Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jemu chodzi o tunel

..na dalszych stronach jest i tunel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sknocić, jak wytniesz za mocno to będzie widać dziurę. Kiedyś był szablon ale niestety już nie ma (link wygasł). Może ktoś ma na kompie i wrzuci na serwer.

Tylko cosik takiego jest :decayed:

http://www.postimage.org/image.php?v=PqAVQQr

http://www.postimage.org/image.php?v=PqAWNHS

http://www.postimage.org/image.php?v=PqAY11i

http://www.postimage.org/image.php?v=PqAZcRA

http://www.postimage.org/image.php?v=PqAZLMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój błąd, sorry :hi:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 13:14_________________________________________________ogólnie dużo wycinania nie ma tylko trzeba lekko podciąć i przyłożyć, lekko podciąć i przyłożyć, jeden zły ruch i d*pa ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zmienialem radio symphony II na rns-e. Przy symphony telefon sie laczyl z radiem i mialem zestaw glosnomowiacy. Teraz przy wcisnieciu klawisza ''tel'' na wyswietlaczu pokazuje sie komunikat "wlóż karte sim". Dodam ze probowalem juz kilka roznych telefonow i przy kazdym jest to samo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy radiu symphony II na części pinów jest co innego w porównaniu do rns-e np.pin k-line jest zamieniony z bose itp.Więc pewnie któryś pin (piny) będziesz musiał przepiąć musisz porównać sobie opisy na urządzeniach .A i jeszcze jedna sprawa kodowania navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam ten sam problem, po ostatnich problemach z prądem, odłączałem aku i teraz powrócił problem w navi, mianowicie jadę sobie, a strzałka pozostaje w tym samym miejscu i co jakąś minutę czy dwie się dopiero uaktualnia. Satelit mam 6-7 cały czas więc to nie tego wina, co może być nie tak? Pamiętam, że ostatnio to się samo naprawiło po paru dniach ale ja dziękuję jak mam mieć taką niepewną navi, pojadę gdzieś i będę wracał z mapą... Miał ktoś tak? Poza tym to nie da się ustawić u mnie loga startowego ale to chyba przez soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam audi a6 2004 rok z nawigacja audi rns-e i chcialbym ja przerzucic do audi a4 z 2003 roku z radiem audi concert CD.Natomiast do a6 chcialbym kupic rns-d albo przerzucic audi concert. W zwiazku z czym mam pytanie co musialbym dokupic i jaki byl by tego koszt i czy kosze sa w a4 i a6 te same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego te nawigacje maja calkiem inny ksztalt.

Nie podmienisz ich od tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile by kosztowala wymiana w mojej a4 concert na rns-e (bez kosztów nawigacji)?

szukaj panelu z A4 mozesz przelozyc :wink4: widzialem kiedys za 300 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie specjaliści, co może być powodem moich problemów z navi ? :(

Znowu mam ten sam problem, po ostatnich problemach z prądem, odłączałem aku i teraz powrócił problem w navi, mianowicie jadę sobie, a strzałka pozostaje w tym samym miejscu i co jakąś minutę czy dwie się dopiero uaktualnia. Satelit mam 6-7 cały czas więc to nie tego wina, co może być nie tak? Pamiętam, że ostatnio to się samo naprawiło po paru dniach ale ja dziękuję jak mam mieć taką niepewną navi, pojadę gdzieś i będę wracał z mapą... Miał ktoś tak? Poza tym to nie da się ustawić u mnie loga startowego ale to chyba przez soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie specjaliści, co może być powodem moich problemów z navi ? :(

Znowu mam ten sam problem, po ostatnich problemach z prądem, odłączałem aku i teraz powrócił problem w navi, mianowicie jadę sobie, a strzałka pozostaje w tym samym miejscu i co jakąś minutę czy dwie się dopiero uaktualnia. Satelit mam 6-7 cały czas więc to nie tego wina, co może być nie tak? Pamiętam, że ostatnio to się samo naprawiło po paru dniach ale ja dziękuję jak mam mieć taką niepewną navi, pojadę gdzieś i będę wracał z mapą... Miał ktoś tak? Poza tym to nie da się ustawić u mnie loga startowego ale to chyba przez soft

a jakiego masz softa ? kasowales bledy ? sprawdz w ustawieniach czy nasz kompas v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj 0750 softa :) moze masz cos z nim nie halo :rolleyes: Bledy przeciez kasujesz Vagina :kox: w ustawieniach masz kompas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj 0750 softa :) moze masz cos z nim nie halo :rolleyes: Bledy przeciez kasujesz Vagina :kox: w ustawieniach masz kompas

0750 to Polskie menu, a ja polskiego menu nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób downgrade do softu 0600 albo niżej i z powrotem na 0650 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...