Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus

• Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie cała impreza wyszła 650 zł:whistling:

a mógłbyś wymienić składniki tej imprezy, i gdzie robiłeś :hi:

Licznik kupiłem na forum za 450 a adaptacja wyszła mnie 200 robiłem to u znajomego Marcino87

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Mam małe pytanie, czy po zakodowaniu navi na A6, można zmienić ekran startowy? U mnie nie przyjmuje nic poza domyślną wartością.

Po zakodowaniu do A6 , nie zmienisz ekranu startowego, będzie tylko standard , przerabiałem to nie dawno :wink: jak robiłem navi na sell .

Skoda.

A nie można jej pozamieniać bezpośrednio w oprogramowaniu, żeby np. ten z s4 był jako domyślny i na odwrót:decayed:?

Nie bić, kompletnie się na tym nie znam, tak jakoś mi do głowy przyszło :kox:

Skoda.

Nie bić, kompletnie się na tym nie znam, tak jakoś mi do głowy przyszło :kox:

:grin:

niestety :wink:

Witam , czy jest ktos kto pomogłby ogarnac wymiane concert II na rns-e ;p ? okolice ełku / suwałk / białystok . Pozdrawiam

chyba lepiej by było gdybyś napisał na stronie swojego lokalnego spota , tam szybciej kogoś złapiesz

Panowie macie jakiś patent na wyjęcie RNS-E z konsoli?? U mnie klucze (wyjmaki) nie chcą się za cholerę zablokować w gniazdach i nie mogę wysunąć RNS-E. Chyba zaklinowała się w koszu :kwasny:

Weź dwie osoby żeby Ci delikatnie tunel rozchylili na boki to chyba powinno pomóc:wink:

nie da rady , odkręć se półke pod fajerą włóż wyjmaki i wypchnij navi od tyłu:wink:

Chyba spróbuję wyjąć przyciski znajdujące się powyżej konsoli wraz z uchwytem na kubek i może od góry uda się ją wyciągnąć.

nie wyciągniesz przycisków bez wyjęcia rns-a:wink:

ja bym zaopatrzył się w porządne wyjmaki

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

nie wyciągniesz przycisków bez wyjęcia rns-a:wink:

tu się nie zgodzę , bo nie raz wyjmowałem bez wyciągania rns-e:whistling:

wystarczy ściągnąć górną ramkę tunelu ,wszystko siedzi na zatrzaskach które wystarczy odpowiednio powciskać i wszystko ładnie wychodzi :wink:

ma ktoś sprawdzone spolszczenie do rns-e ? Wiem że jest tego sporo na chomiku ale słyszałem że są softy przygotowane celowo do uszkodzenia navi , a tego bym nie chciał.

Mam, instalowałem u siebie i wszystko ok, tylko bez polskich zanaków :kwasny:

Jest wogóle takowe z polskimi literkami?

Mam, instalowałem u siebie i wszystko ok, tylko bez polskich zanaków :kwasny:

Jest wogóle takowe z polskimi literkami?

z tego co się orientowałem to polskiego lektora nie ma