Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Hałas przy tylnej półce w sedanie... wcale nie półka...


cookiemonster

Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu gdy zacząłem śmigać na 17" felgach, zaczęły pojawiać sie dziwne odgłosy z tylu samochodu... myślałem ze to norma ze jak jest odrobine bardziej twardo, to niektóre elementy maja prawo sobie skrzypiec... i tak po 2 latach hałas z tylu nasilał sie coraz bardziej.. do takiego stopnia ze trzeszczenie pojawiało sie nawet w momencie gdy samochód pracował na jałowym biegu.. np stojąc na czerwonym świetle...

pomyślałem, że za dużo tego dobrego i zacząłem nasłuchiwać.. co się okazało:

Halas dobiegał z przestrzeni bagażnika, ale tej przestrzeni po stronie kierowcy, miedzy tapicerka bagażnika, a blacha nadwozia.. Odgiąłem tapicerkę i ujrzałem coś na kształt małego stalowego walca (jakby brzęczyk-dochodzi do niego kilka kabli z wtyczka) na wąskiej blaszce dl ok. 7cm, a to wszystko przykręcone do blachy... w związku z tym ze ów 'głośniczek' swoje ważył i był zamontowany na ramieniu, to poprostu zmęczył materiał blachy, do której był przykręcony i ja ułamał, ale trzymał sie ciągle w tym samym położeniu i tym samym trzeszczał.. zamontowałem wszystko na tryty - takie zaciski takie plastikowe.

Moje pytanie co to za ustrojstwo?? do czego to służy??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...