Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Problem z nawigacją NAVIGATION PLUS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na fisie pisze NO NAV - DVD

a na wyświetlaczu :

Hinweit

CD/DVD kann nicht gelesen werden.

Bitte CD/DVD prufen

dzięki

Opublikowano

Coś nie tak jest z Twoją płytką z programem nawigacyjnym :mysli:. Spróbuj pożyczyć od kogoś pewną płytę. Jeżeli nadal nie będzie działać to masz uszkodzony/zabrudzony czytnik.

Opublikowano

Czy płyt audio także Ci nie czyta? Jeśli CD-Audio jest OK to albo klękła Ci płyta od navi albo napęd czytnika do wymiany (jeśli czyta audio a navi nie czyszczenie soczewki lasera nic nie da).

Opublikowano
  • Autor

sprawdziłem i płyt audio też nie czyta

Opublikowano

Jesli B7 to pewnie masz RNSe

Pod koniec 1 posta masz napisane jak wyczyscic laser:

http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html

Jesli to nie pomoze to naped do wymiany.

  • 6 lat później...
Opublikowano

Witam mam problem z navi plus audi a4b7
a mianowicie z wcieta cd , poradzilem sobie wyciaglem plyte lecz czytnik ten z laserem tak jakbya sie zacial
nie ciagnie plyt , czytalo cd lecz byla wlozona bodajze druga cd bez mapy polski i chyba dlatego sie zacielo ?
moze jakos wloze cd z polska mapa czyli cd 1 to bedzie czytac gdyz tamta czytalo tylko byl czarny ekrak i kropna nie mialo mapy polski poprostu, i nie chciala wyjsc plyta
po wyciagnieciu cd czytnik chodzi tam i spowrotem nie chce plyt ,
jakie moze byc wyjscie ? wymiana czytnika ? mam nagrany filmik w linku podam.
jeszcze 2 pytanie zapewne sie rozkodujke jak odepne a co dalej gdzie szukac kodu jakby co ?
Pozdrawiam dzieki z gory za pomoc

Opublikowano

na początek rns-e rns-d jeśli wyciągnąłeś cd na siłe to uszkodziłeś mechanizm nie robi się takich rzeczy to są bardzo precyzyjne mechanizmy. Płyta nie uszkodzi mechanizmu sam to zrobiłeś. Radio się rozkoduje kod w książce od radia lub aso 150 zł ale to zależy od aso.

Opublikowano

oto link z rozkrecona navi \ problem z czytnikiem ?

http://www.speedyshare.com/3qpyz/20160303-161624.mp4

prosze o pomoc i pozdrawiam



na początek rns-e rns-d jeśli wyciągnąłeś cd na siłe to uszkodziłeś mechanizm nie robi się takich rzeczy to są bardzo precyzyjne mechanizmy. Płyta nie uszkodzi mechanizmu sam to zrobiłeś. Radio się rozkoduje kod w książce od radia lub aso 150 zł ale to zależy od aso.

na początek rns-e rns-d jeśli wyciągnąłeś cd na siłe to uszkodziłeś mechanizm nie robi się takich rzeczy to są bardzo precyzyjne mechanizmy. Płyta nie uszkodzi mechanizmu sam to zrobiłeś. Radio się rozkoduje kod w książce od radia lub aso 150 zł ale to zależy od aso.

Witam
Po pierwsze dzieki sliczne za zainteresowanie i odpowiedz

wyciagniecie cd bylo niemozliwe w zaden inny sposob auto bylo odpalone poza zasiegiem mapy nie bylo na tej plycie polski , i to moze jednak bylo powodem ? nie chciala wyjsc zeby nie wiem co ale czytala plyte a co ciekawsze w seting w ustawieniach navi nie bylo opcji eject cd!
a przy uzyciu przycisku manualnego z horagiewka zero reakcji...
A wiec wyjscia koszt gdzie pan poleca rozwiazac problem u pana ?
wymiana czytnika czy gorzej ?
dzieki sliczne jeszcze raz


jeszcze jeden link z nagraniem problemu


na początek rns-e rns-d jeśli wyciągnąłeś cd na siłe to uszkodziłeś mechanizm nie robi się takich rzeczy to są bardzo precyzyjne mechanizmy. Płyta nie uszkodzi mechanizmu sam to zrobiłeś. Radio się rozkoduje kod w książce od radia lub aso 150 zł ale to zależy od aso.

I TAK JESZCZE CO DO TEJ CD NA SILE
to nie dokonca bardzo na sile podlozylen druga cd i odgory tez karte podlozylem , no co prawda chyba jednak bardziej na sile bo nie reagowal przycisk
wiedzialem ze sie taak nie robi ale sil zabraklo do tego wyciagniecia plyty , a znalazlem gdzies na forach o podkladaniu plyt, chociaz dotyczylo moze i bardziej o wyskoczenie plyty przy uzyciu przycisku czy oopcji

a wiec

propozycja koszt co zrobic , wymienic czytnik ? a wiec gdzie ? konieczny bedzie odpiecie radia ?
chyba ze na miejscu mozna wymienic o ile jest taka opcja mozliwosc ?
mam nadzieje ze nie najgorszy scenariusz wyniknie
dzieki za zainteresowanie


rnse

Opublikowano

daj te linki na normalny serwer bo za 5 lat tego nie sciągne z tego dziadowskiego serwera


nie używaj wielkich liter bo to oznacza krzyk to po pierwsze składaj zdania w jakąś logiczną całość bo tak masz to napisane że nie wiadomo o co chodzi. Cd nie ma nic wspólnego z blokadą wyjścia cd

Opublikowano

Kolego zrób nam przysługę i przed wysłaniem tu postu, przeczytaj dokładnie tekst, który napisałeś. Nie wiem jak inni ale ja musiałem to co napisałeś 2-3 razy czytać by zrozumieć co chciałeś napisać. Bardzo chaotyczna składnia. Sorry ale to prawda.

Opublikowano

masz rns-d a nie rns-e w rns-e nie ma chorągiewki

Opublikowano

wybaczcie za kretactwo i chaotyke
nie dopuszcze sie wiecej matactwa xD

inny serwer:

http://sendfile.es/pokaz/724679---kktx.html


Opublikowano

wysłałem PW

Opublikowano

http://sendfile.es/pokaz/724688---4otu.html


jesli nadal jest problem z linkami , to jutro poszukam lepszego serwera i dodam lepsze nagranie

Opublikowano

napęd się posypał ale jest do naprawienia jesli nie jest połamany


kod też bez problemu mogę odzyskać

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam,

Mam problem z rns-e. Mianowicie radio czyta płyty CD ale nie czyta płyty DVD z mapami(kopia). Po włożeniu płyty z mapami wyskakuje komunikat " źle włożona ". Czy to wina lasera?

Jeśli laser to-Czy wystarczy wymienić laser czy lepiej cały mechanizm?

Opublikowano

można spróbować przeczyścić tylko nie żadnym spirytusem czy perfumami jak już to izopropanol lub so czyszczenia optyki.

Opublikowano

można spróbować przeczyścić tylko nie żadnym spirytusem czy perfumami jak już to izopropanol lub so czyszczenia optyki.

Czyściłem izopropanolem i nic nie dało.

Nawet nie jestem wstanie sprawdzić czy płyta została nagrana dobrze. Czy działa na innym rns-e.

Soft mam spolszczony do 0750.

Edytowane przez lesbourgeois

Opublikowano

Jesli B7 to pewnie masz RNSe

Pod koniec 1 posta masz napisane jak wyczyscic laser:

http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html

Jesli to nie pomoze to naped do wymiany.

Nie mogę znaleźć posta który opisuje jak wyczyścić laser.

Mógłbyś wstawić aktualnego linka?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.