli leci z tej małej śrubki to nie ma tam żadnego oringu ani uszczelki śruba jest na końcu na stożek i dokręć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znacie może jakiegoś dobrego pompiarza z okolic Rybnika lub Wodzisławia śląskiego [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:13_________________________________________________Witam mam pytanie czy w pompie wtryskowej vp-37 jest możliwość odkręcenia tej dużej śruby bo prawdopodobnie z niej cieknie i czy nie wyskoczy ze środka jakaś sprężyna

13zCOr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znacie może jakiegoś dobrego pompiarza z okolic Rybnika lub Wodzisławia śląskiego [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:13_________________________________________________Witam mam pytanie czy w pompie wtryskowej vp-37 jest możliwość odkręcenia tej dużej śruby bo prawdopodobnie z niej cieknie i czy nie wyskoczy ze środka jakaś sprężyna

13zCOr.jpg

Nic nie da mocniejsze dokręcenie, tam jest oring trzeba go wymienić. Wymieniałem go ok dwa miesiące temu. Zrobił bym to sam bo jest to bardzo prosta operacja i po odkręceniu nic nie wypadnie, ale nie miałem tego dziwnego klucza i musiałem jechać do serwisu boscha. Zrobili to za jakieś 35 zł na poczekaniu. Podam Ci adres: Jastrzębie Zdrój ul. Pszczyńska 374 tel. 324707031. To jest jak jedziesz z Wodzisławia do Pawłowic przed takim dwoma komisami które są obok siebie, są one przed takim wiaduktem gdzie bardzo często pały stoją.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam problem rozwiązany zakupiłem klucz i komplet uszczelek i wymieniłem ten oring czas wymiany ok 30 minut chciałem oddać do warsztatu ale chcieli 100-150 zł a tak za 100 zł mam kpl uszczelek i klucz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...