Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy ma ktos te listwy progowe w stylu Caractere dla B6 lub B7


hexx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ma ktos z was moze te wlasnie listwy progowe wzorowane na Caraceter? http://www.allegro.pl/item864473216_audi_a4_b6_b7_listwy_progowe_progi_s_line_tuning.html

Jak sadzicie, jaka jest szansa ze te "podrobki" beda wygladaly jak orygninal...a moze lepiej nie ryzykowac :naughty:

Pewnie odbiegaja od wzoru i wogole nie przypominaja tych na zdieciu...ciekawe tez jakie jest wykonanie i czy pasuja bez wielkiego :wallbash:

Caractere:

actlsub921fs6.jpg864473216_2864473216_1

no i kopia:

864473216_4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na ciemnym aucie (ten grafitowy) daja rade w polaczeniu z przednim zderzakiem... Na jasnym za bardzo sie rzucaja w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys mnie podkusilo to kupic :( i kupilem :doh1:, mialem to w rekach naprawde kiepska jakos

ale wybor do ciebie nalezy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer: no na tym ciemnym wygladaja te oryginalne progi Caractere swietnie dlatego nad nimi rozmyslalem. Co prawda mam siwego Avanta ale szukalem czegos skromnego jak oryginale.

Wrclaguna: oto mi chodzilo...wlasnie szukalem kogos kto je mial juz w rekach i mog by powiedziec czy sie oplaca je kupic! Teraz wiem ze to shit i chyba wezme te z wersji B7 DTM lub Votex (bardzo podobne o ile nie identyczne z DTM) bo obydwa pasuja takze na B6.

B7 DTM:

a4_dtm_0016.jpg

B7 Votex:

5280_61535ae448179debc403858726325d9f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Votex lepszy :> jaka cena tego ??

W ASO jedyne 2.050 zl :kox: za te z wersji DTM zadaja sobie 1.450 zl

Roznica pomiedzy Votexem a DTM jest ta "bruzda" :naughty: Progi Votex bardziej wychodza, maja "schodek" a te z DTM sa prawie rowne z reszta karoserii. Dobrze to tez widac jak sie porowna fotki z listwami S4

seryjne:

attach78023image.jpg

Votex

5280_9f2ff4c2a9d6bf29f23ba35b0966f653.jpg5280_90ca60be8a471e21967fbb7c88d23dca.jpgvotexpodobnedtm.jpg

DTM Edition:

a406.jpgdtm.jpg

A tak na marginesie to jak by przymrurzyc oczy i zerknac na te fotki to te z Votexa wygladaja prawie jak te z RS4 :cool1:

RS4

gallerypar0143image.jpgrs4b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO jedyne 2.050 zl :kox: za te z wersji DTM zadaja sobie 1.450 zl

Roznica pomiedzy Votexem a DTM jest ta "bruzda" :naughty: Progi Votex bardziej wychodza, maja "schodek" a te z DTM sa prawie rowne z reszta karoserii. Dobrze to tez widac jak sie porowna fotki z listwami S4

2 tys :wallbash: a na allegro jest opcja zeby to trafic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tys wallbash a na allegro jest opcja zeby to trafic?

ja znalazlem tu http://www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/annonse?finnkode=22842200

chce razem ze spolierem klapy tylnej kolo 2 000 zlociszy do negocjacji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo dzis cieplo, mialem luzy i kobieta mnie zagonila, no i w koncu zamontowalem progi ktore mieszkaly dluuuuuugi czas w piwnicy :decayed:

Fotki niestety nie udane, bo slaby sprzecik i malo tego nawalil aparat - bylo trzeba ratowac programem i nie do konca sobie z tym poradzil ;(

Progi Votex wersja DTM z A4 B7, super material i zamiana 1:1 :good: Na zdjeciach sa jeszcze nie przymontowane w nadkolach i musze podkreslic ze nie da sie ujac

ich tak jak wygladaja na zywo.

Serio Panowie ciesze sie ze nie skusilem sie ani na listwy s-line ani na te z s4 :evil: Zawsze mi brakowalo cos z boku auta i problemem byly te nieladnie "wykrojone"

progi ktorych w sumie nie widac...bo kuzwa wykrojone i po srodku wielka dziura :wallbash:

I chodz bym dal listwy z s4 to nadal by tam byla ta nicosc po srodku a tak jest ladna linia uzupelniajaca pakiet s-line. Cos w stylu RS4 B7 tylko ze wersja Mini

:gwizdanie: Wybaczcie ale auta nie mylem, to tylko tak dla was jak by ktos szukal cos podobnego. Pozdrawiam

cluster5010.th.jpg b6dtmb73a.th.jpg b6dtmb74a.th.jpg cluster6385.th.jpg b6dtmb72a.th.jpg b6dtmb7a.th.jpg b6dtmb75a.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem, całkiem. :wink4: W relau pewnie wygląda to jeszcze ciekawiej... :cool1: Jak zwykle będą zwolennicy i przeciwnicy tematu ale wg mnie jest OK. Jaki koszt? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem, całkiem. :wink4: W relau pewnie wygląda to jeszcze ciekawiej... :cool1: Jak zwykle będą zwolennicy i przeciwnicy tematu ale wg mnie jest OK. Jaki koszt? :mysli:

W ASO w Bielsku pytalem to 1.941,41 zl brutto, mi sie udalo zalatwic je o wiele taniej :wink4::naughty:

Miażdży cyce Trzeba te progi wciągnąć na listę modów

Hehe tylko sie pospiesz bo z tego co wiem (info z ASO niemcy) to Votex juz je nie produkuje i im np. zostal juz tylko jenda komplet w monachium :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to spoko progi :good: ale jak beda sie komponowac np. z listwami drzwi S LINE :mysli:

hmm moge ci tylko sluzyc tylko fotka progow votex i listwami s4. w pierwszym poscie juz je wklejalem

votexpodobnedtm.jpg

Tak czy siak mysle ze obojetne czy z listwami lub bez, progi likwiduja ta "nicosc" z boku auta

P.S. Progi pasuja do A4 Avant oraz Sedan, zarowno w B6 jak i B7 (bo w koncu pochodza z sedana b7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, jaki ładny temacik, a właśnie przedwczoraj się rypałem do 12 w nocy z ich montażem na moim aucie :> Ale efekt jest :kox: :kox: :kox: w komplecie z listwami S4 wyglądają :kox: pomimo, że listwy od S4 są mocno szersze od listew s-line i patrząc z góry trochę przysłaniają progi ale widok od przodu i z boku auta powalający. Myślę, że z listwami s-line wyglądały by jeszcze lepiej ze względu na to, że s-line są mniej wystające i rozszerzają się od środka listwy a nie od dołu jak w S4, przez co progi były by jeszcze bardziej wyeksponowane.

Aby je zamontować trzeba zdjąć stare progi. Polecam najpierw założyć i przykręcić na sucho (bez odklejania taśmy), sprawdzić czy ładnie przylegają z przodu i z tyłu a dopiero potem jeszcze raz je ściągnąć, poodklejać paski taśmy 3M i założyć na gotowo. Jest trochę rypania aby dopasować je idealnie, najlepiej zabezpieczyć od wewnętrznej środkowej strony aby taśma nie złapała od razu po wzunięciu na auto, po czym dokręcić tył i przód a dopiero na końcu przyklejać, bezpiecznie to robić w 2-3 osoby. Teraz gdybym montował je jeszcze raz to wywalił bym tą taśmę dwustronną 3M bo jak złapie przy wsuwaniu to będzie przeszkadzać w równomiernym rozłożeniu na aucie i zastosował bym klej Soudal FIX ALL do wszystkiego. Klej nie trzyma od razu tak jak taśma i można je wtedy idealnie ułożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie mam pytanie troche z innej beczki, czy progi z b7 pasuja P&P do b6 ??? Mam nie malowane progi i chce zamienić na malowane, mam do kupienie w dobrej cenie z B7 tylko pytanie czy pasują bez problemu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...