Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, co się może stać wiec nie kręcę na sile, wydawało mi się ze mam dobre śrubokręty ale w sumie warto spróbować innych, ponoć jakieś PHo są dobre, i najpierw warto dokręcić je odrobinę żeby ten klej czy co to tam jest puścił ale mi w żadną stronę nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak masz lutownice to dotknij grotem do śrubki i trzymaj przez chwilę żeby się trochę nagrzała, mi zawsze pomaga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz lutownice to dotknij grotem do śrubki i trzymaj przez chwilę żeby się trochę nagrzała, mi zawsze pomaga :wink:

ciekawy pomysł, mam lutownice, można sprawdzić, jak długo taka nagrzana lutownica przytrzymać mniej więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że to nie jest taka co się rozpuszcza cynę przy montażu np. centralnego ogrzewania :grin:

uważaj żebyś śrubek nie rozpuścił :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że to nie jest taka co się rozpuszcza cynę przy montażu np. centralnego ogrzewania :grin:

uważaj żebyś śrubek nie rozpuścił :kox:

heheh, śrubek nie rozpuściła na szczęście, taka mi się trójca trafiła ze śrubokręty na nich pękają, będzie wiercenie na to wygląda :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymianę lasera robi się z płytą w napędzie czy bez?

Dostałem sprzeczne informacje... :eusathink:

nie z płytą w napędzie tylko tak jak by ona tam była , musisz wywołać manualne samo załadowanie się płyty tylko że bez płyty :wink: , to znaczy żeby navi pomyślała że jest płyta a faktycznie jej nie ma :decayed:

Może można wymienić ten laser i z płytą w napędzie , ale ja tak nigdy nie robiłem.

Bez samo wywołania albo bez płyty w napędzie nie ma szans wymienić lasera :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymianę lasera robi się z płytą w napędzie czy bez?

Dostałem sprzeczne informacje... :eusathink:

nie z płytą w napędzie tylko tak jak by ona tam była , musisz wywołać manualne samo załadowanie się płyty tylko że bez płyty :wink: , to znaczy żeby navi pomyślała że jest płyta a faktycznie jej nie ma :decayed:

Może można wymienić ten laser i z płytą w napędzie , ale ja tak nigdy nie robiłem.

Bez samo wywołania albo bez płyty w napędzie nie ma szans wymienić lasera :hi:

Jak to wywołać? Bo rozumiem, że chodzi o to, żeby laser znalazł się w odpowiednim miejscu na szynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że to nie jest taka co się rozpuszcza cynę przy montażu np. centralnego ogrzewania :grin:

uważaj żebyś śrubek nie rozpuścił :kox:

heheh, śrubek nie rozpuściła na szczęście, taka mi się trójca trafiła ze śrubokręty na nich pękają, będzie wiercenie na to wygląda :whistling:

no to kupa , śrubokręciki musisz sobie lepszej jakości sprawić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymianę lasera robi się z płytą w napędzie czy bez?

Dostałem sprzeczne informacje... :eusathink:

nie z płytą w napędzie tylko tak jak by ona tam była , musisz wywołać manualne samo załadowanie się płyty tylko że bez płyty :wink: , to znaczy żeby navi pomyślała że jest płyta a faktycznie jej nie ma :decayed:

Może można wymienić ten laser i z płytą w napędzie , ale ja tak nigdy nie robiłem.

Bez samo wywołania albo bez płyty w napędzie nie ma szans wymienić lasera :hi:

Jak to wywołać? Bo rozumiem, że chodzi o to, żeby laser znalazł się w odpowiednim miejscu na szynie?

Nie wiem jak to się fachowo nazywa , sam sobie to tak nazwałem i sam do tego doszedłem :kox::naughty:

Nie laser , a cała podstawa na której trzyma się laser , jak będę miał czas to ci to opiszę i nawet pikczery zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba rozsunąć ręcznie te dwie kolumienki które na wejściu na płytę dają znak ze coś jest wkładane, czy coś jeszcze tam z tylu jakieś z tych raczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , nabyłem leda za śmieszną kasę no i zaczynają się schody. Navi można powiedzieć w idealnym stanie ale jest bez pinu , myślałem że pójdzie jak zawsze przyuczanie kodu za pomocą czarodziejskiej płytki , a tu lipa. Płytka wchodzi , kręci się i kręci i nic. Myślałem że może nie czyta bo laser nie domaga ale włożyłem inny dobry napęd i jest to samo.

jakieś pomysły

czy ktos wie coś na temat jakiejś innej płytki do leda ?

I ostatnie pytanie czy do leda można wgrać starszy soft , taki jak był w starszych modelach? Aktualnie jest SW: 0080

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

jak nikt nic nie wie to chyba pozostaje mi tylko takie wyjście :kwasny:

Audi A3 RNS-E PU LED MEDIA DECODE ... UNLOCK CD ... 8P0 8J0 035193 | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , nabyłem leda za śmieszną kasę no i zaczynają się schody. Navi można powiedzieć w idealnym stanie ale jest bez pinu , myślałem że pójdzie jak zawsze przyuczanie kodu za pomocą czarodziejskiej płytki , a tu lipa. Płytka wchodzi , kręci się i kręci i nic. Myślałem że może nie czyta bo laser nie domaga ale włożyłem inny dobry napęd i jest to samo.

jakieś pomysły

czy ktos wie coś na temat jakiejś innej płytki do leda ?

I ostatnie pytanie czy do leda można wgrać starszy soft , taki jak był w starszych modelach? Aktualnie jest SW: 0080

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

jak nikt nic nie wie to chyba pozostaje mi tylko takie wyjście :kwasny:

Audi A3 RNS-E PU LED MEDIA DECODE ... UNLOCK CD ... 8P0 8J0 035193 | eBay

niestety ledostwo nie przyjmnie zadnego softu ze starszego rns-a:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiem czemu nie mogę go odblokować moją magiczną płytką , ponieważ ona jest robiona na bazie starego softu :kwasny: i jest kupa.

może wujek GOOGLE coś pomoże :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam najnowsze mapy 2013:banan:

ja te mapy mam w moim starym rns-e już jak tylko wyszły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam najnowsze mapy 2013:banan:

ja te mapy mam w moim starym rns-e już jak tylko wyszły :naughty:

Jooo Ty to wszystko masz i za grosze wszystko kupujesz wkurzasz mnie już:grin::decayed: muszę Cię gdzieś podpierdzielić:polew::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...