Skocz do zawartości
IGNOROWANY

E- papierosy ?? probowal ktos??


CZERWONAniunia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do palaczy. Czy probowal ktos papierosów elektronicznych ?? Zauwazylem ze coraz wiecej ludzi kupuje to na allegro, ciekawe czy jest to pomocne w rzuceniu palenia.Czekam na opinie albo jakis filmik <jest ich duzo na you tube> ale moze warto podyskutowac o tym tutaj. Nizej podaje link do jednego z dystrybutorów.....

http://www.colinss.com.pl/index1.php?go=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś chce rzucić palenie to może sobie kupić ale on nie smakuje jak prawdziwy papieros tylko troche zaspokaja głód nikotynowy. owszem jest dym i dobrze go sie pali w samochodzie albo w domu bo nie śmierdzi i nie wypalisz nigdzie dziury (mogę komuś sprzedać) :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak jechałem autem w trójce akurat leciała dyskusja na ten temat.

Dzwoniło wiele osób i ci którzy są palaczami od wielu lat chwalili ten wynalazek.

Kilku mówiło, że od jakiegoś czasu palą tylko te elektroniczne. Była też mowa o tym, że są plany aby te produkty nie były dostępne w sprzedaży ale większość słuchaczy była przeciwko temu. Papierosy te są ogromnym plusem dla osób, które same nie palą a muszą przebywać w towarzystwie osób palących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie te "e-fajki" maja jedna wielka wade ... nie mozna ich "zarzucic na ware" :decayed: sa ciezkie i trzeba trzymac je w reku :decayed:

Pare razy siedzialem i cmilem takiego przez ~20min ale jakos specjalnie mnie nie zachwycil :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dał zapalić i po 6 buchach chciało mi sie dalej palić jak nie wiem co wogóle nic nie czułem moim zdaniem to jest lipa w 100% może troche zaspokaja głód nikotynowy ale mozna zapomniec o tym ze sie kiedys napalisz tym :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie te "e-fajki" maja jedna wielka wade ... nie mozna ich "zarzucic na ware" :decayed: sa ciezkie i trzeba trzymac je w reku :decayed:

Pare razy siedzialem i cmilem takiego przez ~20min ale jakos specjalnie mnie nie zachwycil :gwizdanie:

:good: Nie ma jak stare dobre "szlugarę na warę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jest to pomocne w rzuceniu palenia.

no w rzucaniu raczej pomocne to jest bo mam w rodzinie takiego osobnika ktory kupil je sobie jakis miesiac temu i jak do tej pory zapalil tylko z 4-6 normalnych papierosow (normanie bylo 10 na dzien), a tak caly czas e-papieros. ale jest jeden kroczek ktory zauwazylem, nie jest to oplacalne bo placi za te e-papierosy 2 razy tyle kasy :> czyli jednym slowem pic na wode bo ktos tylko sobie kase na tym trzepie, a i tak po czasie wroci sie do normalnych papierosow :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam ten bajer już jakiś czas i kilka dni temu dopiero spróbowałem bo mi fajek brakło a nie chciało mi się na stację naginać :decayed: w sumie to bezstresowo pozwoliło mi to wieczór spędzić :tongue4: jak z rzucaniem palenia przy tym to nie wiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby pomaga rzucić i niby taniej wychodzi, niby zdrowsze bo nie ma subst. smolistych, ale mają zakazać, bo nikt nie zbadał co oprócz nikotyny wdycha taki epalacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby pomaga rzucić i niby taniej wychodzi

Co mogę powiedzieć o nich to można sobie zapalić przy obiedzie w restauracji i powku..wiać ochroniarzy w markecie. Baterie na zbyt długo nie wystarczają, ale można dokupić i nosić zapasowe. Za to można mieć papierosy o wielu smakach(od klasycznych marlboro, po smaki owocowe i leśne :decayed: ) Da sie z tym rzucić palenie, ale nigdy nie jestes pewny ile nikotyny wciagnales, bo klasyczny fajek kiedyś się kończy, a to można ćmić i ćmić i ćmić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie z tym rzucić palenie, ale nigdy nie jestes pewny ile nikotyny wciagnales, bo klasyczny fajek kiedyś się kończy, a to można ćmić i ćmić i ćmić...

W instrukcji jest napisane, żeby nie palić dłużej niż ileś tam minut, więc jeśli ktoś będzie się tego trzymał to ok.

Z drugiej strony słyszałem, że fajka wodna jest bardziej szkodliwa od papierosów (podobno udowodnili w tamtym roku), a taki e-papieros działa właśnie jak faja wodna. Ja raz spróbowałem, ale nigdy nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jednak skusilem i kupilem sprobowalem i powiem wam tyle ,ze nie pale zwyklych fajek juz !!! Wcale nie ciagnie woze w samochodzie jedna paczke tylko jakby mi sie bateria wyladowawala w elektrycznym, a to sie niestety dosc czesto zdaza w najmiej oczekiwanych momentach:) W kazdym razie palenie zwyklych fajek ograniczone prwie do minimum....jak narazie okolo 10 dni uzywania elektronicznego fajka i moze z 5 wypalonych normalnych fajek co by bylo niemozliwe bez elektryka normalnie palilem okolo paczki na dzien:( ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Cyrki :polew: :polew: :polew: elektroniczny papieros :polew: :polew:

Jak ktos chce rzucic to rzuca ... A jak ma problem z silna wola to biada mu :naughty: :naughty: . Troche charakteru i mysle ze sie da.

p.s. na ch** sie truc wogole :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takiego e-papierosa i przez pierwszy tydzień wypaliłem 4-5 zwykłych fajek (normalnie paczka dziennie),niestety teraz coraz więcej palę "analogów" chyba lipa będzie. Mam takiego znajomego (który zresztą namówił mnie na to) który palił 2 paczki na dzień :shocked: a teraz pali tylko e-pap. od kilku miesięcy. Na początek trzeba kupić ten tzw. "lkiquid" HIGH czyli mocny. Tak jak ktoś wspomniał trzeba jeszcze silnej woli, a mi chyba jej brak :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest do tego ładowarka samochodowa? :decayed:

Pozostaje nosic siatkę baterii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ładowarka samochodowa..., nawet jest na USB jakby Ci baterie padły podczas czytania FORUM :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...